Şimdi Ara

Amazondan alışveriş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.389
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Amazon alışveriş sitesinden araç için oto bakım ürünü satın almak istiyorum bir kaç sorum olacak ti

1- amazon.com'dan satın alsam Türkiye'ye urun gönderirler mi? İllaki amazon.de den mi satın almam gerekli?

2- Odeme yaptıktan sonra aliexpresste olduğu gibi onaylama var mi? yoksa direk ödeme karşı hesaba mi? geçiyor

3- Kargo takibi yapılıyor mu? Kargoyu PTT mi yetiyor?

yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• benzer sorunu bende yasiyorum, odeme paneline geldigim zaman
    "Üzgünüz, bu ürün seçtiğiniz adrese gönderilemiyor. Daha fazla bilgi al. Teslimat adresini değiştirebilir ya da ürünü siparişinizden silebilirsiniz."

diye bir hata aliyorum, amazon.de TR adresine yollamiyorsa ne anladim o isten ?
  • Ben amazon.comdan sipariş verdim gönderilmiyor demedi fakat alışveriş sonrası kargo vs nasil işlem adımları gerçekleşiyor

Misal kargo gelmediği zaman ne yapmamız gerekiyor vs

• quote:

Orijinalden alıntı: onurakkas

benzer sorunu bende yasiyorum, odeme paneline geldigim zaman
    "Üzgünüz, bu ürün seçtiğiniz adrese gönderilemiyor. Daha fazla bilgi al. Teslimat adresini değiştirebilir ya da ürünü siparişinizden silebilirsiniz."

diye bir hata aliyorum, amazon.de TR adresine yollamiyorsa ne anladim o isten ?

bazı satıcılar türkiyeye göndermek istemiyor, göndericiyi sol taraftan amazon.de olarak seçebilirseniz o problemi ortadan kaldırırsınız.

ücretsiz kargo içinde 49€ yu geçmeniz gerekmekte
  • Dewil_may_cry D kullanıcısına yanıt
    Aslında siparişi 19 dolarlık bir ürün amazon.comdan siparişini verdim kargo ücretsizdi bakalım ilk alışverişim amazondan sorunsuz olursa devam ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.