Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2641. sayfa)

5 sn
331.629
Cevap
8.114
Favori
72.873.295
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26392640264126422643
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nba05 -- 16 Mart 2021; 6:31:46 >
  • foxryum kullanıcısına yanıt
    Başarılı bir ürün kaçırmadan aldım
  • serichelli kullanıcısına yanıt

Yok hiç bir olumsuz yanını görmedim, -8 derecede bile soğuğu hissetmedim diyebilirim. Markası Quechua ve ürün çok başarılı bana göre. Her ürünün beğeneni ve begenmeyeni ayrı. Bir 1500 TL'lik mont performansı beklememek lazım, fiyatına göre oldukça kaliteli ve ucuz bir ürün.

Trendyol'dan 200 TL ye aldığın bütün ürünlerden daha kaliteli olduğuna emin olabilirsin. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S a m m y kullanıcısına yanıt

Bende yine kitap aldım. Ama resmen batmış durumda idi. Üstüne bir de yağ dökülmüştü.. Kitap 3 liralık bir şey.. Ama diğer ürünler sağlamdı diye ses etmedim. Niye çünkü yazsam siparişi iade eder üstüne bir de çek verirdi.. O nedenle 3 lira 5 lira için gerek yok.

Yahu tuvalet kağıdı almışlar geçen 20 küsür liraya . Adam bir ambalaj yapmış.. Kargoyu bildikleri için. Yani markette o kadar pürüzsüz tuvalet kağıdı olmazdı... Ya zaten 10 lira kargo 10 lira da paketlemesi tutar.. Daha ne olsun..

• 4007 kullanıcısına yanıt
    İnsan bazen diyor 3 kuruşluk şey için amazondan da almayayım kargocu arkadaşa ayıp yorulmasın diye düşünüyorum ama arkadaş bizim esnafınıza müstahak ne diyim. Örnek; 1 hafta önce ikili lamba anahtarı almak için elektrikçiye gittim. Viko istedim 25tl dedi, gitmeden önce de bakmıştım amazonda 7,50tl idi. Adama bişeler yap alaym dedim yok fiyat bu dedi kabaca çıktım mağazadan merak edip piyasa araştırması yaptım ankara da bir mağazayı aradım 7 tl dedi samsunda mağazayı aradım 7,5 tl dedi bende amazondan aldım eve geldi kutusuyla paketiyle... şimdi abi böyle yapan esnaf aç kalsın diyorum. Bu adamlr hiçbirşeyi haketmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nba05

.
    Yok sadece telefon var yapiyor iphone 11 7579 tl 6 ya boluyor gorunuyor hem world hemde maximum kart ile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.com.tr/gp/product/6051866078/

Bir Avuç Toprak (Türkçe) Kağıt Kapak

5 TL

• S a m m y kullanıcısına yanıt

Oda bir şey mi... Ohoo önceki sayfalarda yazdıklarımı yazsam kalem kağıt ne varsa Amazondan alırız hocam .. Artık 21. Yüzyıla ayak uydurulmazsa kepenk kapanır..

• 4007 kullanıcısına yanıt
    Amazonun reklamını amazondan yaptık sağlm PR:)
  • https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07MLHHDKR

kırmızı 325e düşmüş..sadece 7 adet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mixeror -- 24 Ocak 2021; 5:5:2 >
  • mixeror kullanıcısına yanıt
    Yılın son fırsatı indirimleriyle 210 tl ye sattılar, bu fiyat indirimsiz.
  • hzibrahim H kullanıcısına yanıt

o indirimler geçti gitti,o günden bugüne birdaha o fiyatlara gelmedi(300tl civarı olmuştu bir ara )... o fiyatlara gelmesi için bekliyorsanız size iyi beklemeler :)

• 
Sayfa: önceki 26392640264126422643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.