Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (798. sayfa)

5 sn
332.373
Cevap
8.119
Favori
73.026.175
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1593 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 796797798799800
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rektangular

Amazon.de de bile hala bir sürü saçmalık varken trde bu kadar çabuk sıkıntısız alışveriş görmek imkansız. Herkes mng hakkında sıkıntı kaç yaşarken kaç kişi müşteri hizmetlerine yazdı ya da toplu mail atalım dedi? Bu arada iadenin suyunu çıkartanlar yüzünden yakında iadeye de kısıtlama gelecek göreceksiniz.
    Hocam Mng nin amazon şubesi mevcut adamlar bildiğin sadece amazon için şube açmışlar. Anlayacağınız başka firma ile çalışması yakın ufukta zor gözüküyor şikayetler yersiz kalacaktır.
  • Şu novitech 40inc tv vardı haftalardır 980tl ye satılıyordu bugün yeni taşındıgım yerde ihtiyaç oldu. almaya niyetlendim fiyatı artmış:))

Alıp kullanan yorum yapabilecek var mı? Bi kaç güne düşer yine fiyatı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben yazdim impressum@amazon.com.tr ye degerlendirilecek dendi. İade vsye dokunursa bence sene sonunu goremeden kapatir dukkani. Suan ki durumu gercekten cok kotu hala ayakta duruyorsa amazon.com.tr sebebi amazonun taninmisligidir ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

Kardeş böyle deme, Amazon geldi faydası tüketiciye oldu olur iyidir, Amazon Türk değil türkiyeli değil, fiyat avantajı olmadıkca alınmaz, hb n11 gibi yerli siteler önceliğimiz olmalıdır, çünkü kazandıklarını ülkemize yatırıyor, Amazon Tr açıldı açılalı ilk alışverişimi yaptım aldıklarım da tartışmasız en uygun olanlar, HB N11 GG gibi sitelerden 1 yıldır çok şey aldım aldıklarımın daha ucuza satıldığı site yer yoktuda, çoğu ürün halen hb n11 de daha ucuza satılmaktadır.

Alıntıları Göster
    Saydiginiz firmalarin yerli olup olmadiklarini bir arastirmanizi tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Vagrant

elimde xbox controller + xbox ın orjinal yeni çıkardığı küçük bluetooth dongle + normal sizin linkten attığınız benim ki logilink dongle var kesinlikle çok fark var hocam söyleyeyim karar sizin.
    Hocamhttps://www.amazon.com.tr/LogiLink-BT0037-Bluetooth-Dongle-Class/dp/B015C3JM62/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1543434496&sr=8-2&keywords=logilink dediğin bu mudur? oysa alayım o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

AMD Ryzen 5 2400G İşlemci, 3.6/3.9GHz AM4 ===> 821 TL

https://www.amazon.com.tr/AMD-Ryzen-2400G-İşlemci-3-9GHz/dp/B079D8FD28

Bu da akakcedeki fiyatlar:

https://www.akakce.com/islemci/en-ucuz-amd-ryzen-5-2400g-dort-cekirdek-3-60-ghz-fiyati,205027906.html
    1 saat kadar geç kalmışım buna

• 26_____ kullanıcısına yanıt
    İndirim çekiyle 3450 TL'ye geldi, üstüne de Bonus kampanyaları vardı.
    Bilgisayara 250 GB'lık Evo 970 taktım, performans olarak gayet iyi. Ürünün tek kötü yanı kasası plastik, ekranı da IPS değil, onun haricinde şu an için canavar, belleği yeterli, işlemcisi güçlü. Depolamada da en azından bir Sata SSD takılırsa performansı oyun ve grafik gücü istemeyen işlerde bu Dell modelinden daha iyidir.
  • sabah 9 da mng kargo amazon şubesine ulaşan kargo hala teslim edilmemiş ya amazon şubesi ile amazon deposu arasındaki mesafe ne kadar aceba yoksa amazon şube derken amazon ormanlarına mı götürdüler yanlışlıkla
  • Arkadaşlar Amazon’dan 11 tl ye Hasbro oyun hamuru alanlardanım satıcı Göktürk oyuncaktı siparişi iptal etmiş şimdi Amazon bu siparişe çek yüklemesi yapar mı ayrıca bu ürünü thh yoluyla istesem olumlu olur mu satıcı tekrar aynı ürünü satışa koymamış?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

