Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (4026. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: besiktasjk05 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 92 Misafir (4 Mobil) - 88 Masaüstü5 Mobil1 Android
5 sn
331.722
Cevap
8.115
Favori
72.893.570
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40244025402640274028
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

542,99 TL Güzel fiyat

ASIN yürümüyor, direk link attım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Amazon neden başka satıcılara karışsın ?

isteyen istediği fiyata satar devlet bile karışamaz ki serbest piyasa..

Satıcı istediği fiyata satar Müşteri fiyata bakar ister alır ister almaz. Amazon'dan ve Hepsiburada'dan da başka satıcılı ürün alınmaz.

O iş öyle olmuyor işte. Siz serbest piyasa lafını çok yanlış anlamışsınız. 20-30 TL olan bir ürün 60-70 TL satılsa dediğin olur ama 20-30 TL bir ürün 600 TL satılıyorsa bu normal bir durum değil. Devlet isterse karışır ve yasal olarak da karışma hakkı var bilgin olsun. Serbest piyasa demek 20-30 TL olan bir ürünü 600 TL de de satabilirsin demek değil onu bilin derim.

Amazon'un ülkemiz de pazar payı diğerleri gibi olsun bak bakalım devlet karışıyor mu karışmıyor mu.

Amazon şuan karışmıyorsa devlet bu işe el atmadığından. Yarın devlet bu işi düzene sok desin amazon o fiyatlara bir el atacaktır. Atmak zorunda kalacak.

Amazon ve Hepsiburada'dab başka satıcıdan ürün alınmaz demişsin o durum o ürünün satıcıları arasında amazon ve hepsiburada da varsa geçerli. Bazı ürünleri mecbur başka satıcıdan alıyorsun o ürüne ihtiyacın varsa.

Amazon ve hepsiburada gibi yerlerin sadece kendi satıcısı olduğu ürünlerden sorumlu olduğunu sanıyorsunuz sanırım ama o iş öyle değil. Satıcının başkası olduğu ürünlerinde sorumluluğu amazon ve hepsiburada ait. Fiyatlar da dahil.

• Amazon Türkiye fırsatları konusu amazon dert yanma, sıkıntılar, şikayetler konusuna döndü 😢

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazzow

Amazon Türkiye fırsatları konusu amazon dert yanma, sıkıntılar, şikayetler konusuna döndü 😢

Başlığın adı Amazon Türkiye Fırsatları olsa haklıydınız ama arada ve var dikkat edersen. Amazon Türkiye ve fırsatları. Kısaca amazonla ilgili olduktan sonra her şey konuşulabilir başlıkta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 13 Eylül 2021; 14:27:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: typhoone

Edding ürünlerinde genel bir indirim var;

B000WGWU1Y Edding 142 M çok amaçlı asetat kalemi, permanent mavi 6,19TL

B07FDLRLV1 Edding 344 fosforlu kalem, açık yeşil 2,89 TL

ayrıca %5 veya %10 kampanyası ile kombo olabiliyor.

Hocam ben şunu aldım. 10 adet yazıyor 9,39 TL

B07FZ4W7H1

MH. 10 adet yazdığı için 10 tane gelir dedi. Yorumlardan biri 10 tane(yeni tarihli) geldi, diğeri 1 tane geldi yazmış.

• sarkat kullanıcısına yanıt
    Şimdi siz deyince baktım evet 10 adet yazıyor. Ürünün piyasadaki fiyati belli, bence 10 tane göndermezler ama ben de riske girip alacağım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 40244025402640274028
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.