Şimdi Ara

amd e450 bu kadar düşük performanslı mı? (iade için fikir) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
7.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • fiyatı uygun dediğin makianada eski seriden 380m işlemci var,imkan varsa yenilere bak bence....ekran kartı en iyi olanda dell(gt525m),diğer ikisinin ekran kartı hemen hemen aynı ayarda(gt610m,7470m)

birde bunları kendi sitelerinde araştır derim,yanlış yazarlar falan..usb3.0 var derler ama yoktur gibi...o nedenle kendi sitelerine bakarsan iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usb2.0 -- 3 Ağustos 2012; 15:41:21 >
  • e serisi düşük performanslıdır.
    i3 serisi bir laptop alsaydınız keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: usb2.0

işlemci gücü olarak zayıf ama 4 sekmede donacak kadar değil ve kaldı ki işlemci ağır diye donmada olmaz..farklı bir sorun vardır yazılımsal yada donanımsal..oyun oynamıyorum demişsiniz,aldığınız cihazıda pil ömrü vs için seçmediyseniz bence iade edip intel pentium b940-950,960 işlemcili bir laptop alın(kişisel fikrim elbette)

Şu an b960 işlemcili xp yüklü grundig laptop kullanıyorum benim değil ama 5 gündür deniyorum chrome ile aşırı kasmalar var 2 gb rami var ,gene grundig i3 lü bir laptop daha var üstünde win 7 var makina yağ gibi kayıyor i3 ten aşşağısını düşünmeyin derim ,benim deneyimim bu şekilde ve doğrudur ,iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: geberit

quote:

Orijinalden alıntı: usb2.0

işlemci gücü olarak zayıf ama 4 sekmede donacak kadar değil ve kaldı ki işlemci ağır diye donmada olmaz..farklı bir sorun vardır yazılımsal yada donanımsal..oyun oynamıyorum demişsiniz,aldığınız cihazıda pil ömrü vs için seçmediyseniz bence iade edip intel pentium b940-950,960 işlemcili bir laptop alın(kişisel fikrim elbette)

Şu an b960 işlemcili xp yüklü grundig laptop kullanıyorum benim değil ama 5 gündür deniyorum chrome ile aşırı kasmalar var 2 gb rami var ,gene grundig i3 lü bir laptop daha var üstünde win 7 var makina yağ gibi kayıyor i3 ten aşşağısını düşünmeyin derim ,benim deneyimim bu şekilde ve doğrudur ,iyi günler.

kasma varsa ısınma yada başka bir sorun vardır yada yazılımsal olabilir..bendeki t4200 lü laptop bile bir dolu sekme ile en ufak kasma yapmıyor..b960 t4200 den üstün bir işlemci..işletim sistemini değiştirip win7 kurup bir deneyin derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usb2.0 -- 5 Ağustos 2012; 21:05:36 >

• Hocam bnde de aynı cihaz var dedğin gibi bir sorunum yok , 100 tane sekemde açsan takılmıyor(denedim) gayet tıkır tıkır çalıştırıyor , oyun dahi oynuorum cod 2 yi full ayarlarda kastırmıyor mesela,senin pc de sorun olabilir,win7 lite sürüm kur mesela,çok iyi uyum sağlıyo makine ye ,performans çok iyi.
  • Helal olsun sana
  • arkadaşlar bnde asus amd e 450 var fiyatı 1.500 tl 4 gb amd ram var 2 gb ekran kartı var bnmkindede ısınma sorunu var sadece yoksa oyun da rahatlıkla oynanıyor her şeyi iyi bnce sizi bilmem ama
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.