Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.4.1 (FSR-RSR-AFMF) (398. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.607
Cevap
189
Favori
1.254.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bug var o yüzden birde sürüm sorunlu fps drop yaşatıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

Bug var o yüzden birde sürüm sorunlu fps drop yaşatıyor
    Windows 7 iken bu kadar fps sorunu olmuyordu. 90 ile 100 arasıydı. Windows 10 a geçince berbat bir hal aldı.

2010 da nvdia ge force gts 250 ekran kartı almıştım. Daha geçen yaz bozuldu. Rahmetli oldu. Onda hiç böyle sorun yaşamıyordum. Fps sabit 100.

Madem bu sürüm sorunlu neden güncelleme gelmiyor? Önceden her hafta gelirdi. Bize işkence olsun diye mi yapıyorlar anlamadım.

• 18.12.1.1 e döndüm ama PUBG de yine aşırı fps düşmeleri yaşıyorum. Daha ne kadar sürüm düşürmem lazım? PUBG için rx580 sürücüsü önerisi olan var mı? Wİn10 x64 kullanıyorum. Sinirlerim bozulmaya başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

18.12.1.1 e döndüm ama PUBG de yine aşırı fps düşmeleri yaşıyorum. Daha ne kadar sürüm düşürmem lazım? PUBG için rx580 sürücüsü önerisi olan var mı? Wİn10 x64 kullanıyorum. Sinirlerim bozulmaya başladı.
    Bende o sürümü kurdum ama yok fayda vermiyor. Cs 1.6 da bile aşırı fps düşüsü oluyor. Sistemim windows 10. Ne yapacağız bilmiyor.

R7 250

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Bende o sürümü kurdum ama yok fayda vermiyor. Cs 1.6 da bile aşırı fps düşüsü oluyor. Sistemim windows 10. Ne yapacağız bilmiyor.

R7 250

Alıntıları Göster
    18.11.2 ye döndüm hala aynı sorun. İyice asabım bozulmaya başladı. Ondan sonra AMD sorunlu dediğimizde millet çemkirir. Bu adamların sürücü departmanı ne halt ediyor anlamıyorum. Anladım ki sorun yaşamıyorsan AMD de kesinlikle sürücü güncellemeyeceksin.
  • sadtneverdie kullanıcısına yanıt
    Nvidia çok mu farklı. Şuan gtx 560ti var bende ve neredeyse 70 ye yakın driver denedim stabil olanı bulmak için. 378.92 den 417.58 e kadar çıkmış 51 update tamamen çöp, gpu yu görmüyor ve microsoftun display driverı üzerinden görüntü veriyor. 378.92 sürümü gpu yu görüyor fakat bir süre sonra bu 1dk da olabilir 1 saatte kart kendini idle moda(405mhz) alıyor ve ne yaparsan yap idle modda kalıyor, düzelmesi için sürekli sistemi restartlıyorsun. Yarım saatte bir restart atıyorsun pcye. 12/01/2015 de çıkan 359.06 şuan için en stabil olan driver, kart sürekli P0 state de. Bu kart 2011 ün ortasında çıktı ve driver desteği görünen o ki sadece 3.5 sene sürdü. 2012 nin ilk çeyreğinde çıkan hd7850 nin driver desteği bugün hala devam ediyor.
  • Jet lag kullanıcısına yanıt
    Adamlar tatil de şuan ne driverı Christmas tatili bu sene 24 Aralık ile 4 Ocak arasında. Bizde ki gibi 1 günlük tatil yok onlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killabyte -- 4 Ocak 2019; 15:31:5 >
  • ddsmurat kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Aşağıdaki linkten directx in en son sürümünü indirip kurun. Bunu kurduktan sonra oyunun redist dosyasında ki directx i de yükleyip tekrar deneyin.

https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35
  • quote:

