Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2763. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 106 Misafir (6 Mobil) - 103 Masaüstü10 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
331.405
Cevap
8.112
Favori
72.815.885
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27612762276327642765
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi ben miyim inceleme videosu izlemek istemeyen, web sitesi incelemeri her zaman daha pratik ve anlaşılır.

bir tane bile inceleme videosunu oturup başımdam sonuna izlemedim, işsiz miyim lan ben, 10dk adamı dinliycem, sanki elon musk.

+lar ,-ler , özellik tablosu bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitman -- 11 Şubat 2021; 22:31:36 >
  • hitman kullanıcısına yanıt

Nesille çok alakalı. Yeni nesil arama motoru olarak YouTube kullanıyor, o yüzden inceleme videoları çok revaçta.

Hayır bir de inceleme yapan adam çok takipçili ise reklam olup olmadığı belli degil. En sağlamı forumlardaki son kullanıcı yorumları ama onlarda da fanboy fangirl olayı revaçta herkes kendi kullandığını övüyor yani o da zorlaştı artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xef1ONYX -- 12 Şubat 2021; 1:24:43 >
  • Amazon20 lira indirimi olmuyor 70 lira icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • antrepocu A kullanıcısına yanıt
    Yeni hesapar için o kod gerci gecenki kodta aynıydı 1 haftalik hesap olmasi lazim falan demişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xef1ONYX

Hayır bir de inceleme yapan adam çok takipçili ise reklam olup olmadığı belli degil. En sağlamı forumlardaki son kullanıcı yorumları ama onlarda da fanboy fangirl olayı revaçta herkes kendi kullandığını övüyor yani o da zorlaştı artık.

ayen hocam, Amazon da Galaxy Watch 3 45mm fiyat uygun geldi, ürün hakkında 2 inceleme bakim dedim de ordan geldi yani konumuz Amazon :)

neyse aldım saati :)

Valla bende de Watch Active 2 var yaklaşık 1 senedir kullanıyorum memnunum ama açıkçası daha ucuz yollu huawei saatleri de alabilir mişim öyle ahım şahım bir fark yaratmıyor. Sırf Samsung'a marka olarak cep telefonu ve aksesuarlarında güvendiğim için Samsung tercih etmiştim ama işte... Fazla para vermekten başka bir numarası olmadı bana Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Xef1ONYX kullanıcısına yanıt

Begenmezsek iade yapariz, bosuna Amazon cu olmadik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karekök 10. Sinif Fizik Soru Bankasi (Yeni)

https://www.amazon.com.tr/dp/605224741X/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_ZTQHQFB760GDG9WKRVQX?_encoding=UTF8&psc=1

-Fiyat:6.49TL
    -Stok:11

Not: Yeni dediğine bakmayın, 2019 basım. Ancak sanıyorum fark yok, varsa da çok az. Bu fiyata mükemmel, kaçırmayın derim.
  • Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Sevgililer günü için arttı fiyatı, 2 gün sonra yine indirim yapılır bu ara çok sık yapılıyor bu durum.

• ben bir airpods pro almıştım 3. ayında sorun çıktı temsilciye yazdım iade aldılar ve dediğiniz gibi yenisini satın almamı söyledi aradaki fiyat farkını karşılayacaklarını söyledi fakat ben iade edeli 1 ay oldu hala amazon satışa airpods pro sürmüyor ve ben para iademi amazon hesabıma yapmıştım :)) şu an eski arızalı cihazımı bile geri gönderseler razı olurum

• logismile L kullanıcısına yanıt

Airpods PRO satılınca tekrar temsilciye durumu anlatın yardımcı olurlar.

Servisle uğraşmaktan daha iyi çünkü 1 servisiz arızalı değiştirelim diyebileceği bir cihazı başka bir servis bunda arıza yok değiştirmem diyebiliyor arkadaşların başına geldi.

• Arkadaşlar linkteki ürünü Amazon'da gördüm ama yurt dışından vs geliyor yani o şekil alınmayacak bir ürün, kullanan var mi cok pratik bir cüzdana benziyor ve farklı da bir tipi var sormak istedim sizlere :))

https://m.n11.com/nite-ize-financial-tool-cok-amacli-kartlik-para-klipsi-cuzdan-P271482777
  • charles kullanıcısına yanıt

868 tl görünüyor fiyat. Amazonun fiyat takip ettiği bi yerde muhtemelen fiyat çıktı ve tekrar indirime girdi sanırım . Amazon anlık olarak fiyatları değişiyor. Örneğin HB kampanya yapıp ürünü 100 tl ye satarken aynı ürün amazonda da 3 5 kuruş düşüğe satılıyor. Ürün bitince amazon baz fiyata (misal 150 tl ye ) dönüyor. Sonra yine tarayıp x sitesinde 110 tl ye görünce fiyatı 109,95 e çekiyor Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• https://www.amazon.com.tr/Bosch-GPO-950-POL%C4%B0SAJ-MAK%C4%B0NASI/dp/B07MWB1CYT Bosch Profesyonel(yarı) Polisaj, GPO 950, 550tl, bir ara 500lere kadar düştü ama daha düşük fiyata hiç gelmedi (gelmiş de olabilir yalan söylemeyim)

Alınabilir gibi.

• birşeyler alırken sepete atarım dedim güncel fiyatlara bak...

• Amazon hep yeni müşterilere kuponlar gelmeye başladı. Kaç aydır Prime üyesi olan beni üzmeye başlamadı değil :)

• Mi box 530 dan hiç düşmüyor dolar 8.5 dan 7 ye düştü hani bunlar dolarla geliyorduhatta diğer sitelerde 600 olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Dolarla geldiği doğru ama her gün gelmiyor. Piyasadaki ürün kim bilir hangi kurdan çekildi.
  • 
Sayfa: önceki 27612762276327642765
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.