Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (4025. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 131 Misafir (6 Mobil) - 127 Masaüstü9 Mobil2 Android
5 sn
331.078
Cevap
8.113
Favori
72.727.305
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40234024402540264027
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Amazon iyice dağıttı.

Fırsat fiyatı 238,00₺

Normal Fiyatı 207,00₺

• koolandgang kullanıcısına yanıt

Amazon son zamanlarda ürün bilgisi hatası çok yapmaya başladı örnek apple ürünlerinde 2. nesil kulaklık şarj kutusu kablolu modeli ama kablosuz yazıyor. ve apple tv de 2021 model diyor ama önceki nesil olan 2017 modeli gönderiyor yazsan da düzeltmiyorAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

Galiba koca amazonu da bozdukAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

Amazon son zamanlarda ürün bilgisi hatası çok yapmaya başladı örnek apple ürünlerinde 2. nesil kulaklık şarj kutusu kablolu modeli ama kablosuz yazıyor. ve apple tv de 2021 model diyor ama önceki nesil olan 2017 modeli gönderiyor yazsan da düzeltmiyor 

Galiba koca amazonu da bozduk  

hepsiburada daha beter, mesela telefonun modeli doğru özelliklerinin yarısı palavra hangi modele baksam işlemci batarya ram hepsi kim düşündü bu satış stratejisini acaba full palavra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 13 Eylül 2021; 7:36:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

HB NİN yapması garip değil amazonun yapması garipAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Hb ilanda 2 adet veya 3 adet ibaresi olan hangi ürünü alsam tek ürün geliyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar arkadaşlar küçük Kızım için akıllı saat arıyorum 4 yasında sitede oynarken konumunu yada acil durumlarda konuşma yapacağım çok pahalı olmayan bir akıllı saat Amazon’da varmıdır önerınız

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

Merhabalar arkadaşlar küçük Kızım için akıllı saat arıyorum 4 yasında sitede oynarken konumunu yada acil durumlarda konuşma yapacağım çok pahalı olmayan bir akıllı saat Amazon’da varmıdır önerınız

5-6 ay önce almak istediğimde araştırdığım kadarıyla yoktu. trendyoldan satın almıştım.

• Edding ürünlerinde genel bir indirim var;

B000WGWU1Y Edding 142 M çok amaçlı asetat kalemi, permanent mavi 6,19TL

B07FDLRLV1 Edding 344 fosforlu kalem, açık yeşil 2,89 TL

ayrıca %5 veya %10 kampanyası ile kombo olabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: koolandgang

Amazon iyice dağıttı.

Fırsat fiyatı 238,00₺

Normal Fiyatı 207,00₺

Amazon başka satıcıların kendi üzerinden sattığı ürünlerde fiyat araştırması da yapmıyor. Başka sitelerde 20-30 TL satılan bazı ürünler amazon da 500-600 TL. Uyarması ve fiyatlara müdahale etmesi gerekiyor.

Bu ürününde satıcısı başka firma görünüyor. amazonun kendisi değil. Normal fiyatı 207 TL olan bir ürünü sen fırsat fiyatı diyerek 238 TL den satamazsın demesi lazım.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt

Amazon neden başka satıcılara karışsın ?

isteyen istediği fiyata satar devlet bile karışamaz ki serbest piyasa..

Satıcı istediği fiyata satar Müşteri fiyata bakar ister alır ister almaz. Amazon'dan ve Hepsiburada'dan da başka satıcılı ürün alınmaz.

• TulparHAN kullanıcısına yanıt

Amazon neden karışsın ?

Neden karışmasın ? Netice de platform onun. Evet piyasa serbest herkes istediği fiyatı ister, sen de bilinçli ol fırsatçılara yüz verme,tamam.

Ama bunu illa nihai tüketici yapacak diye bir şey yok. Böyle bariz, platformun şöhretine gölge düşürecek eylemlere de direk müdahil olmalı bence.

Ayrıca illa platformun sahibinden alışveriş yapılır fikrinize de katılmıyorum. Tamam kafam rahat olsun diyorsunuz anlıyorum ama yıllarca ebay, amazon, gg, n11 vs. bunun yanında özel siteler (kırtasiye, tıraş ürünleri, bıçak, bisiklet vs), facebook, instagram bilumum yerlerden alışveriş yaptım. Üzüldüğümü hatırlamıyorum. Bu biraz da size bağlı piyasası belli bir malı, çok ucuza almaya çalışmanın da sonuçları oluyor tabi.

Eğer alıcı ve satıcı işi biliyorsa inanın problem yaşanmıyor. İstisnalar hariç tabi.

• jorge kullanıcısına yanıt
    Nasıl hocam memnunmusunuz model marka nedir acaba

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • koolandgang kullanıcısına yanıt

4 sene önce İphone 8 Plus aldık n11 üzerinden cihazı ilk biz açtık ölü piksel çıktı. Satıcı kabul etmedi N11 kabul etmedi mahklemeye ver dediler. THH mi yoksa Mahkeme mi hatırlamıyorum tam 9 ay sürdü. Karar lehimize çıktı ama satıcı ortada yok dükkanı kapatmış gitmiş. En sonunda Apple Swap cihaz vermişti.

Amazon Temsilciler ile konuştum diğer satıcılardan elektronik ve pahalı cihaz almayı telefonda konuşurken tavsiye etmediler problem çıkarsa bizim satmadığımız ürünlerde fazla yetkimiz yok dediler.

Esnaf isim değiştirir, dükkan kapatır devreder bir şey olursa icra ile falan uğraşıyorsunuz ki o bile çok sıkıntılı bir sürü stres oluyor.

• crazydentist kullanıcısına yanıt
    Wiky watch s.babama almistik cok guzel saat

• PS5 en uygun nerden alabilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ensar14

mng ile yolda olan bir kargomun amazon uygulamasındaki takip kimliğini mng nin sitesinden sorguladığımda 2019 yılındaki bir kargonun teslim edildiği yazıyor yanlışlık mı bu

Amazonun kendi kargosu hariç diğer kargolarda böyle değişik şeyler oluyor. Sepette satıcısı Amazon olmayan ürünler vardı siparişten hemen sonra siparişi iptal etmek istedim, mağaza herhalde iptal etmek istemediğinden kargo bilgileri girdi, kod doğru değildi daha sonradan kargo geldi ve bambaşka bir kod ile teslim edildi.

• typhoone T kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam,
    öğrencilere faydamız dokunur inşallah.

hayret verici hala indirim devam ediyor
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truckerdriver -- 13 Eylül 2021; 11:48:48 >
  • İhtiyacı olan varsa fiyat iyi gibi..1747 tl şu an bu fiyata son zamanlar hiç düşmemiş

https://www.amazon.com.tr/Philips-HD9650-90-Collection-Airfryer/dp/B0767DNSMH/ref=mp_s_a_1_1?dchild=1&keywords=Philips+HD9650%2F90&qid=1631523186&sr=8-1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 40234024402540264027
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.