Şimdi Ara

amazondan monitör almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar amazondan asus vg248qe türkiyede 1500-1600 tl amazonda 1050tlye mal oluyor vergi+kargo dahil
    daha önce monitör getirtmiş bir arkadaş var mı tavsiye eder mi onu merak ediyorum yorumlarınızı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: leaderknight

selam arkadaşlar amazondan asus vg248qe türkiyede 1500-1600 tl amazonda 1050tlye mal oluyor vergi+kargo dahil
    daha önce monitör getirtmiş bir arkadaş var mı tavsiye eder mi onu merak ediyorum yorumlarınızı bekliyorum

Bizzat ben getirene aracı oldum bütün işlemleri ben yaptım yani sıkıntı yok kullanıyor kendisi, ss bile atabilirim aynı monitör hatta.

Birde vergi bazen geri yatabiliyor yatarsa hepten düşeş oluyor zaten, imzamdaki TR'nin en büyük Amazon konusunu duymayan kalmadı artık sıkıntınız olursa yazabilirsiniz oraya.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    çok sağol hocam alıyorum ozaman ben ilk defa amazondan alışveriş yapıcam bütün işlemleri ben yaptım diyince ekstra yapmam gereken birşey var mı? Birde monitörün girişinde falan sıkıntı yok dimi voltajda falan malum yurtdışında değişik oluyor o genelde ama gerçi kullanıyor dediniz arkadaşınız benim iyice kafama yattı içimi rahatlattın murat kardeş son olarak birde kaç günde geldi onuda söylersen sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leaderknight -- 28 Eylül 2015; 19:21:57 >
  • Alabilirsin sıkıntı olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leaderknight

çok sağol hocam alıyorum ozaman ben ilk defa amazondan alışveriş yapıcam bütün işlemleri ben yaptım diyince ekstra yapmam gereken birşey var mı? Birde monitörün girişinde falan sıkıntı yok dimi voltajda falan malum yurtdışında değişik oluyor o genelde ama gerçi kullanıyor dediniz arkadaşınız benim iyice kafama yattı içimi rahatlattın murat kardeş son olarak birde kaç günde geldi onuda söylersen sevinirim

O çok fazla parça almıştı beraber, monitörün gelişi 3 haftayı buldu sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 29 Eylül 2015; 0:27:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.