Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2762. sayfa)

5 sn
331.676
Cevap
8.115
Favori
72.883.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27602761276227632764
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cevap için teşkkürler. Sabah görüşmüştüm konuyu araştırıp döneceklerini söylediler, ilk defa böyle oldu şıkır şıkır çalışan sistem ne olduysa bir sıkıntı oldu.

• fozata kullanıcısına yanıt

Sen mesela fırsat buldum satıcı Amazon olmak kaydı ile İphone 12 pro max'i 9 bin tl ye aldın arada 7 bin tl fark var.

2 sene içinde arızalanıp iade etmen gerekirse Amazon tekrar satın alırsan aradaki fiyat farkını kendisi karşılıyor.

Aldığın ürün indirimi bitse veya zam bile gelse iade veya problem çıktığın da aradaki farkı amazon karşılıyor sadece Temsilciler ile görüşmeniz gerekiyor.

• İnsanlar hala ısrarla, linkini verdikleri ürünün ne olduğunu iki kelimeyle yazmıyorlar, alakasız ürünlere tıklayıp duruyoruz.  

Benim de başıma gelmişti. Kargom teslimata çıkmış, hatta gelen mesaj doğrultusunda iki saat içinde elime ulaşacaktı. Sonra, Amazon'dan teslimatla ilgili bir sorun oluştu gibisinden bir bildirim aldım. Siparişlerime tıklayınca aynen sizde olduğu gibi bir mesaj vardı. Kargo takibine baktığımda da adres ile ilgili bir sorun oluştuğu, Amazon ile irtibata geçmemi isteyen bir durum mesajı vardı. Ben de müşteri hizmetlerine olayı anlatıp yardımcı olmalarını istedim. Mesajı attıktan bir saat sonra da enteresan bir şekilde kargo elime ulaştı. Sizin durum da bu şekilde olabilir. Kargo firmasında anlık bir sorun oluşmuş, Amazon'da böyle bir mesaj yazmış olabilir. Hatta kargo elime ulaştıktan birkaç saat sonra Amazon müşteri hizmetleri arayıp durum hakkında bilgi istemişti. Ben de kargonun elime ulaştığını söyleyip teşekkür etmiştim. Uzun lafı kısası yapacağınız şey kargo firmasına ulaşmanız, durum hakkında bilgi almanızdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrF_T -- 11 Şubat 2021; 15:7:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

klasik amazon cevabı.

sen sorumsuzca iptal et siparişi. sonra da temsilcilere ,yok kibar davran, yok şunu yap, temsilcide keyfi yeterse sana indirimi geri versin.

• mrF_T kullanıcısına yanıt

Şimdi kolaygelsin geldi dedim eksik ürünler inşallah gelmiştir ama nafile 2 küçük kutu geldi siparişten(ıslak mendiller :), bir kaç siparişim daha vardı dedim hakkında bilgisi olmadığını söyledi. Kargoyu yüklerken zarar gördüyse iade edebiliyoruz dağıtıma çıkıarmıyoruz belki öyle olmuştur dedi. Bakalım amazon haber vereceğiz bekleyin demişti.

• Blokla blokla bitiremedim. Alakasız ürünün linkine tıklamak zorunda kalıyormuş. Tıklama? Bence de yazılsa iyi olur ama yazmadı diye de insanlara sanki profesyonel (para kazanma amaçlı yapılan) işlerini eksik veya hatalı yapmış muamelesi yapılması da bir okadar saçma bana göre. Sonuçta hayrına yapılan bir iş. Adam ucuz görmüş birşeyi paylaşmış muhtemelen. Benim de cep telefonundan detayını yazmaya üşediğim link paylaşımım olmuştur. Kusura bakma bu tip zihniyetteki insanlara zahmet verdik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agra3000 -- 11 Şubat 2021; 17:11:14 >
  • Yakın zamanda iphone12 ve macbook air için fırsat gören oldu mu arkadaşlar?
  • victor66 kullanıcısına yanıt

2 hafta önce İphone 12 64 GB siyah fiyat 8.038 TL ye satıldı

• The R0CK T kullanıcısına yanıt
    Güzel fırsatmış denk gelse tekrar da bir tane alabilsek, teşekkür ederim bilgi için
  • satıcı amazon germany ise sorun yaratmaz 15 20 gün önce T300 RS GT DİREKSİYON seti aldım 6 günde elimdeydi 

• Jayus kullanıcısına yanıt

öyle yazar ama daha erken geliyor o verdikleri tarihe takılmayın 

• MSI MAG274R 27" FHD IPS 144HZ 1MS Freesync Monitör 2.240 TL

https://www.amazon.com.tr/dp/B089QYYZZH/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_05PVA2VRS8FA67D207FD
  • elbetbirgun kullanıcısına yanıt

MSI monitörlerde kronik color banding problemi var.

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Hımm bilmiyorum hocam benim almaya bütçem yok şu an maalesef 32 inch 720p TV ye bağlı oyuna devam 🙂🙂

Yorumlar güzel görünmüştü baya hem burada hem HB de.
  • Şu direksiyon seti bir daha zor gelir tr e gibi. 3400 den güzel verdiler, şuan Almanya 4200 ve 24 Mart diyor...
  • Stereo Palma kullanıcısına yanıt

Hocam Amazon bu kargo servisini amazon satıcılarına 4- 4,5 lira civarına kullandırıyor. Diyelim Amazon için maliyeti 4 lira. Siz prime üyesi olduğunuzda bu prime avantajını da kullanmak istiyorsunuz. Başka yerden alacağınız ürünü amazondan alıyorsunuz. Hem amazon dışardan yapacağınız alışverişi kendinden yaptırarak kazanıyor. Hem normalde almayacağınız ürünü satarak kazanıyor.

• 
Sayfa: önceki 27602761276227632764
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.