Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2675. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 1AcayipAdam , faithless35 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 47 Misafir (5 Mobil) - 44 Masaüstü5 Mobil
5 sn
333.625
Cevap
8.140
Favori
73.260.893
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1594 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26732674267526762677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet, çocuklar için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt

Sorun ne biliyor musun müşteri temsilcisinin bile kesin konuşmadığı noktada kesin konuşman böyle böyle olmuştu size de olabilir demek yerine kesin hükümler koymanız bir senle alakalı değil birçok kişi öyle yazıyor bu yanlış .

Sana sormadan önce saten MH ile konuştum ki bana mantıklı gelmiyor evde tek ben yaşamıyorum anne, baba ,kardeş ,eş yaşayanlar var hem herkes amazondan alışveriş yapsın hemde biz onları banlayalım olayı saçma.Yapiliyorsa da saçma yapılmıyorsa da.

• TulparHAN kullanıcısına yanıt

Amazon'da müşteri temsilcisi misiniz?

Değilseniz eğer sizin çevrenizin başından geçenleri ya da forumlarda gördüğünüz şeyleri başkası da yaşayacak diye kesin bir kaide yok. Ev içerisinde yıllardır birden fazla hesap kullanıyoruz. Herkes kendi ürününü kendi hesabından alıyor. Bazen aynı kartlar kullanılıyor bazen de farklı kartlar kullanılıyor. Bugüne kadar ne bir uyarı geldi ne de banlama durumu oluştu.

• lord-06- kullanıcısına yanıt

Ben memnunum. Türkiye standartlarının milyon kat üstünde bence. Bu benim fikrim kimseyi ilgilendirmez.

• Arkadaşlar amazondan gelmiş gibi görünen bir mail var bilgilerinizi güncelleyin diyor lütfen dikkatli olun linke tıklamayın

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • Beyler konu cok uzamis. Banlanman icin , sistemi suistimal etmen gerekiyor. Toptanci , al satci gibi algiladi mi banlar. Yoksa ayni adresde farkli hesap , ayni hesap, farkli kart olabilir. Onemli olan adettir.

• Ariel oxi 10 kg 74 lira
    https://www.amazon.com.tr/Ariel-Oxi-2x5-%C3%87ama%C5%9F%C4%B1r-Deterjan%C4%B1/dp/B0864B5FB1

• Hsn69 H kullanıcısına yanıt

O bana da arada geliyor aynen direkt silinAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• zulkarneynnn Z kullanıcısına yanıt

internete güvenmiyorlarsa piyasadan alsınlar boş ver ne uğraşıyorsun akrabaya yaranılmazAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]  yada kendi hesabından al madem sen güveniyorsun akrabanaAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 28 Ocak 2021; 19:42:15 >
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Hocam o cevap verdiğiniz kişiyi bir ay önce engelledim. Her konuda görmek için engeli kaldır yazısı çıkıyor. Forumdan çıkmayan birisi ve her konuya bir yorumu var. En iyi çözüm yazdıklarını görmemek.
  • Merhaba, Sony WH-1000XM4 Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık bir ara güzel bir fiyata inmişti. Sizce yakın zamanda bir kampanya gelir mi almayı düşünüyorum ama 2500 civarına düşürürler mi sizce ?

• https://www.amazon.com.tr/dp/B08B984VJG/ref=cm_sw_r_wa_apa_i_dlC_N1DQFYF5D23AAAJM48F2?psc=1

bana terlik koton 11 TL

• selam çaço

• İphone 12 64 GB siyah fiyat 8.038-TL son bir adet kap

Satıcı Amazon

Apple iPhone 12, 64 GB, Siyah, Kulaklık ve Adaptör Hariç (Apple Türkiye Garantili)https://www.amazon.com.tr/dp/B08NVP5B1T/ref=cm_sw_r_cp_api_i_CPT0Y8H6ZKGWTE95QNDN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otsukarcı -- 28 Ocak 2021; 21:47:9 >
  • otsukarcı O kullanıcısına yanıt

Anında bitti sanırım 😂

• Takip edilebilir. O fiyata indiyse bir daha iner

• Bu zamanda telefona 8 bin ver 64 GB hafızası olsun üstüne sarjıda olmasın akıl alacak iş değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noname3343 -- 28 Ocak 2021; 22:16:34 >
  • 
Sayfa: önceki 26732674267526762677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.