Şimdi Ara

amd ekran kartı driver sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • casper laptop kullanıyorum. HD 6610M ekran kartım var. amd nin sitesinden güncel driveri indirdiğimde görüntü bağdaştırıcısında AMD 7000/7600 series gibi görünüyor. her oyunda düşük fps oluyor. sorun nedir ?

• holygunn4 kullanıcısına yanıt
    sorun yok, dandik bir model zaten normal düşük fps alması.
  • bende yeni ögrendim sanırsam sadece aldığım laptopa özel çıkarmışlar galiba ekran kartını dolayısıylada 6610m diye tanımıyor amd ye bulaşmıcam bidaha ne varsa nvidia da var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holygunn4 -- 26 Mart 2015; 3:50:10 >
  • holygunn4 kullanıcısına yanıt
    Kaba tabirle özetlemişsiniz durumu, özellikle notebook' ta kesinlikle AMD ekran kartı alınmasını önermem, NVIDIA özellikle yeni seriilerde işlemci kullanımını iyice düşürüyor(dx 12 gelince iyice coşacak), fazla elektrik çekmiyor, daha fazla teknolojiye sahip oluyor, driverlari kesinlikle daha sorunsuz oluyor geforce experience ' e otomatik olarak geliyor tek tuşla kuruyorsun, öyle farklı model kurma gibi abuk subuklukları da yok.

Birdaha bir ürün alırken bana sorarsanız yardımcı olurum, kazık yemezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 26 Mart 2015; 3:57:58 >
  • aklımdasınız bir dahakine mutlaka sizinde fikirlerinizi alıcam. teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: holygunn4

aklımdasınız bir dahakine mutlaka sizinde fikirlerinizi alıcam. teşekkür ederim

Arkadaş olarak ekleyebilirsin, unutmamak için, herkesi kabul ediyorum ben.

PM ' nin sağındaki buton olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 26 Mart 2015; 4:14:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.