Orijinalden alıntı: Killabyte

Nvidia çok mu farklı. Şuan gtx 560ti var bende ve neredeyse 70 ye yakın driver denedim stabil olanı bulmak için. 378.92 den 417.58 e kadar çıkmış 51 update tamamen çöp, gpu yu görmüyor ve microsoftun display driverı üzerinden görüntü veriyor. 378.92 sürümü gpu yu görüyor fakat bir süre sonra bu 1dk da olabilir 1 saatte kart kendini idle moda(405mhz) alıyor ve ne yaparsan yap idle modda kalıyor, düzelmesi için sürekli sistemi restartlıyorsun. Yarım saatte bir restart atıyorsun pcye. 12/01/2015 de çıkan 359.06 şuan için en stabil olan driver, kart sürekli P0 state de. Bu kart 2011 ün ortasında çıktı ve driver desteği görünen o ki sadece 3.5 sene sürdü. 2012 nin ilk çeyreğinde çıkan hd7850 nin driver desteği bugün hala devam ediyor.
    gtx560ti mı? hangi müzeden aldıysan iade et. onca para verdim böyle rezalet olmaz de olay çıkart.

• quote:

Orijinalden alıntı: Killabyte

Adamlar tatil de şuan ne driverı Christmas tatili bu sene 24 Aralık ile 4 Ocak arasında. Bizde ki gibi 1 günlük tatil yok onlarda

sorunlu sürücüyü 19/12/2018 tarihinde çıkarmışlar insan noel tatilinden önce hatasını düzeltir yazıklar olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jet lag

sorunlu sürücüyü 19/12/2018 tarihinde çıkarmışlar insan noel tatilinden önce hatasını düzeltir yazıklar olsun.

Alıntıları Göster
    Enteresan olan sorunlu sürücü çıkartmaları değil. Sorunlu sürücüden önceki sürücülere dönmemiz halinde sorunun devam ediyor olması.

• Amd'ye mail attım. Gerizekalı sürümü değiştirsinler.
  • onceki surume gecerken driveri her yerden silin. revo unistaller gibi programlar kullanin kalan dosyalari yine elle silmeniz gerek regedit den filan.

• Yılbaşı diye alal acele tatil moduna girip böyle saçma bi sürücü çıkardılar galiba 2019a böyle girmemeliydik

• Yeni çıkacak sürücüyü kuracak arkadaşlara sesleniyorum MDV nin dediği gibi revo ile temiz kurulum yapıp tam sürüm indirin

• Windows 7 Amd Radeon HD 7770 modelinde ayni sorunu yasiyorum. Ekran karti sürücüsünü kurunca Windows 7 siyah ekranda kaliyor. Eski sürümdede ayni ne tavsiye edersiniz ?
  • Bende de bir kaç haftadır oyunlarda anlık takılmalar oluyor. Bu esnada fps düşüşü olmuyor ama. 18.12.1.1 e donmeme rağmen aynı sorun devam ediyor. Aynı durumla karşılaşan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Windows 7'den Windows 10'a geçtim. Windows 10 64 bit pro. Cs 1.6 yüklü. Arada girer oynardım. Şimdi ciddi anlamda fps sorunu yaşıyorum arkadaşlar. Sürekli düşüyor çıkıyor falan. Sizin oyunlarda da var mı sorun?

Adrenalin 2019 Edition 18.12.3 sürümünü güncellediğim halde hala güncel sürücü var deyip bildirim gelir.

Ama r7 250 ekran kartına sahibim.
    sorun amd kaynaklı w10 yada karttan değil yani herkeste var 18.12.3 yeni ama buna 18.12.2 sürekli yeni diyor onu yüklüyorsun diğerine yeni diyor şaka gibi çıktığından beri böyle bunu kimse şikayet etmiyor sanırım ki hala düzeltmediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 9 Ocak 2019; 2:12:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

sorun amd kaynaklı w10 yada karttan değil yani herkeste var 18.12.3 yeni ama buna 18.12.2 sürekli yeni diyor onu yüklüyorsun diğerine yeni diyor şaka gibi çıktığından beri böyle bunu kimse şikayet etmiyor sanırım ki hala düzeltmediler

Alıntıları Göster
    Resmen rezillik. Amd nin hizmet anlayışı bu mu? Ben mail yoluyla şikayet ettim. Sizin sorununuz nedir? Dedim. Cs 1.6 da fps sorunu yaşıyorum.

Bana ana kartın biosunu güncelleyip öyle deneyin diye cevap atmışlar :)

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    cevabı veren türkse klasik türk mh cevabı fps de sorunum yok da son güncellemeler saçma olmuş hala düzeltmediler
  • 
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.