sabah 9 da mng kargo amazon şubesine ulaşan kargo hala teslim edilmemiş ya amazon şubesi ile amazon deposu arasındaki mesafe ne kadar aceba yoksa amazon şube derken amazon ormanlarına mı götürdüler yanlışlıkla
    Sen gene iyisin kardeş dün 2 ürün iadesi oluşturdum birisi decathlon mağazasına ait gideceği yer çayırova kocaeli, diğeri amazon iadesi gebze kocaeli. iki ürünü aynı şubeden arka arkaya kargoya verdim. Decathlon ürünü bu akşam çayırovaya ulaştı Amazon ürünü istanbul eyüpte bekliyor. Güler misin ağlar mısın bilemedim iki ürününde aynı araçla aynı güzergahtan kocaeline gidip birinin gebzeye birinin çayırovaya gitmesi gerekirken amazon kargosu istanbul eyüpte bekliyor. bu kargonun burada ne işi var geri gitmesi lazım diyende yok. bugün sabah 8 de eyüp şubeye indirildi öylece duruyor. yani kısaca mng kargo işte ne yapsan olmuyor elle tutulur yanları yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartel1

Sen gene iyisin kardeş dün 2 ürün iadesi oluşturdum birisi decathlon mağazasına ait gideceği yer çayırova kocaeli, diğeri amazon iadesi gebze kocaeli. iki ürünü aynı şubeden arka arkaya kargoya verdim. Decathlon ürünü bu akşam çayırovaya ulaştı Amazon ürünü istanbul eyüpte bekliyor. Güler misin ağlar mısın bilemedim iki ürününde aynı araçla aynı güzergahtan kocaeline gidip birinin gebzeye birinin çayırovaya gitmesi gerekirken amazon kargosu istanbul eyüpte bekliyor. bu kargonun burada ne işi var geri gitmesi lazım diyende yok. bugün sabah 8 de eyüp şubeye indirildi öylece duruyor. yani kısaca mng kargo işte ne yapsan olmuyor elle tutulur yanları yok.

Alıntıları Göster
    Hocam Amazon gönderdiği kargoyuda kocaelinden Eyüp e gönderip Marmara aktarmayla yolluyor 3 tane ürün aldımdı Eyüp’ten yola çıktı hep

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

Hocam Amazon gönderdiği kargoyuda kocaelinden Eyüp e gönderip Marmara aktarmayla yolluyor 3 tane ürün aldımdı Eyüp’ten yola çıktı hep

Alıntıları Göster
    Eyvallah kardeş hadi onu anladıkta 24 saat şubede niye bekliyor? Decathlon ürünü hemen yanındaki çayırovaya giderken bunun eyüpte ne işi var? Bu arada kurye iç anadoludan gidiyor yani önce gebzeyi pas geçip sonra geri geliyor. Hani trakyadan filan geliyor sanmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dcorp

Bugün amazondan kargom geldi, ilk defa iğrenç halde geldi kutu artık amazonda kutulayanın hatası mı taşıyanların mı bilemem. İçindeki paşabahçe bardak seti kırık çıktı.

İade ettim Amazonda, kargoya gittim adamlar şunu diyor: öyle kargo önünde ürün açıp kontrol etmek diye bir şey yok, yüzlerce paket dağıtıyoruz her gün, herkesin böyle yaptığını düşünün vs dediler.
    Biz kutuda çok sıkıntı görürsek kendi şubemizde tutanak tutuyoruz dediler. Artık beni mi yediler bilmem ama sonuçta amazon iade alırız ürünü kırık geldiye, sıkıntı yok dedi.
    O açıdan sevdim, HB vs olsa kargo tutanağı tuttursaydınız dedi.

