Şimdi Ara

AMD Bedava Oyun Dağıtıyor! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
2
Favori
2.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Amd pişmanlıktır kardeşim, intel'e geçmek için gün sayıyorum
  • Beyler böyle bir açıklama yapmışlar FB sayfasında...

Merhaba, ülkemizde ve yurt dışındaki bazı haber sitelerinde “AMD ücretsiz oyun dağıtıyor” başlığı ile bazı talihsiz haberler yapılmıştır. Yapılan bu talihsiz haberlerin ne yazık ki tümü AMD bilgisi dahilinde olmayan ve danışılmadan yapılan haberler olup, AMD’nin sadece çok uluslu markaların üretimini gerçekleştirip, (HP, Dell, Lenovo vb) AMD ürünlerine sahip modellerini kapsayan dünya çapında uyguladığımız oyun kampanyamızın yanlış anlaşılmasıdır. Ülkemiz genelinde parça bazlı satılan, OEM ürünlerimiz veya onaylı olmayan sistem üreticilerinin dahil olamadığı bir kampanyadır. Yapılan haberler de tüm AMD ürünlerini kapsayan biçimde belirtilmesi nedeni ile okuyucuların yanlış yönlendirilmesi durumu oluşmuştur. Bu nedenle sizin bilgisayarınızdan çalıştırdığınız “AMD Verification” programı doğal olarak sisteminize ve parçalarınıza onay vermemektedir. Oluşan bu yanlış anlaşılmadan dolayı sizden özür diler anlayışınız için teşekkür ederiz.

• Msi ekran kartları olmuyor
  • cobragti C kullanıcısına yanıt
    Mr.ED kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, konu başlığının değişmesi ve arkadaşın ingilizcesinin upgrade edilmesi gerekiyor

İşte bana gelen mesaj;

**This promotion requires a manufactured and branded PC by participating OEM vendors / system builders that are purchased during the campaign period, February 15, 2016 - December 31, 2016. This promotion is not for custom built PCs with AMD GPU and APU/CPU components.**

+++ Check Eligibility +++
    In order to qualify for the new AMD Game Promo – We’re In The Game – promotion.
    You need to answer YES to all three questions.

1- Did you purchase your New Computer System manufactured and branded by one of the OEM Vendors and PC Builders?

OEM Vendors

Alienware
    Acer
    ASUSTeK COMPUTER INC.
    Dell Inc.
    HP
    Hewlett-Packard
    IMDS
    LENOVO
    MEDION
    Micro-Star International Co., Ltd.
    TOSHIBA
    PC Builders **

ABS
    CyberPowerPC
    CybertronPC
    iBUYPOWER

** Retailer/E-Tailers that are promoting the campaign.

2- Is your New Computer System configured with one or more of the following Eligible AMD Processors?

You will see all the list of AMD Eligible Products on the link below.
    https://www.amd4u.com/amdgamepromo/files/2016_AMDGamePromo_TC.pdf

3- Did you purchase your New Computer System between February 15, 2016 - December 31, 2016?

Campaign Period begins FEBRUARY 15, 2016 and ends on DECEMBER 31, 2016 or when supply of Key Codes is exhausted, whichever occurs first.

If you answered YES to all of three questions; Congratulations you are eligible. Login in to AMD Game Promo - We're In the Game athttp://www.amd.com/amdgamepromo, Download and Run the AMD Product Verification Tool then follow steps to redeem your game key/codes.

Unfortunately, if you answered NO to any of these questions, your product does not qualify for the promotion.

If you think your system qualifies and AMD Product Verification did not identify your Computer System please submit a PVT Opt-Out form.

For further details on eligibility, please check the T&C's below:
    https://www.amd4u.com/amdgamepromo/files/2016_AMDGamePromo_TC.pdf

Thank you for your understanding.

Regards,

AMD Support

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoadSing3r -- 4 Mart 2016; 3:09:04 >

• Merhaba arkadaşlar,

ASUS R9 280X TOP model ekran kartını kullanıyorum. AMD promosyonu başlattığında sorunsuz bir şekilde Far Cry 3 uPlay keyi almıştım. Ancak tüm çabalarıma rağmen uPlay üzerinden keyi etkinleştirememiştim. AMD'ye durumu yazdım ve bugün cevap geldi. Gelen cevapta Far Cry 3 keylerinde sorun olduğunu, sorun ile ilgili özür dilediklerini belirtip bana 2 oyun alma hakkı tanıdılar.
    Aldığım oyunlar:
     AMD Bedava Oyun Dağıtıyor!

Teşekkürler AMD.

• AMD FX4100

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RoadSing3r kullanıcısına yanıt
    Bu konuyu açtığım gün yerli ve yabancı baktığım kaynaklarda böyle bir durumdan bahsedilmiyordu.

• Mr.ED kullanıcısına yanıt
    Konuda bizi yönlendirdiğin sitenin kendisinde yazıyor dostum;

Bu mesaja eklenen görseller:

• Yuuuh r5m230 a bile bedavaymış olleyyy

• arkadaşlar ben bu ay içerisinde sapphire r390x nitro ekran kartı aldım bilgilerimi de gönderdim fakat siz bu promosyona dahil değilsiniz diye mail geldi? illa işlemcininde mi AMD olması gerekiyor? intel i7 kullanıyorum ?

------------------------------------------------------------------------------------------------
    Edit; Gelen e-mail;

Hi Muratcan,

We apologize but, unfortunately, your Custom or PC Computer is not qualified for the promotion.

**This promotion requires a manufactured and branded PC by participating OEM vendors / system builders that are purchased during the campaign period, February 15, 2016 - December 31, 2016. This promotion is not for custom built PCs with AMD GPU and APU/CPU components.**

For more details please check your eligibility atwww.amd.com/amdgamepromo.

AMD offers other promotion specifically for Radeon Graphics Cards and CPU. Please checkwww.amd.com/amdrewards for more info.

Thank you for supporting AMD.

Regards,

AMD Support

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bymuratcan -- 26 Mart 2016; 16:49:12 >

• Beyler bilgisayarınızın markası şurada geçenlerden biri olmalı. İşlemciyi tanımıyor, sistemi görmüyor diye uğraşmayın, adamlar kocaman yazmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXcom_Zkko -- 26 Mart 2016; 19:21:21 >
  • bymuratcan kullanıcısına yanıt
    Oyunu nereden aldın. Hitman Oyun hediyesi var ama bu kampanaya ile alakalı değil.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.