Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
300
Favori
1.560.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl bir kafa yapısı var bazı insanların anlamıyorum hâlâ ya adam ceza alacak birşey yapmış almış her şikayet edilen cezamı alıyor vay anasını ya o zaman birbirimize küfür de edelim ceza almayız nasılsa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha fazla uzamasın bu ceza konusu beyler tamam, kapatalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teen wolf kullanıcısına yanıt
    Hayır bir de bu troll yaki83 müdür ne ise onu beğenenlerde bence anlamakta güçlük çeken arkadaşlar. Konuyu idrak edemiyorlar.

• Ardamax kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle neyse artık uzadıkça uzuyor üslubuna dikkat etmeli herkes yoksa sonucuna katlanmak zorunda kalır.Kimse kimseyi durduk yere şikayet etmez etse de edilen kişi ceza almaz sonuçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Hayır bir de bu troll yaki83 müdür ne ise onu beğenenlerde bence anlamakta güçlük çeken arkadaşlar. Konuyu idrak edemiyorlar.

niye adamın ayağını kaydırıyorsun, çok ayıp  

• Şahsına hayvan ithamında bulunulursa sende edersin, bu arada ek bilgi olsun tek eden ben değilim vardır bi 20-25 kişi ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 18 Ekim 2020; 10:26:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Şahsına hayvan ithamında bulunulursa sende edersin, bu arada ek bilgi olsun tek eden ben değilim vardır bi 20-25 kişi ;)

biliyorum hocam, o mesajları okumuştum.

• şu saatten sonra ps4 pro alınır mı hacılar?

• Brezilya da bile burdan çok daha ucuz bir fiyat açıklandı

https://www.time24.news/2020/09/ps5-prices-in-brazil.html

• Dağılın kullanıcısına yanıt
    Millet pandemide Ps3 aldı senin sorduğun soru çok abes gerçekten.milyon tane oyunu var bugün alsan bitirmeye ömrün yetmez.zaten kesin diyemem ama. şunu diyeyim ps5 ilk serisini alanlar ps4 te olduğu gibi pişman olabilirler.bir sürü kronik sıkıntılar çıkabiliyor.ben şahsen seneye belki ps4 satıp ps5 almayı düşürüm.

• skymasterrr kullanıcısına yanıt
    Ben ps4 ü gece satışından almıştım ilk seri. Bir sorunu çıkmamıştı. Pro’yu da ilk gün aldım. Tek sorunu malum fan sesi.
    Teknik bir sorun olmadığı sürece sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Ama elektronik şans işi, ne olacağını bilemeyiz.

Ps5 e bütçesi yetmeyenler gönül rahatlığıyla ps4 alabilir hala. Ama ben olsam pro değil normal alırdım :)

• Kasvagor K kullanıcısına yanıt
    Tek sorun malum fan sesi dediğiniz az buz bi sorun değil bende yaşadım ve inanılmaz rahatsız etmişti.bence önce bi gelsin bir kaç ay geçsin yorumlara göre alınabilir.tabi herkesin kendi tercihi

• Brezilya dan sonra Nijerya da bizden uygun fiyat verdi.

Diskli version ₦375000

Digital version ₦325000

https://store.bellestoreinc.com/store/playstation-5/?v=4874ed2a3309

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 18 Ekim 2020; 12:8:32 >
  • skymasterrr kullanıcısına yanıt

Tamamiyle.sans iSi .. çıktığı gün alıp 7 sene .kullanıp sattim. Sorun yoktu.

Ama.su var . Burda ps 4 alınırmı pro alınır mı sorusunada abes denmez herkesin bir bütçesi var ve herkes farklı düşünüyor..

• Ps4 pro şans işi değildi ilk seriyi alan hemen herkes bu sorunu yaşadı.bu yüzden temkinli olmakta fayda var.diğer cevabına gelince Bence Ps5 ön sipariş başlığında olması ve halen ps5 ülkeye giriş yapmamasına rağmen bunun sorulması abestir.abesin sözlükteki tam karşılığıda budur

• Abes .: gerçeğe, sağduyuya, akla aykırı

gereksiz, saçma sapan, saçma ...

Tamam... anladım..

• Football Always kullanıcısına yanıt
    Şaşırdık mı :)
    Kurun yüksekliğini geçiyorum vergiler aşırı fazla. En büyük sorun bu. Vergiler normal seviyede olsaydı, ps4 pro gibi 5 bin TL gibi bir rakama gelseydi ps5, herkes mutlu olurdu. Ama öyle bir düny.., pardon, Türkiye yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasvagor

Şaşırdık mı :)
    Kurun yüksekliğini geçiyorum vergiler aşırı fazla. En büyük sorun bu. Vergiler normal seviyede olsaydı, ps4 pro gibi 5 bin TL gibi bir rakama gelseydi ps5, herkes mutlu olurdu. Ama öyle bir düny.., pardon, Türkiye yok.
    Tayyip cumhuriyeti...

• 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.