Bugün kargoya dedim ki HB vs böyle diyor, diyelimki siz teslim ederken ben farkettim kutuyu açtım ve içindeki kırık, napıcaz tutanak tutmayacak mısınız yani dedim, dedi ki o HB vs gibi firmalar da biliyor tutanak tutulmadığını, işi yokuşa sürmek için böyle yapıyorlar yoksa biz kutuda bariz sorun varsa şubede size dağıtmadan önce tutanak tutuyoruz, baktık üründe sıkıntı çıktı getirdiniz, o tutanakla yolluyoruz yoksa öyle evin önünde kutu aç ürün sağlam mı bakalım diye bir şey yok dedi.

İyi ki amazon sıkıntı yapmadı...

Var mı tecrübesi olan tutanak konusunda?

Alıntıları Göster
    iyi o zaman amazon da sıkıntı çıkartmaya başladı zannetmiştim

kargo konusu çok muallak ve aslında bu konu hakkında yasa gerekiyor ama bu sorunlar yıllardır bilindiği halde bir çözüm getirilmiyor
    aslında kapıda kargonun açılıp sağlam olup olmadığı kargocu ile birlikte kontrol edilmeli ama artık o kadar çok kargo işi var ki adamların bunu yapması mümkün değil

tabi bu durumdan asıl mağdur olanlar biz alıcılar oluyoruz

ben her kargoyu açarak almıyorum ,sadece çok değeri olanları ve kırılma ihtimali çok yüksek olanlar için rica ediyorum ,zaten eski kurye ise sıkıntı çıkartmıyor

ama dediğim gibi bu soruna devletin el atması gerekiyor ,diğer türlü kendi aramızda çözmemiz mümkün değil

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

İndirim çekiyle 3450 TL'ye geldi, üstüne de Bonus kampanyaları vardı.
    Bilgisayara 250 GB'lık Evo 970 taktım, performans olarak gayet iyi. Ürünün tek kötü yanı kasası plastik, ekranı da IPS değil, onun haricinde şu an için canavar, belleği yeterli, işlemcisi güçlü. Depolamada da en azından bir Sata SSD takılırsa performansı oyun ve grafik gücü istemeyen işlerde bu Dell modelinden daha iyidir.
    Ben de 11.11 de n11 den v330 i7 8550u 8gb ram 128ssd artı hdd modelini 3.500 e aldım. çok uygun denk geldi gerçekten.
    ürüne gelince gerçekten müthiş, çok sevdim performansı gayet iyi ısınmıyor, 3.2sn bios süresi var çok hızlı açılıyor.
    eksileri:
    kasası çok iyi değil
    ekran ips değil ama yine de kaliteli bir panel, ekran kasa oranı kötü,
    batarya süresi iki saat filan...
    ekran kartı oyun için çok randımanlı değil oyun oynamak için alıyorsanız başka model arayışına gidin.

onun dışında her şeyiyle tavsiye edebilirim bu performansa en uygun bilgisayar

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

Alıntıları Göster
    aman söleme stokçuluktan hapse atarlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evef ben de bu var ama bunla verim alamazsiniz hocam bundan bahsettim zaten, yukarda arkadasin fotosunu attgi orjinal xbox dongle almalisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Vagrant

evef ben de bu var ama bunla verim alamazsiniz hocam bundan bahsettim zaten, yukarda arkadasin fotosunu attgi orjinal xbox dongle almalisiniz
    170 tl civarı fiyatı var ;( onun
  • kartel1 K kullanıcısına yanıt
    hocam zaten ayın 26 sında kargoya verdim yani ulaşması zaten 2 gün sürdü birde teslim etmiyorlar

gerçekten amazon ormanlarına göndersem herhalde ulaşırdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

hocam zaten ayın 26 sında kargoya verdim yani ulaşması zaten 2 gün sürdü birde teslim etmiyorlar

gerçekten amazon ormanlarına göndersem herhalde ulaşırdı
    MNG maglesef kargo şubeye gelse bile getirmiyor.

Adamlar kargoyu şubede bekletiyor canları isterlerse getiriyorlar.

Senin gidip Alman için zorluyor.sende lânet olsun diyerek gidip alıyorsun

• 
Sayfa: önceki 796797798799800
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.