Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2676. sayfa)

5 sn
331.014
Cevap
8.111
Favori
72.715.328
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1590 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26742675267626772678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şaka mı?
    O fiyata nasıl inmiş, nasıl kaçırdık
  • otsukarcı O kullanıcısına yanıt

Hocam nasil buluyorsunuz bu indirimleri:)

bir yontemi varsa, sevabina paylassan:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • luckystar kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de merak ediyorum bunu.
  • noname3343 N kullanıcısına yanıt

Isteyen , istedigini alir. Burayi lutfen sacma anti iphone sohnetine cevirmeyin .tesekkurler

• luckystar kullanıcısına yanıt

Tamamen şans eseri denk geldi. Telefon alacaktım bakarken

göz göze geldik bir anda :)

satıcı amazon olduğuna eminmisin 1 saat önce baktığımda 11 ve 12 yoktu stokta

• quote:

Orijinalden alıntı: otsukarcı

İphone 12 64 GB siyah fiyat 8.038-TL son bir adet kap

Satıcı Amazon

Apple iPhone 12, 64 GB, Siyah, Kulaklık ve Adaptör Hariç (Apple Türkiye Garantili)https://www.amazon.com.tr/dp/B08NVP5B1T/ref=cm_sw_r_cp_api_i_CPT0Y8H6ZKGWTE95QNDN

son1 tane uygun fiyat ise.. kesin hunharca kullanıldıktan sonra iade edilmiş cihazdır  

• ozcan_dk O kullanıcısına yanıt
    Ben 1 saat önce baktım 12 stokda vardı. Satıcı amazondu. En üstte mavi renkleri sıralamıştı, heralde başka rengi yok diyip kapatmıştım. Keşke biraz daha bakınsaymışım.
  • amazon.de kullandığımda sepette ürün fiyatlarındaki değişinlerini görebiliyordum. Amazon.com.tr bunu görmenin yöntemi var mı?

• Ayar Kolu kullanıcısına yanıt
    Asıl önemli olan soru şu : amazon de den ürün aldım Türkçe müşteri Hizmetleri var mı?
  • Ayar Kolu kullanıcısına yanıt
    Sepette bekletin yada kaydedin. Fiyat değiştiğinde sepetinizin üstünde uyarı olarak bildiriyor. Şu ürünün yeni fiyatı şu oldu diye.

Artık her boş kaldığımda amazon'da bir şeyler var mı diye bakıyorum   Sepette de istediklerim var ama bir türlü düşmüyor fiyatları, bağımlısı olduk amazonun  

Forumda keyfimi en çok kaçıran fırsat paylaşımı bu oldu. Dolar kurunun çok hızlı yükseldiği 3 ay önce 7500 TL'ye İPhone 11 aldım. Enflasyonu da hesaba katarsak 500 TL'den daha az bir fiyat farkı var. Ahh Amazon sürprizlerle dolusun, senden daha iyi bir alışveriş firması yok :)

• Satıcı Amazon Germany

Marmot Highlander Down Hoody ceket Erkek

M Beden - 1 Stok

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07L6JXFNP

Fiyat:₺1.143,29 + ₺108,64 Kargo ücreti

Bence iptal edip 20 TL tanımlar.
  • sabarra kullanıcısına yanıt
    Keşke
  • MrCaner kullanıcısına yanıt
    4.2 kg si 25.12 TL
    Kilo bazında en uygunu o gibi
  • antique kullanıcısına yanıt

iphone 7 plusı 3 kez garantiye gönderdim, öylesine gönderdim; işte hoparlörden cızırtılı ses geliyo filan gibi... her seferinde bana arıza giderilememiştir diye yeni cihaz gönderdiler 3 kez bu olayı yaşadım benim giden cihazım hiç gelemedi... tabi bana gelen cihaz da nerden geliyo nasıl geliyo bilmiyorum??? çünkü geçen gün kayıtlı kartlara bakıyorum hiç alakası olmayan birinin kart bilgileri safaride kaydedilmiş ben bu ismi tanımıyorum bilmiyorum şok oldum nasıl olur ?

• Baby Turco 24 lu sabun kokulu tekrar 72 TL normal olan 69
    https://www.amazon.com.tr/dp/B08DDNSC3S/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_dlT1_KNTMSW734P8ED9SDNBJH
  • 
Sayfa: önceki 26742675267626772678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.