Şimdi Ara

Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fasher33 , Paetzold Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir (6 Mobil) - 6 Masaüstü8 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
56.728
Cevap
2.993
Favori
13.551.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6626
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 8
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 2993
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (910 mesaj) rasiTR (626 mesaj) mito1172 (571 mesaj) TulparHAN (391 mesaj) ŞAKACI (380 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (34068 mesaj) Mobil (12520 mesaj) Tablet (751 mesaj) Mini (3772 mesaj) Uygulama (5609 mesaj)
  • @
506 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    425 Mesaj

Geç kaldınız tıkladım ama neyse sıkıntı çıkmaz inşallah adam her konuya yazmış birde ayrı başlıklar altında ne amacliyorlar acaba onu merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mitescere kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    54 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: stubbornpride

Hocam sana zahmet ayrıntılı bir başlıkla konu açsana bunun için? Sen parayı dökmüş ama sonuca da erişmişsin, bu ülkede çoğu zaman senin kadar şanslı olamıyoruz bu konuda.

Hocam hangi konuda açayım konu. Sakatlık konusunda mi? Bunu yaşayanlar bilgilensin diye mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onbaşı
    19 Mesaj

Bu şekilde, diğer hesapta da sadece 240 SSD alındı.

|
    |
    L@civert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6318 Mesaj

Haylou T15den memnun musunuz ?

|
    |
    emrex1925 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    159 Mesaj

Ben 600den fazla kitap alımı yaptım son 1 ayda her hangi bir sorun yaşamadım. Farklı hesaplardan, aynı Kredi Kartı, benzer İsim Soyisim ve aynı yada benzer adres kullanarak alım yaptıysan banlanmışındır.

Ve ne yapılırsa yapılsın sonrasında hep banlı kalacasın. Farklı hesapta açılsa yapay zeka direk tanıyor tüm siparişleri ticaret amaçlı algılayıp iptal ediyor. Çok arkadaşımın başına geldi, Mh'ler hesapları açsa da dediğim gibi arka planda yapay zeka seni artık kırmızı listeye almış oluyor.

|
    |
    emrex1925 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1618 Mesaj

Ben 30 TL kod ile aldım 130 TL ye gelmişti fiyatına göre çok memnunum iş görüyor

|
    |
    TulparHAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1986 Mesaj

Cevap için teşekkür ediyorum. Şimdi kontrol ettim. Evo 500 için 5 yıl imiş. Amazon Abd den 650 ye aldım. Garanti 5 yıl mı yine acaba?

|
    |
    stubbornpride kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    109 Mesaj

Spigen SteadiBoost 27W Hızlı Şarj Cihazı USB-C PD 3.0 (Power Delivery) Duvar Şarjı F210 - 000CA26477

Fiyat : 124,90 Bence fırsat. Çok iyi üründür.

https://www.amazon.com.tr/dp/B07V7YHXY6/ref=asc_df_B07V7YHXY61607284980000/

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/60/b4/d1/60b4d18a293b1c2a042bd170c44dcee7.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foxryum -- 22 Ocak 2021; 16:42:36 >
  • Teğmen
    109 Mesaj

Makel Led Ampul, 10 W, 6500 K, Cold White

Fiyat : 8,99 TL

https://www.amazon.com.tr/dp/B07CJBR5HZ/?coliid=IDKUUO03MUEKC&colid=3KTO8Q33KWB4C

• Yüzbaşı
    801 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

fiyat güzel, oldschool kahveciler kaçırmasın :)

Alıntıları Göster

Şöyle bir şey almak istiyorum ama merak ettiğim şey bir kahve yapmak ne kadar sürüyor? Uğraştırıyor diye korkuyorum sonra makine yatacak evde, ayrıca iyi bir öğütücüde almak gerek sanırsam o da bunun 2 katı fiyatta oluyor o biraz sıkıntı.

• Yüzbaşı
    309 Mesaj

20 kağıda şu ürünü kimse vermez Made in Germany, thanks Amazon
  • Yarbay
    5655 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Dextır.

quote:

Orijinalden alıntı: Androge0s

Şöyle bir şey almak istiyorum ama merak ettiğim şey bir kahve yapmak ne kadar sürüyor? Uğraştırıyor diye korkuyorum sonra makine yatacak evde, ayrıca iyi bir öğütücüde almak gerek sanırsam o da bunun 2 katı fiyatta oluyor o biraz sıkıntı.

Alıntıları Göster

Uğraştırır epey hocam, 10dk falan ortalama. Bu kasa delonghinin efsane kasası yani retro modeli. Hani böyle yazlıkta uğraşırsın öyle keyif alırsın. Ben tam otomatik modeli aldım verocup 300 bosch, ona bakabilirsin

• Yüzbaşı
    801 Mesaj

İşin 'ritüel' kısmı hoşuma gidiyor ancak bazen hızlıca kahve içmek isteyebiliyor insan üstüne öğütücüler çok pahalı o yüzden cesaret edemiyorum. Tavsiye için teşekkürler şu aralar bütçem 1-2k arası ileride belki düzgün bir makine alırım.
    |
    |
    Bucephalas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    770 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Gök Oğlu

Yeni samsung s21 amazonda 9300 tl ayrıca karta 6 taksit oluyor.

|
    |
  • Yarbay
    5655 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Dextır.

quote:

Orijinalden alıntı: Androge0s

İşin 'ritüel' kısmı hoşuma gidiyor ancak bazen hızlıca kahve içmek isteyebiliyor insan üstüne öğütücüler çok pahalı o yüzden cesaret edemiyorum. Tavsiye için teşekkürler şu aralar bütçem 1-2k arası ileride belki düzgün bir makine alırım.

Ben günde minimum 3 kupa americano içen biriyim. Bazen çok iş birikirse 15 saat ayakta kalıyorum. Manuel espressom vardı yıllar önce baya da zevk alıyordum. Ama tam otomatiğin farkına alınca vardım aslında. İşsiz güçsüz bi herif olsam yada sadece haftasonu keyif kahvesi içen biri olsam retro modelini alırdım mesela. Herkesin kişisel tercihleri farklı oluyor tabiki de bütçe meselesi birde.

• Yüzbaşı
    801 Mesaj

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim hocam.
    |
    |
    Bucephalas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    639 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: foxryum

Spigen SteadiBoost 27W Hızlı Şarj Cihazı USB-C PD 3.0 (Power Delivery) Duvar Şarjı F210 - 000CA26477

Fiyat : 124,90 Bence fırsat. Çok iyi üründür.

https://www.amazon.com.tr/dp/B07V7YHXY6/ref=asc_df_B07V7YHXY61607284980000/

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/60/b4/d1/60b4d18a293b1c2a042bd170c44dcee7.jpeg&t=0&width=480&text=1

spigen adaptörler ve powerbankların hepsinde indirim var. kategori içinde alacaklar baksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hotmail_hotmail -- 22 Ocak 2021; 18:31:56 >
    |
    |

Reklamlar
Masal Oku
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.