Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (1105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
299
Favori
1.561.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11031104110511061107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bigbooss

hocam bulamazsın o şekilde. sitede yoksa yoktur, ben geçen x box aldım belçika mediamrktan arkadaşım iki tane var dedi birini ben aldım sonra baktım sitede stoğu kaldırmışlar birini de bşakası aldı demekki. yani varsa siteded vardır yoksa yoktur. ki ps5 ve series x gelir gelmez bitiyor . ancak series s olursa alabilirsin diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster

cevap için teşekkür ederim hocam ancak şöyle bir durumda var Türkiyede geçen vatan bilgisayar stok açtı online sitede hemen tükendi ama mağazada stok vardı tabi anlık değişebilir .İnşallah 2 hafta içinde stok gelir almanyaya . Burdaki fiyatın yarısına almak büyük avantaj olucak

• quote:

Orijinalden alıntı: fearless_king

arkadaşlar bir tanıdığıma Almanya'dan ps5 getirtmeyi düşünüyorum ancak zaten Amazon Almanya'da yok biliyorsunuz ama baktığım kadarıyla almanya'daki media market gibi mağazalar da da stok görünmüyor. Orada fiziki mağazalarda stok durumu hakkında bilgisi olan var mı ? yada Almanya'da ikamet den varsa önümüzdeki 2 hafta içinde almanyada ps5 bulma şansı nedir yada nerelere bakmak gerekir. Yardımcı olursanız çok sevinirim 

Bu hafta amamzon.de sıkı takip et çünkü yüklü stok gelecekmiş duyumlara göre. Bunun dışında alman online mağazaları her hafta içi azda olsa satış yapıyor diyebilirim. Genellikle sali çarşamba ve perşembe. Sitelere üyü olup adres bilgilerini girip hazır etmen lazım sonrada banka bilgileriyle tetikte olun elbet birinden denk getirirsiniz. Bol şanşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

Bu mesaj silindi.

Bunlardan biri veya fazlası mutlaka haftaiçi stok açıyorlar ama dediğim gibi kargoyu teslim alacak kişi sitelere üyü olup kişisel ve adres bilgilerini girip hazır etmesi lazım. Tabi ödeme bilgilerinide hazırda tutması lazım.

Amazon

Media Markt

Saturn

Otto

Cyberport

Expert

Alternate

Computeruniverse

Euronics

GameStop

Medimax

Conrad

Müller

Spielegrotte

MyToys

• Adamsın. Eyvallah.
  • Stok sorunu ne zaman biter dersiniz ? Biraz daha devam ederse series x alıcam sanırım.
  • rickgrimes34 R kullanıcısına yanıt
    Stok sorunu en iyimser şekilde yaz sonu biraz toparlar.sorunsuz bir şekilde mağazalarda 2022 de görürüz sanırım.
  • Az önce amazon com.tr de stok açtı sepete ekledim ama tükendi yine alamadım.
  • Ha1616 kullanıcısına yanıt
    Üzdün hocam. Bayramda yurtdışından aldırırım diyodum
  • rickgrimes34 R kullanıcısına yanıt

Üretimin bolluğu ile ilgili bu daha çok. Talebi karşılayacak şekilde üretim olursa stoklar rahatlar.

Exclusive oyun için almayacaksanız, Series X de alınabilir. 6.700 'lere satıldı geçenlerde.

• Fransa girdi
  • Fransa gözüküyor ama satın alamıyorum ilk başta ödeme ekranında hata verdi şimdi sepete eklenmiyor

• Sepete ekleyemedim
  • Sepete eklenmiyor bunu nasıl aşıyoruz?
  • fransadan alamadım ispanyadan aldım açılmamıştı ama daha önce sepete eklediğim için bir baktım sepete taşı seçeneği çıktı direk aldım

• İtalya girdi
  • italyadan da çıktı ordan da aldım :) es iptal edicem daha pahalı

• İtalyadan diskli sipariş verebildim fakat almanyadaki halamın adresine. Sizce bir sıkıntı olur mu? Almanyada da gümrük işleri türkiyedeki gibi karışık mı? Ya da ekstra ücret çıkar mı?
  • Fr dijital alamadık bir türlü, sepete eklemedi hata verdi sürekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11031104110511061107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.