Şimdi Ara

amd 8350 ıslemcı r9 380 ekran kartı rustta 50 fps alıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkeze ıyı forumlar soyle bır sorunum var

ıslemcı 8350

ekran kartı r9 380

anakart ms 970 gamıng

ıslemcı bosta 23 derecede calısıyor oyundayken 55 60 ları goruyor ıslemcı ısısı ekran kartıda 65 cıvarlarını goruyor

sıstem daha 2 haftalık 0 topladım vatandan

söyle bır durum var arkadasımın 1 model dusuk ıslemcısı var benımkınden 1 model dusuk ekran kartı var benım bılgısayarımdan anakart ram vs hersey aynı oyun ayarlarımız aynı benden 15 20 fps fazla alıyor oyunda sorunu cozemedım bı turlu kafayı yemek uzereyım acaba radeon ayarlarından ınce ayarlar mı var yardımcı olursanız cok sevınırım yardım eden herkeze sımdıden tessekkur ederım

• acer1903 A kullanıcısına yanıt
    ram ?
  • Ram'ler aynımı, Ekran kartı driverı güncelmi veya sorunsuz bir versiyonmu?
  • diğre pc ye OC yapılmıştır işlemci mhz ram mhz vga mhz kaçta çalışıyor iki pc nin de onları kontrol et derim
  • diğer bilgisayarda oc yapılmadı ramım

8 gb ram 1666 mhz dıger bılgısayardada aynı ram var markada aynı
  • ramler aynı ekran kartı guncel sıstem full guncel artık en son bugun wındows 10 kurcam oyle denıycem
  • çözünürlük farkı vardır sen 1080p oynuyorsundur o daha düşükte
  • oda 1080p baglanıyor oyuna bende 1080p baglanıyorum oyuna
  • Psu ne marka ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 20 Mart 2016; 17:42:19 >
  • psu kasanın ıcıne gomulu olan bır psu 600 w bronze 80 sertıfıkalı

marka ve modelıde : calibre xcp a600
  • yanlız söyle bırseyde soylemek ıstıyorum ssd alamadıgım ıcın suan eskı kasamın hardıskını kullanıyorum hardıskte baya eskı 4 senelık olması lazım 7200 rpm fps sorunumu ve oyunda kasmaları hardıskım yasatıyor olabılır mı
  • Psu'da çok kaliteli değil ondan da olabilir ani fps düşüşleri oluyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 20 Mart 2016; 18:20:15 >
  • oluyor oyunda takılmalar hıssedıyorum kare atlaması hıssedıyorum zaten 30 40 dakka oynadım mı oyunu hardıskten mutıs bır ses gelıyor
  • örnek misaal 55 fps alıyorum 60 fps alıyorum kare atlaması hıssedıyorum takılma hıssedıyorum
  • Psu olabilir diye düşünüyorum daha kaliteli bir psu ile deneyebilirsen görmüş olursun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.