Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3730. sayfa)

16 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 96 Misafir (5 Mobil) - 100 Masaüstü12 Mobil3 iOS3 Android
5 sn
331.723
Cevap
8.115
Favori
72.894.505
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37283729373037313732
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bosch 18V UniversalVac şarjlı süpürge 384TL (akü ve şarj aleti yok)

Bunun eski modelini kullanıyorum çok memnunum yenisi nasıl bilemiyorum ama bu dolar kuruyla gayet iyi fiyat. Piyasada en düşük 500 üzeri bulunuyor. hali hazırda batarya ve şarj aletiniz varsa güzel alet.

https://www.amazon.com.tr/dp/B07JYJD7J1/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_GV55GDH08CCGQST6VS6M

Fiyat kıyaslaması;:
    https://www.cimri.com/en-ucuz-bosch-universalvac-18-akulu-el-supurgesi-aku-ve-sarj-dahil-degildir-06033b9100-fiyatlari,623670884

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Russell Hobbs El Blenderı 3'Ü 1 Arada Horizon (Doğrayıcı, Karıştırıcı Ve Çırpma Aparatı) 249.90

B079RSiLJVWK6 ( Sil hariç )

Tüm sitelerde en ucuz amazonda şu an için. Piyasası 350-370 civarlarında. Birini ben aldım. 8 stok daha var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daisuke -- 21 Haziran 2021; 22:30:40 >
  • the_teacher kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için. Amazonda ürün takibi yapmak çok zor. Herhangi bir bildirim gelmiyor bilgisayarda

• quote:

Orijinalden alıntı: kizilsultan

USB 3.0 olsa da eski bir ürün ama ihtiyacı olanlar değerlendirebilir.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B017RD11JQ/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

SanDisk Cruzer Glide 128GB USB 3.0 Flash Bellek 89TL.

128 gb usblerde hangisi en fp hocam ? dün 135 e 128 gb vardı aldım ama daha ödemedim. İyi fırsat mı bilemedim.

• Daisuke D kullanıcısına yanıt

Bu markayı önermiyorum mixerde

• smyrna kullanıcısına yanıt
    Bilinmedik yer dediğin Hepsiburada, Trendyol, Turkcell vb. haftalardır bu fiyata veriyor. Uzun zamandır takip ediyorum bende.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar sabahtan beri buralarda geziniyorum ama aradıklarımin hiç birini bulamadım. Yada indirimli denk getiremedim diyeyim
    Ekran kartı, lazer yazıcı, ssd m.2 arıyorum ama nafile

• quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

128 gb usblerde hangisi en fp hocam ? dün 135 e 128 gb vardı aldım ama daha ödemedim. İyi fırsat mı bilemedim.

Alıntıları Göster

Hocam çok üstünkörü bakıyordum, detaylı inceleme fırsatım olmadı ama biraz performanslı bir şey lazımsa eğer 14 TL farkla bu ürün sizin için daha iyi olabilir.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01EZ0X55C/ref=ox_sc_saved_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1 103 TL. Siz hangi ürünü almıştınız 135 TL'ye.

• quote:

Orijinalden alıntı: kizilsultan

Hocam çok üstünkörü bakıyordum, detaylı inceleme fırsatım olmadı ama biraz performanslı bir şey lazımsa eğer 14 TL farkla bu ürün sizin için daha iyi olabilir.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01EZ0X55C/ref=ox_sc_saved_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1 103 TL. Siz hangi ürünü almıştınız 135 TL'ye.

Alıntıları Göster

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0842P5GBQ?psc=1 bu modeli aldım hocam,çok acil acelemde yok,daha iyi modeller çıkar mı acaba bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: cobane

Arkadaşlar sabahtan beri buralarda geziniyorum ama aradıklarımin hiç birini bulamadım. Yada indirimli denk getiremedim diyeyim
    Ekran kartı, lazer yazıcı, ssd m.2 arıyorum ama nafile

Hocam dün sandisk ultra nvme m2 ssd 500gb 380tl ye satıldı. Bundan yakaladım bir tane 

Bugün de crucial'in 500gb m2 ssd'si 415e satıldı. Listenize eklerseniz indirimi daha rahat görebilirsiniz.

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt

Diskliyi 7499 tl ye aldım.

Kopmayan internet gerekli diye bir şey yok hocam. Online oyun oynamayacaksanız internet olan bir yerde oyunu dijital olarak indirip cihazda oynayabilisiniz. Dijitalin dez avantajı mecbur satın alacaksınız ya da kardeşlik muhabbeti var. Satın almış birisinden ikinci hakkı satın alacaksınız. Ama diskli versiyonda oynadığınız oyunu bir başka oyun ile ücret vemeden takas edebilirsiniz veya fark vererek.

Epiğin verdiği oyunlar oynanmıyor diye biliyorum. Dediğiniz gibi onlar pc için. Ps uygun olarak çıkmış olması lazım oyunların.

Korsan kopya işi uzun zamandır adam akıllı olmuyor. Ps5 i birileri kırarsa olabilir. Hiç belli olmaz ama zor ihtimal gibi. PS4 ü çok uzun zaman sonra kırılabildiler. Onunda konsoldaki işletim sisteminin belli bir versiyonundan önce olması gerekli. Ps4 pro kırılmadı veya kırılamadı mesela.

kısaca PS alıyorsanız para harcamayı göze alacaksınız. Ben exculisive oyunları için alıyorum. Yoksa alırım bir xbox series x. Gamepass sistemine de üye olurum. Bir sürü güzel oyunu çok uyguna oynarım. Ben exclusive oyun falan anlamam diyorsanız tavsiyem xbox almanız yönünde olur.

• exclbr kullanıcısına yanıt

Tasarım açısından sizin paylaştığınız ürün daha başarılıymış hocam. Benim attığım ürün de kaşla göz arasında tükenmiş. İyi günlerde kullanın.

• B07NPHZQTP

şundan başka güzel bir 2k monitör fırsatı göremedim bütün gün baktım ama. var mıdır yorumu olan bir arkadaş önermişti ama yorum çeşitliliği karar vermemi kolaylaştıracaktır. rtingste baya kötü yorumlar yapılmış cihaz hakkında.

• Arkadaşlar 41 42 numara erkek spor ayakkabı arıyorum önerisi olan var mı? Teşekkürler 👍

• Acil bir durum olmadığı için almaktan vazgeçtim. Acil olmuş olsaydı full hd zannederek alırdım. Sepetimde yeri bile olamaz. bilgi için teşekkürler.

• cobane kullanıcısına yanıt

Maalesef hocam ben de öyleyim. Klavye, iphone 12 mini için bekledim bu günü. Hayaller hayatlar durumu oldu

• Hocam bana 1tb ve solid lazım. Laptobun M2 kısmı dolu

• quote:

Orijinalden alıntı: anywar

Bu markayı önermiyorum mixerde

Tamam , iade oluşturdum hemen .

• 
Sayfa: önceki 37283729373037313732
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.