Şimdi Ara

AMAZON ÜZERINDEN SATIS YAPMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar,amazon üzerinden satış yaparak para kazanmak mümkün değildir.Imkansıza yakın bir iştir.

Para kazabileceginizi iddia eden ILKAY ZAMAN ve benzerleriden uzak durun.

Bu kişiler size para kazanabileginiz vaadi verir ve sizlerin umutlarını hayallerini sömürür.Tek amaçları size işi öğretmek amacıyla kurs verip paranızı almaktır.

Moderator buyuklerimden ricam bu konu silinmesin.Bu şekilde mağdur olan yüzlerce insan var.

• Merhaba,

Sizin bu konuda yasadiginiz bir deneyiminiz mi var? Biraz detay paylasir misiniz?
  • Öncelikle merhaba, arkadaşa kesinlikle katılıyorum.

Bizdeki kargo ücretsiz olmadığı için para kazanmak gerçek anlamda imkansız. Sanal bir satış için kullanılması haricinde; kıyafet vs yada çinden al; amazona kargolat olayı kısa vadede zarar ettiriyor, uzun vadede de çok az kar ettiriyor. Dünyada olmayan bir ürün bulursanız, trend olursanız iş başka zaten
  • Amazondaki sıkıntı amazonu bir dükkan olarak görün ve dükkan açmak 200.000-300.000₺ maliyeti olan bir iş oraya kira ödeyip mal yığıp satış yapmaya çalışmak olarak, amazonda da olay aynı oraya büyük sermaye ile yatırım yapmanız lazım, eğer sermayeniz yok ise girerseniz sadece zarar edersiniz çok büyük bir rekabet var zarar eden fiyatları hemen yarıya çekiyor, dolandırıcılardan uzak durun

Amazon Prime isminde yeni bir premium üyelik başlattı eğer prime üyesi iseniz malı aynı gün alıyorsunuz bunu şu şekilde düşünün siz satıcı olarak amazonun bütün depolarına aynı maldan tedarik edebilirmisiniz? Atıyorum ben İstanbulda yaşıyorum öteki adam Hakkari de yaşıyor bu mal 1 gün de gidebilir mi veya yurtdışı siparişi geldi adam bunu 1 gün de alabilir mi? Amazon Prime ı zararına yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thermodynamics23 -- 13 Haziran 2019; 19:19:25 >
  • Arkadaşım adam akıllı gerekçeler göstererek bir iş modelini kötüleyecekseniz kötüleyin. Yoksa kendi beceriksizliğinize kılıf uydurarak onu bunu kötülemekten vazgeçin. İlkay Zaman kim tanımıyorum, amazon konusunda kurs satanları da hoş karşılamıyorum ki bu adamlar çok yüksek fiyattan satıyorlar bu kursları. Moderatör büyüklerinden konu silinmesin diye rica edeceğine adam akıllı deneyimlerini paylaş ne oldu neden olmadı diye insanları yanlış yönlendirme.

Kurs satanlar konusunda itirazım yok. Amazondan para kazanılamaz demek saçma ve içi boş bir cümle. Özetle bunu belirtmek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-833FC2573 -- 13 Haziran 2019; 19:35:49 >
  • epamuk E kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam ben mağdur olmadım.Ancak haberleri izler ve biraz araştırma yaparsanız bu işin sürdürülmesinin imkanı olmadığını göreceksiniz.

Fakat kurs satanlar nedense hep,zengin olacağınız amerikada yaşayabileceğiniz vaadi veriyor.

Kesinlikle dolandırıcılar.
  • Bu konuyu bende çok araştırdım zamanında. Şuan ne yazık ki hiç uğraşacak zamanım yok ama öğrenci olan veya zamanı bol olan kişiler kesinlikle bu işleri kovalasınlar. Başlangıç bilgisi olarak amazondan para kazanmakla alakalı şöyle bir yazı bulmuştum

• Ticaretini kurallarına göre oynarsanız para kazanabiliyorsunuz. Ama ben A ticaret sitesinden alıp B ticaret sitesine satmaya kalkarsam elinde sonunda patlak veriyor sistem. Ben Amerika da bir depo buldum ürünlerimi oraya gonderiyorum pazaryeri entegre sistemleri var satış oldu mu gönderiyorlar barkodlama isterseniz o hizmeti de veriyorlar iadelerimde oraya gidiyor ve tekrar satışa konuluyor.panellerinden ürünlerimi de takip edebiliyorum türk müşteri temsilcileride var

Demek istedigim satacak ürününüz varsa veya bir üreticiyseniz benim yaptıgım gibi ürününüzü amerika da pazarlayabilirsiniz.

Bu arada müşteri temsilcimin email adresini vereyim belki birisinin işini çözer yakup@proshipus.com

• rauvas - web tasarım hizmetleri
    Rauvas - Web Tasarım Hizmetleri - Web Tasarım, SEO, Dijital Pazarlama, Reklamcılık
    https://www.rauvas.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.