Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3531. sayfa)

5 sn
331.674
Cevap
8.115
Favori
72.883.224
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35293530353135323533
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

grundig i bilmiyorum ama, arzum garanti açısından daha iyi ve küçük ev aletlerinden gerçekte başarılı bir markadır.

Atıyorum tefal ile arzum arasında seçim yapsam gider arzum alırım. Tefal'in sadece tava ve ütüsünü alırım gibi.

• 78hulk78 7 kullanıcısına yanıt

Arzum hakkinda bilgim yok ancak grundig=arcelik=beko kucuk ev aletlerinde oldukca basarili. Servisi de keza oyle ve yaygin. Bende grundig cay makinasi, kahve makinasi ve blender seti var, gayet memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Evet satici grundig turkiye. Daha once 3-4 parca aldim sorunsuz geldi. Tek sorun kargo suresi

İlginc olan indirimi sadece amazonda yapmislar. Diger sitelerde 300-400tl arasi fiyati

Merhaba.Satıcı arçelik olunca merkezden mi gönderiyorlar yoksa bulunduğunuz ildeki bayiye mi göndertiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Evet satici grundig turkiye. Daha once 3-4 parca aldim sorunsuz geldi. Tek sorun kargo suresi

İlginc olan indirimi sadece amazonda yapmislar. Diger sitelerde 300-400tl arasi fiyati

Bu ürünü satın aldım iyi bir ürün. N11 , hepsiburada ve amazon aynı anda indirim yapmıştı . Hepsi grundig Türkiye satıcılı olarak . N11 çek var diye oradan aldım. Arçelik/grundig merkezden geliyor ürün kapalı kutu . Ağır yorumları vardı olumsuz olarak ancak bence normal bir ağırlığa sahip. Genel olarak yorumları iyi olduğu için aldım ve eşim memnun kaldı bu üründen

• Ayaz77 kullanıcısına yanıt

3 urun 2 farkli adresten gonderilmis ama gonderici adi ayni. Gecmis teslimatlara baktim, sansurlu oldugu icin tam anlayamadim. Buyuk ihtimalle her ilde belirli merkezleri vardir

• suskun3457 S kullanıcısına yanıt
    Grundig arçelik demek bence seçilecek marka ortada. Bu arada arzum da çok kaliteli küçük ev aletlerinde fiyata bakıp almak lazım yukarda grundig alır geçerdim. Bizde çaycı kahveci arzum çok memnunuz.

• sinan70 kullanıcısına yanıt

Oradaki indirimleri kacirmisim hocam o zaman. Tesekkurler yorum icin, ben de siparis gectim

• eyönetmen E kullanıcısına yanıt

Aynı durumdayım cumartesi günü alışveriş yaptım prime üyesiyim. AGT kargo pazar gününden beri bulunduğum semtte (İstanbul içi) ama hala teslim edemedi. KolayGelsin firması getirdiğinde sipariş saatim kaç olduğu fark etmeksizin ertesi gün 10.52 gibi getiriyordu. Keşke ürün alırken AGT veya KolayGelsin arasında seçim yapma imkanımız olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: okanreyiz

Ödeme problemi yaşadığım siparişim bu sabah normale dönmüş arkadaşlar ama kargoya verilir mi bilemiyorum bazı ürünlerde stok yok yazıyor umarım en kısa zamanda çözüm bulur amazon

Hocam benim de bu sabah normalde döndü. Büyük ihtimalle bugün kargoya verilir, yarın gelir. Ürünler satın alındıktan sonra rezerve oluyor, dün aldığım ürünün stoğu 1’di ve satın aldıktan sonra uyarı vermesine rağmen ürün stoğu bitti gözüktü. Stok konusunda sıkıntı yaşanacağını zannetmiyorum.

Grundig i aldım hanım çok beğendi. motoru güçlü şık bir şey.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Brotha B kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam zaten benimki bugün kargoya verilse bile bayram sonuna kalır mng ile geleceğinden dolayı

• B08XZPWJFT

Karaca Viento Bio Granit 28 Cm Wok Tava 100 TL, İhtiyacı olanlar için iyi fiyat.

• Columbia Erkek Valley Point Ceket Kırmızı - S - 645,50 TL + 117,32 TL Kargo ücreti - Amazon Almanya - B087VJY32Z

Columbia Erkek Pike Lake Mont Siyah - XL - 554,35 TL + 139,48 TL Kargo ücreti - Amazon Almanya - B087VLG626

• aldım bir tane. teşekkürler

Birtanesi 700w daha yüksek performans sunar diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: etatas

Aynı durumdayım cumartesi günü alışveriş yaptım prime üyesiyim. AGT kargo pazar gününden beri bulunduğum semtte (İstanbul içi) ama hala teslim edemedi. KolayGelsin firması getirdiğinde sipariş saatim kaç olduğu fark etmeksizin ertesi gün 10.52 gibi getiriyordu. Keşke ürün alırken AGT veya KolayGelsin arasında seçim yapma imkanımız olsa

Aynı durumdan bende sorun yaşadım. AGT hızlı teslimatın İstanbul için 2 iş günü olduğu söyleyip sallıyor. Kolay gelsin hızlı geliyor ancak AGT bugün ve yarın teslim zamanında gelen var mı bilmiyorum.

• --Eren-- - kullanıcısına yanıt
    Var tabi bir günde geliyor bana. Hem agt hem kolay gelsin. İstanbul da ikamet ediyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 35293530353135323533
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.