Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (4162. sayfa)

5 sn
331.612
Cevap
8.113
Favori
72.870.827
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41604161416241634164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayır, 5 pin molex güç girişi ve 4 port kasa arkası çıkışı var sadece. Kasa ön portlu modellerde var ama bakmak lazım.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Hocam elimde no name bir tane var sıkıntısız kullanıyorum. Alfaisi switchli olduğu için almıştım. Evet Ugreen bu konuda iyi. Switchli denk getirirsem alırım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hopdedikks kullanıcısına yanıt

Kasanın ön portları için de bağlantısı var mı? Var gibi gördüm ama emin olamadım

• Atını Öpen Kovboy A kullanıcısına yanıt
    Faydalandık Tşkler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Addison 300206 DSLR Kamera Cantasi

B07DJ23BGL

61 TL

O gün bu çantayı 61 TL den satın alan oldu mu? Bugün tekrar 61 TL ye düştü, ben aldım ve anında 130 TL oldu. Sanırım 61 TL ye satılık tek bir ürün vardı, 6 gün önce satın alan kişi iade ürün olduğunu anlayıp geri gönderince tekrar 61 liradan stoğa girmiş olabilir mi?

• megalomenyak kullanıcısına yanıt
    1797.5 herşey dahil benide zarara soktun 😆
    Fiyat bir tık güncellenmiş.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Amazondan son indirimde 2 litresi 27,90 TL'ye aldığım 2 x 2 litre Yudum Ayçiçek yağları geldi. Yağların dolduruş tarihi Şubat 2021 . Son kullanma 08/2022 yani 2022 Agustos.
    Yani ürün yeni sezon değil. 8 aydır plastik ambalajında duruyor ve ben bunu pek tercih etmeyen biriyim. Dolayısiyle bu kaçmaz indirim benim için avantaj değilmiş.
    2 x 2 litre birlikte mercimek bulgur ve Bi'Dolu gofret almıştım,Mercimek yırtılmış full kutuya dolmuş,kutunun diğer ucu yamulmuş bir kol rahat giriyor içine.
    Kargo elemanı kutudan mercimek dökülüyor,isterseniz iade edersiniz dedi.
    BiDolu gofret paramparça. Bu ürünleri bu şekilde aynı kutuya sıkıştıran ve sadece ortadan tek bant çeken depo paketleme elemanı olsa olsa Amazon Türkiye'ye sabotaj yapıyordur.
    Kargonun bir hatası yok,bu şekilde UPS kurye evrak taşır gibi bu kutuyu taşısa yine de o kutu zarar görür,ortadan çekilen bantla o 2 x 2 litre ve 2 x 1 kg bakliyatın aynı karton kutuda taşınabilmesi imkansız. O ağırlığın kutunun altına baskı yapacağı ve sarkacağı daha paketlerken anlaşılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 16 Ekim 2021; 16:42:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• B0824B4KLD

JUO 21W 3 Panelli Güneş Enerjili Katlanabilir Solar Şarj Cihazı
    530 dan 340 a düştü. dip fiyat sanırım

• Düzensiz voltaj vs olursa şarj ettiğimiz şeyin bataryası bozulur mu ki?

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt

Benim başıma geldi aynen öyle oluyor maelesef

amazondan alışveriş etmek profesyonellik gerekiyor hatalarını da olumlu taraflarınıda iyice hesap ederek ürün almak gerek

son 1 yada 2 ürün diyorsa yada stokta yokken aniden 1 ürün stok giriyorsa iade üründür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 16 Ekim 2021; 20:22:2 >
  • anywar kullanıcısına yanıt

ona karşı korumalı olduğu yazılı. ihtiyacı olan için güzel fırsat

• orhun.kutlu O kullanıcısına yanıt

Anlık oynuyor fiyat. Hayırlı olsun size de hocam:)

• ademcell A kullanıcısına yanıt

Öyle olduğunu hissedince sanal karta limit vermeden almıştım.

• 
Sayfa: önceki 41604161416241634164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.