Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2907. sayfa)

5 sn
331.685
Cevap
8.115
Favori
72.885.055
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29052906290729082909
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

n11, GG, HB tümünde 54,90 - 55,11 arası fiyatlar var.

• teknoCat kullanıcısına yanıt

Kargoya verilirse 1 gün sonra Türk Gümrüğüne ulaşır, hava durumu,Pandemi gibi mücbir sebepler nedeni ile bu süreç 2-3 gün olabilir.

• Amazonda uzun süredir tık yok aynı ürünler normal fiyatlara inip duruyor duş lifi deodorant, bulaşık süngeri, bulaşık deterjanı vs görmekten bıktık :)
  • noname3343 N kullanıcısına yanıt

Hepsiburada,Vatan'a kilitlenmiş takipte olduğum monitör var. 4.400 den vatan 4.733 e çıkardı amazon 5 lira düşüğe aldı son 1 haftadır böyle yapıyor

• Biraz önce bir sipariş verdim. Bulunduğum şehire sadece Mng ile geliyor. O nedenle kargoya ne zaman verilir, yarın akşama doğru mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ray2 R kullanıcısına yanıt

ben amazonu sonuna kadar destekleyeceğim çünkü Vatan zamanında 20 bin tl kadar zarar etmemi sağlamıştı.

Geçen hafta istediği monitör vatanda 3.950 tl idi inşallah yine o fiyata iner :)

• teknoCat kullanıcısına yanıt

Ürün gümrüğe gelince gümrükten çekmek için sms ile yetki belgesi yollar ups onu doldurup yollaman gerek sadece 

• Dumanus kullanıcısına yanıt

Ben 7 yıldır fiili olarak alışveriş yapıyorum. Şuana kadar hiçbir firma tarafından mağdur edilmedim.

• heamvivna kullanıcısına yanıt

Yerel büyük bir firmadan ismini vermeyim 10 yıl için de 2 TV aldık 2 sinin de paneli kırık geldi servis açtı baktı vatan ne yaparsan yap dedi bana bıraktı.

2 gün sonra arızalanan telefonların arkasında durmadı, kırık gelen yazıcının arkasında durmadı. Batarsa batsın bana ne ? Ölü piksel çıkan monitörleri mağazayı ayağa kaldırtarak iade ettik mecbur muyum ?

Amazon .com.de.fr.it hepsin den ürün aldım en ufak problemde sorunu giderdiler. Amazon.com.tr tekel olsun hiç önemli değil. Amazonun önceliği her zaman müşteri memnuniyetidir. Benim param çok o konuda sıkıntım yok, 500-1 bin tl pahalı da olsa sorun yaşamamak adına Amazon'u tercih ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzguR1992 -- 7 Mart 2021; 21:47:3 >
  • Çok teşekkür ederim hocam. Biraz geç dönüş olsa da düzelttiler. :)
  • OzguR1992 kullanıcısına yanıt

Servis gelince tutanak tutturmanız yeterli olacaktı. Ama sanırım paranız çok diye uğraşmak istememişsiniz.

O sizin tercihiniz.

• Amazon Türkiye ve İade Fırsatları Ana Konu

• quote:

Orijinalden alıntı: ray2

Bu mesaj silindi.

Amazon aynı ürünü daha az ücret ödeyerek alma fırsatı veriyor yine yaranamıyor. Amazon olmasaydı o aynı ürün 1000 liraysa 1500'e alırdın.

Devlet müdahale etsinmiş.

Devlet müdahale ettiği için zaten her şeyin en pahalısını kullanıyorsun.

Düşündüm de Amazon TR insanına fazla.. Umarım hem TR'den çekilirler hem de yurtdışından (amazon.de vs.) TR'ye gönderimi kapatırlar ki Türk tüketicisi 1000 liralık ürüne 2000 lira bayılsın belki akılları başlarına gelir diyeceğim de yok gelmez..

• Forza amazon diğer siteler anca milleti sitelediler yıllardır. Amazon geldi şu gariban günlerimizde ışık oldu neler aldım açıldığından beridir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 29052906290729082909
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.