Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2677. sayfa)

17 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 100 Misafir (10 Mobil) - 99 Masaüstü18 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
331.536
Cevap
8.114
Favori
72.849.806
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26752676267726782679
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wakrupalice

Asıl önemli olan soru şu : amazon de den ürün aldım Türkçe müşteri Hizmetleri var mı?
    Amazon.tr açılmadan önce amazon.de de Türk müşteri temsilcisi vardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hsn69 H kullanıcısına yanıt
    Sorma ya, geçen ana e-mailimin de içinde olduğu bir sitenin veri tabanını patlatmışlar, amazondan mesajlar geliyor ödeme yöntemini güncelleyin diye, hiçbir farkı yok amazon'dan gelen mailler ile o yüzden dikkatli olun. Have i been pawned adlı siteden bakabilirsiniz email'inizi almışlar mı almamışlar mı diye. Anlamanın en basit ve etkili yolu gönderene bakmak, amatörler rastgele rakam ve harfleri sallıyorlar bazıları sahte ama daha gerçekçi olan amazon.help.en vs gibi adresler kullanıyor. Genelde noreply@amazon vs yazar ama dikkatli olun arkadaşlar.
  • wakrupalice kullanıcısına yanıt

türk mh var 

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    Aynen,ta amazon.de'den beri bir sıkıntı olmadı,üstelik aynı tel!
    '
  • ersinduzgun4141 E kullanıcısına yanıt

satıcı bittibitiyor şuan ve 10600 tl

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Yani

yani alınmaz 

Hocam siz yanlış anladınız heralde, arkadaş fırsatı paylaştığında 8 bin tl imiş ve amazon satıyormuş. Bende fırsatı kaçırdığıma üzüldüm zaten.
  • Geçen yaz amazon de'den bose nc700 sipariş vermiştim, tr piyasasının %43 fiyatına gelmişti. güzel fırsattı .p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecofield -- 29 Ocak 2021; 0:41:33 >

yok şuan satıcı kim olduğunu belirteyim dedim 

Ben inanamıyorum o fiayata satıldığına eğer gerçekten satıldıysa yazık bize nasıl kaçırıyoruz, fırsatın kralını kaçırmış oluruz
  • bende inanamadım çünkü 12 mini bile en fazla 9500 tl ye düştü. ben görsem mutlaka foto koyardım 8bine inanmak güç 

Ama arkadas haklı olabilir çünkü sadece o siyah renginde amazon satıcılı yok .genelde amazon ya stok bitince ürünü satmıyor yada yeni stok girmeye yakın öyle oluyor
  • Alanlar sipariş görüntüsünü atarsa daha inandırıcı olur.
  • ya tabi ki satmış olabilir de keşke resim koysaydı inanmam diyen olmazdı 

• https://www.amazon.com.tr/dp/B07MC22ZXL/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_dlT1_2CENPMQRCD50NYHK74AZ?psc=1

Sleepy bez değiştirme için vs. yatak örtüsü, 30 lu 25₺, şu an için uygun.

https://www.amazon.com.tr/dp/B07DM8V1N2/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_dlT1_3JNE0N34R4DS5H1N02FG
    Philips sonicare 6100, 8 sene önce diamond modelini aldım halen çok aşırı memnunum(Braun vs kullandım). evladiyelik mal, tavsiye ederim. Başlık fiyatları Türkiye'de gereksiz pahalı(1000₺ civarı), ABD amazondan orjinal veya aliexpressten çakma ürün çok ucuza getirirsiniz, olay zaten titresiminde. 785₺, kesinlikle deger. Gece güldüğümde bir arkadaşım dişlerim için "o ne öyle evliya mezarı gibi" demişligi var 😀

1w makel gece lambası 4₺, fiyat uygun, en az alım iki adet, farklı renkler var
    https://www.amazon.com.tr/dp/B07CGGV4ZC/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_1FYFQTNTA16Q4ADF9Q9C

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stubbornpride -- 29 Ocak 2021; 1:4:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.amazon.com.tr/dp/B082X1BY7Z/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_J1A684VY1J1B5MP0VKXH

Termal corap arayan varsa, indirime girmis 35.90 ayakkabi icine giyilmez evde giyilebilecek bir corap cok kalin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şans abi o kadar saat bende tel için baktım tüm gün oraya bak, buraya bak başka ,yerle karşılaştır beynim döndü şimdi foruma baktım iPhone 12 puff deli olmamak elde değil

arkadaş nasıl iş bu biz ancak bulaşık süngeri , ıvır zıvır denk geliyor.

• Amazon, üzümlü kekim.. Dji Pocket 2 Creator Combo'yu ne zaman getireceksin. Bekleye bekleye hal oldum..

• 
Sayfa: önceki 26752676267726782679
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.