Şimdi Ara

AMD fx x8 8350 mi intel core i5 4670K mı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
5.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: By_SeDo

• 8350 + ssd

aslında ssd nerdeyse ben ordayım ssd olmadan xeon 2 işlemci neye yarar sırf hava sırf
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoes

8350 + ssd

aslında ssd nerdeyse ben ordayım ssd olmadan xeon 2 işlemci neye yarar sırf hava sırf

Hocam benim alma nedenim hava ile bir ilgisi yok.Forumda herkes ssd nin sistem performansı ni arttrigini söylemekte bende bir meraktan dolayi aldım ihtiyacım olduğundan değil bana sorarsanız ssd çokta gerekli bir şey değil olsada olur olmasada olur Phenom x6 ile de kullandım 8350 ile de kullandım kesinlikle Fuzuli masraf demek daha doğru olur 30 saniye geç acilsa pc bir şey kaybetmeyiz ama Phenom dan fx 8350 ye geçince ciddi hissedilebilir bir performans artışı oldu o ayrı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • By_SeDo kullanıcısına yanıt
    ben hava diye işlemciden bahsetmiştim bence fuzuli masraf değil sadece oyun ve çizimden ibaret değil pc ssd bence çok gerekli bişe heleki şimdiki makinelerde
    ssd olmadan xeon bile sırf hava demiştim ama yanlış anlaşılma olmuş sanırım
  • Evet hocam sanırım ben yanlış anladım ama benim düşüncem ssd bana bilgisayarın çabuk açılması ve çabuk kapanması dışında gözle görülür bir şey kazandırmadı yani olması yada olmaması farketmez.
  • By_SeDo kullanıcısına yanıt
    aslında haklısın bi yerde oyunda eğer hddnin yetersiz kalmadığı bi oyunsa hele neredeyse hiç farketmiyor
    ama resim işleyen müzikle uğraşan birisi olsanız o zaman mecbur kullanmanız gerekir
    ewet hızlı açılıp kapanmasını etkiler format süresini etkiler programların tepki süresini kısaltır açılmasını hızlandırır ama sorana 6-8 çekirdekli bilgisyarım war yarım dakkada açılıyo demek bile saçma olur herhalde yada acilen flaşa şarkı atıp çıkacaksınız mesela arabada dinlemek için bilgisyarın hemen açılması önemli olabilir ama ssd gereksiz demek çok yanlış

ancak şöyle demek doğru olur pc dizerken alınacak son şey ssddir veya olmaması dünyayı karartmaz veya oyundaki etkisi minimaldir gibi çünkü daha yeni nesil oyunlarda ilerde ssd mecbur hale gelebilir
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.