Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.4.1 (FSR-RSR-AFMF) (733. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.567
Cevap
189
Favori
1.252.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
35. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 731732733734735
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu 22.8.2 fixlendimi sistemde kasma donmalara neden oluyordu
    Bir önceki sürücüyü kullanıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Rx6600 kullanıyorum fan hızını en fazla %50 olacak şekilde ayarlıyorum ama bir oyuna girdiğimde hız kafasına göre artıyor. Çözümü nedir?

• Echonight83 kullanıcısına yanıt

Warzone da da yaşıyorsanız ve f1 22 de yaşamıyorsanız işlemci diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece fortnitede yasiyorum

Hocam F1 CPU yük bindirmeyen bir oyundur. Warzone ise ciddi bindirir. Bu ikisini de DENEDİYSENİZ ve f1 de yok WZ da var derseniz ben sorun işlemci odaklı diyebilir. He denedim warzone da yok sadece fortnite da var derseniz o zaman oyundan kaynaklı bir problem var. İşlemci çekirdeklerinin tek tek kullanım yüzdelerine oyun içinde msi afterburner kurup bakmanız da lazım. Tek çekirdek perf. da yetersiz geliyor olabilir. Bu da drop a sebep verir. Kart sürümü veya oyunun mevcut dosya durumu vs ayrı sebepler olabilir. Farklı sürüm ddu ile kaldırıp kurun, oyunu da sil yükle yapın bir deneyin.

CPU darbağaz yapıyor. O işlemci ile en fazla Rx 580 ve dengi kartlar kullanılabilir maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HackAv -- 20 Eylül 2022; 9:12:26 >
  • Mesela marvel spidermani 2k coznurlukte oynuyorum hic drop yok sadece fortnitede mevcut bu sorun

• Beyler garip bir soru yaşıyorum bazen sistem Reset atıyor ve Olay görüntüleycisine Bakınca soyle bir hata var bu tarz bir hata yaşayan varmı aranızda varsa nasıl çözdü yardımcı Olabilirmisiniz.

whea logger 18

Çok önemli bir donanım hatası oluştu.

Bileşen tarafından bildirilen: İşlemci Çekirdeği

Hata Kaynağı: Machine Check Exception

Hata Türü: Cache Hierarchy Error

İşlemci APIC Kimliği: 9

Sistemim

CPU: AMD Ryzen 5 5600 4.40 Ghz 6 Çekirdek 32MB AM4 : Yeni işlemci

LIQUID COOLING: Cooler Master MasterLiquid ML240L V2

GPU: SAPPHİRE PULSE RX5600XT 6GB 192 BİT

RAM: Corsair Vengeance LPX 2x16GB 3000MHz DDR4 Ram OC:3400MHZ

SSD: Samsung_SSD_860_EVO_250GB: yeni işlemci parasını çıkarmak için sattım :))

M.2 : Ssdwd SN570 500GB Blue 3500MB/2300MB GEN3x4 M.2 SSD

HDD1: WD Blue 1TB 3.5 7200RPM 64MB

HDD2:Seagate BarraCuda 2TB 7200RPM 256MB

PSU:COOLER MASTER MWE 80PLUS 600W 2xEPS, AKTİF PFC 120MM

Asus Tuf B450-Plus Gaming Amd B450 Am4 Ddr4 3466

• 22.9.1 gelmiş.

https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-22-9-1

• Zayfall Z kullanıcısına yanıt

İşlmciniz bozuk olabilir işlemci bölümüne sorun.

Bu arada 22.9.1 kurarken factory reset kutusunu işaretleyip kurmanızı öneririm üstüne kurulmayı sevmeyenlerden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 22 Eylül 2022; 10:12:18 >
  • Son sürücü dx11 oyunlarında stutter yapıyor mu kuran varsa bilgi verebilir mi?

• pcyi 106 ekran tvde kullanıyorum 22.9.1 ve 22.8.2 de dahil chrome da youtube açıkken sekme değştirdiğimde anlık olarak ses gidiyor 1 - 2 sn sonra geliyor her sekme değiştiğimde ses gidiyor bu sorunu yaşayan arkadaşlar varmı

• boss06 kullanıcısına yanıt

6650xt ile bir sorun yaşamadım dx11 bir de

• 22.9.1 ile her oyunda takılmalar başladı bende garip. 6600 xt

• Zayfall Z kullanıcısına yanıt
    [AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.4.1 (FSR-RSR-AFMF)technopat sosyal
    Çözüldü: WHEA-Logger 18 hatası
    https://www.technopat.net/sosyal/konu/whea-logger-18-hatasi.1079193/

whea logger 18 olarak google a sorarsan yanıt alabilirsin. Yukarıdaki arkadaş cpu yu değiştirip sorunumu çözdüm demiş.

Oc varsa onlara bakın disable edip deneyin. Ya da buna benzer bios ayarları ile bir türlü çözemediyseniz son aşamada garantiye gönderin.

Bios update önemli son agesa olan bios u alın 1.2.0.7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 22 Eylül 2022; 18:7:41 >
  • Arkadaşlar bişi sorucam. Amd Rx 580 kullanıyorum. Şuan en son 22.8 güncellemesi yüklü.

Bilgisayarı kapattıktan sonra tekrar açmak istediğimde ekrana görüntü gelmiyor. Kasa çalışıyor ama monitor simsiyah kalıyor. Hiçbir şey çıkmıyor.

Mecbur restart attıktan sonra açılıyor ama bu seferde başlat kısmında uyku modu çıkmıyor. Videolarda, oyunlarda takılmalar oluyor. Mecburen radeon yazılımını kaldırıp tekrar yüklüyorum. Anca böyle düzeliyor.

Neden sürekli bunu yapıyor bilen var mıdır ? Ne yapmam lazım acaba.

Keşke yüklemeseydim diyorum şuan 22.5.1'de duruyordu ne güzel yav.

• "Keşke yüklemeseydim diyorum şuan 22.5.1'de duruyordu ne güzel yav." [AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.4.1 (FSR-RSR-AFMF) 

22.9.2 çıkmış yüklesem böyle düşünür müyüm diyordum, görünen o ki düşünürmüşüm. Amd 22.5.1 sonrası facia driverlar çıkarmaya devam ediyor anlaşılan. iyi ki yüklememişim.

• Mrmikda kullanıcısına yanıt
    Macera arama hocam hic kal öyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

22.3.1 katılıyorum dostum şuanda en stabil driver bu bencede sonrası berrbat

• 
Sayfa: önceki 731732733734735
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.