Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
300
Favori
1.560.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok üstadım akşama geceye dopru bi kulaklık geldi gitti okadar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amazon.de'den daha önce hiç sipariş vermedim. Stok açılır ve denk gelirsem almak istiyorum. Alım konusunda yardımcı olabilecek var mı acaba? İşlemleri nasıl yapıyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Quidditch06

Amazon.de'den daha önce hiç sipariş vermedim. Stok açılır ve denk gelirsem almak istiyorum. Alım konusunda yardımcı olabilecek var mı acaba? İşlemleri nasıl yapıyoruz?

n11, hepsiburada veya amazon tr de alısveriş yapar gibi sepete ekleyip ödemeyi yapacaksınız o kadar.

• Siparişler varmaya başlamış Wallmart baya hızlı çıkmış

Ürünleri hemen standa koyacak gibiler

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu

• Tr den sonra Hindistan da acıkladı fiyatları.

• Amazon Prime üyesi olmamızın bir avantajı var mı acaba ?

• Türkiye dışındaki amazonlarda amazon prime üyeliğinizin olmasının hiç bir avantajı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Türkiye dışındaki amazonlarda amazon prime üyeliğinizin olmasının hiç bir avantajı yok

Teşekkür ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Baya rahat eklenebiliyordı hocam belli bir süre sonra (3-4 dk sonra) eklenmemeye başladı

tüh kaçırdık hocam kulaklık gece 3 te yine girmiş galiba bildirim gelmiş

• LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Bu gece görmedim hocam dediğin bnm düm akism yazdığım ise doğru diyosun ama sabaha karşı görmedim bişey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 17 Ekim 2020; 17:19:51 >
  • https://www.vatanbilgisayar.com/sony-playstation-5-oyun-konsolu.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaki83 kullanıcısına yanıt
    Çok yakında

• Dualsense fiyat hesabı yapıyorum ciddi bir rakam çıkıyor. Keşke konsolun yanınan eklenseydi. Uk’da eklenmemişti.

68 euro x %50 gümrük vergisi = 102 euro
    102 euro x %20 ötv = 122,4 euro
    122,4 euro x %18 kdv = 144,4 euro
    144,4 euro x 9,3 = 1343 TL

Satıcı karınıda eklersek 1500 TL’ye yaklaşıyor.
    Hesabım doğru mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darktemplar1903 -- 17 Ekim 2020; 22:14:27 >
  • Darktemplar1903 kullanıcısına yanıt
    Bu tarz hesapları direkt yurtdisi satış fiyati üzerinden yapmamak lazım sanirim.
    Sonuçta o fiyatın içinde de ilgili ülkenin vergisi, satıcının kârı gibi kalemler dahil. Sony Türkiye 68 eurodan daha düşük bir maliyet üzerinden alıyordur üretilen ülkeden. O maliyet üzerine tum vergi hesaplarını yapmak daha doğru olur ama bilmediğimiz bir tutar üzerinden hesap yapmak ne kadar doğru. Benim tahminim 1000-1100 tl civari bir fiyattan piyasaya sürülür Turkiye'de. Hissiyat tabi, ne olur kestirmek güç.

• Darktemplar1903 kullanıcısına yanıt

69 Euro Avrupa vergili ve kar payı için son satış fiyatı giriş fiyatı 50 Euro yu geçmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deuozan

Bu tarz hesapları direkt yurtdisi satış fiyati üzerinden yapmamak lazım sanirim.
    Sonuçta o fiyatın içinde de ilgili ülkenin vergisi, satıcının kârı gibi kalemler dahil. Sony Türkiye 68 eurodan daha düşük bir maliyet üzerinden alıyordur üretilen ülkeden. O maliyet üzerine tum vergi hesaplarını yapmak daha doğru olur ama bilmediğimiz bir tutar üzerinden hesap yapmak ne kadar doğru. Benim tahminim 1000-1100 tl civari bir fiyattan piyasaya sürülür Turkiye'de. Hissiyat tabi, ne olur kestirmek güç.
    Umarım dediğiniz gibi olur. O zaman dualsense’i Türkiye’den almak mantıklı olur.
    2 sene Sony Türkiye garantisi olmasıda avantajı olacak.

• Arkadaşlar Kıbrıs'ta PS5 fiyatları hangi seviyede olur acaba ? Kasım ayında oraya gidebilirim.

• konu sahibi neden uzaklaştırıldı bilen varmı Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

• enkazweb kullanıcısına yanıt

Bir yerlerde mevzuya karıştı galiba.Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

• thriller89 kullanıcısına yanıt
    Sürekli mevzuya karışıyor olacağı vardı oldu

• 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.