Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2630. sayfa)

5 sn
331.611
Cevap
8.113
Favori
72.869.530
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26282629263026312632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2 tane aldım teşekkürler

• Favorilere ekledigim bi ürünün fiyatı düşünce bana bildirim gelmiyor bunu aktifleştirecegim bir yer var mı
  • Scrikss Simo Mekanik Kurşun Kalem, 12'Lik Ambalaj, Beyaz, 0.5 mm, 71 tl stok 4.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07FYYV91S/

diğer renkler 120₺+

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt

her fırsatta söylüyorum, HB'nın market gıda satışı her zaman bir numara.. geçen gün tanesi 35 liradan 4x500gr jacobs filtre kahve aldım diye 10 liralık demlik çayı ve 5 liralık bitter çikolatayı da hediye olarak pakete eklemiş.. benim kahvelerin bir paketi 32 liraya gelmiş gibi oldu.. aynı jacobs filtre kahveyi migros 53 liradan satıyor Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

16 tane vileda 10 lu sünger

35-40 tane peyder pey Pril Limon 4 kg

10 tane Domestos Klozet Parfümü

gibi ürünleri toplu aldım başıma böyle bir şey gelmedi.

Siz suistimal mi ettiniz ?

Satış amacıyla almasanız bile sizde suiistimal etmişsiniz. Amazon niye ses çıkarmamış ilginç.

• shadow006 kullanıcısına yanıt

Suistimal değil hocam mesela prilleri farklı zamanlar da 10-5-5 adetli aldım.

Domestos Klozet ürününü 8 liradan 5 erli olarak 2 kere aldım.

Vileda 10 lu paketi 5 liraya düşmüştü çok ucuz diye kapış kapış gidildi.

Geçmiş siparişlere falan bakmıştır. Amazon personelinin önüne düşüyorsa banlama olayı Personel Temsilciler ile konuşma tarzıma geçmiş mesajlarıma falan bakmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 22 Ocak 2021; 19:28:41 >
  • https://www.amazon.com.tr/gp/product/B088FXQNTC/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3O5TP4R0OZYXZ&psc=1 bu ürünü almak istiyorum ama daha az ödemenin bir yolu var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: foxryum

Spigen SteadiBoost 27W Hızlı Şarj Cihazı USB-C PD 3.0 (Power Delivery) Duvar Şarjı F210 - 000CA26477

Fiyat : 124,90 Bence fırsat. Çok iyi üründür.

https://www.amazon.com.tr/dp/B07V7YHXY6/ref=asc_df_B07V7YHXY61607284980000/

Hocam bu fiyat karşılaştırması yaptığınız sitenin ismi nedir acaba

• https://www.amazon.com.tr/dp/B07N37VR7T

Name It Nkmmix Jacket Camp Erkek çocuk Ceket

9 yaş ₺54,57 

• gurkan1985 G kullanıcısına yanıt
    Babam Babyliss'in eski bir modelini 10 seneden fazla yoğun şekilde kullandı ve çok memnundu, bu model hakkında bilgim yok ne yazık ki
  • Dumanus kullanıcısına yanıt

Her haltı bildiğini sanan bir cahil daha gelmiş. Ben 7-8 sene yaşadım, farklı milletlerden insanlarla eve çıktım, Amerikalılara aile dostu oldum. Sen neyi biliyorsun da kendi küçük beyin çapında laf sokuyorsun acaba?

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Üniversiteden hocam, yıllık geliri vergi öncesi 90k idi o zaman, bunlarin hepsini kupon indirimle bir kaç günde topladı, bir de galeri açtı baya tavsiye verdi bize.

Harbiden çok gereksiz cahil varliklarsiniz.

Kendi çapında laf sokuyor bir de.

• 4007 kullanıcısına yanıt

O kadarını bilmiyorum hocam, ama fiyatlar 500₺ ye 700₺ ise garantisiz bile olur Samsung sağlam.

Domestos'u kullanırsın 2 kolezet için 6 aylık stok yapmışsın bu normal, Vileda çok olsa da 1-2 akrabaya verirsin ama Prill standart dışı alım yapıldığından ve tüketimi seri olmayacağı için söyledim. Prilli uzun süreli depolama yapacaksan serin, gölge ve ısı değişimlerinin az olduğu bir yerde depolamalısın. Bodrumun filan varsa süper olur. Balkona filan koyacaksan dikkatli ol. Neticede bulaşık yıkarken tene temas edecek, onunla yıkayacağın tabaklara yiyecek koyacaksın.

Sana tavsiyem yine de ortalama bir evin 6 aylık stoğunun üzerinde alım yapma. Bazen temsilcilerin ters tarafına gelirsin yada satışa sunulan az stoklu bir üründen çok alım yapmış olursun göze batarsın ne kadar dil döksen de banlanabilirsin.

• CLuB4R kullanıcısına yanıt

akakçe sitesi. siteye kayıtlı olan firmaları oldukça iyi listeliyor.

• İletişim kurma çabanı anlıyorum ama önce konuşmayı öğrenmen lazım. Amerikalı profesörün bunu öğretememiş sana, demek ki kupon toplamakla olmuyormuş bazı şeyler.

O kadar prill ne yapacaksınız merak ettim bu prill çokmu ucuza satıldı?
  • Aynen hocam kesinlikle, bilek burkulması veya daha orjinal bir başlık var ise

• noname3343 N kullanıcısına yanıt
    shadow006 kullanıcısına yanıt

Pril'i ben 14 tl ile 16 tl arasına aldım. Hepsini aynı anda almadım aynı anda maksimum 7-8 tane almıştım.

Tuvalet,Bulaşık vs her türlü temizlikle kullanıyoruz.

@shadow006 Hepsi aynı anda alınmadı belirtiğim gibi maks aynı anda 7-8 tane alındı 14 tl ye falan denk geldi.

Ebeveyn banyosunda saklıyoruz 14 tl ye denk gelmese o kadar almazdım.

İsteyen istediği kadar alır hocam. Site alım sınırlaması koymamışsa veya buna imkan veriyorsa kişi istediği kadar alır ben sadece meraktan sordum
  • emrex1925 E kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Enteresan bir karar olmuş, bu sepette bir suistimal göremiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 26282629263026312632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.