Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2565. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: pennik , egeboys0 , elfen_lied Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 75 Misafir (3 Mobil) - 75 Masaüstü3 Mobil
5 sn
331.722
Cevap
8.115
Favori
72.893.488
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25632564256525662567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son siparişim 2 günde geldi. 48 kitabı 2 koliye sığdırmışlar bu kez. Büyük kolide biraz eziklik vardı ama kitaplarda bükülme vs yoktu. Adım adım kuruyorum mini kütüphanemi. Teşekkürler Amazon.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke e-kitap olayında da benzer indirimler olsa. Türkiye de e-kitap bulmak çok zor (okuyucu değil, e-kitap).

Bende amazon indirmelerinden epey kitap aldım. Ama kobo’ya 10 larca kitap atıp pratik şekilde okumak varken, fiziki kitap zor geliyor. Üstelik bu şekilde doğaya daha çok zarar veriyoruz.
  • yigit+ Y kullanıcısına yanıt

Adam da değil kadın dı neyse ki sağ duyulu bir insanım Ali Rıza Bey misali ağzımızın tadı kaçmasın dedim birde el mahkûm mimlenmeyelim Amazon siparişlerim onların elinden geçiyor neyse başka şubeye sordum onlar 9:30 10 gibi iade alıyoruz ,ama kargonuz şubedeyse mesai başladıktan yarım saat sonra alabilirsiniz dedi arkadaş hatalı iadeyi bilmem ama kargonuzu vermesi gerekirdi dedi.

• Furkanydn kullanıcısına yanıt

Bize nazar değdirebilirsiniz hocam.

• Mobil indirim AMAZONAPP devam ediyormu arkadaşlar

• MeTinvrz kullanıcısına yanıt

Biteli oluyo baya.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koolandgang -- 14 Ocak 2021; 16:47:45 >

• kariyo K kullanıcısına yanıt
    Kitap olarak almak istiyorum. Teşekkürler.
  • arkadaşlar tekli akım korumalı priz arıyorum kullanan/öneride bulunabilecek olan var mı acaba?

• Tyler Durden kullanıcısına yanıt
    Tunçmatiğin şu ürününü kullanıyorum tavsiye ederim.

Tunçmatik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akenatons -- 14 Ocak 2021; 16:57:4 >
  • akenatons kullanıcısına yanıt

Türkiye'de e-kitap olayı genelde gruplarda dönüyor, o yüzden de çok üzerine dusulmuyor olabilir, zaten korsan bitiriyor bu işi diyerek

teşekkür ederim inceleyeceğim

Bu tür ürünlerde şu şekilde yapsak yine koruma sağlar mı?
    Misal tekli tuncmatik aldım ve direk prize taktım.
    Sonra ona 3 lu veya 6 li uzatma taktım ve cihazları ona bagladim.
    Bu şekilde de tüm bağlı ürünlere koruma sağlıyor mu?
  • Amazon'da Prime'ı iptal etsek Prime süresi bitene kadar yararlanabiliyor muyuz Prime fırsatlarından dediğim temsilci hanımefendi evet dedi ısrarla tekrar sordum evet 19'una kadar (bittiği tarih) kullanabilirsiniz dedi. Sözüne istinaden iptal ettim devam etmedi kargo çıktı vs.

Diğer bir temsilciye bağlandım, o da diyor ki öyle bir şey yok ürünü aldıktan sonra iptal etseydiniz kargo ödemezdiniz. Neymiş onun adına özür diliyormuş :D

Bazen gerçekten Türkiye Amazon'un bazı durumlarını Jeff görse ne derdi bilmiyorum.

Edit: Almanya'daki Türk temsilcilerin gözünü seveyim. Soruna çözüm odaklı yaklaşmaları bizim Türkiye'de eğitim alan temsilcilere göre kesinlikle çok daha iyi. Keşke vergi vs. olmasa da Amazon'un diğer ülkelerinden sipariş verebilsek kolayca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 14 Ocak 2021; 17:47:15 >
  • KenaNeoN K kullanıcısına yanıt

Akım korumalı prizlerin bi işlevi yok hocam. Boşa para vermeyin bunlara. Gerçekten cihazlarınızı korumak istiyorsanız regülatör veya elektrik kesintilerinde de faydası olsun diyorsanız regülatörlü ups alın.

akım korumalı prizlerin gerçekte bi işe yaradığı yok. Tamamen para tuzağı. Kısa bir google araştırmasıyla bunu doğrulayabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: akenatons

Tunçmatiğin şu ürününü kullanıyorum tavsiye ederim.

Tunçmatik

Bu ürünler para tuzağı. 6 lı ve 5 lisinden kullanmış biri olarak söylüyorum. Koruma adına tek işlevi yüksek akım geldiğinde içindeki direnç kendini imha ediyor ve elektiriği kesiyor. Böyle bir işleve ihtiyaç yok zaten sigortalar bu işi yapıyor. Viko 6 lı uzatma kablosu alın arkanıza yaslanın.

• Michael Giacchino kullanıcısına yanıt

Ayrıca akım korumalı priz denen şeylerin içindeki akım kesici zaten hemen hemen her elektirkli cihazın anakartında oluyor. Tv, ses sistemi vs. Ben de yıllar önce araştırmıştım ve bunu öğrenince vazgeçmiştim. Gerçi yerine de bişey almadım. Bneim de bir regülatöre ihtyacım var aslında ama hep ihmal ettim.

• Michael Giacchino kullanıcısına yanıt

peki hocam ben buzdolabı için tekli ürün almak istiyorum yüksek akım geldiğinde genellikle buzdolapları ve motorları direk yanıyor. tekli ürün olarak bunlar korumaz mı dolabı?

@emrahsnr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyler Durden -- 14 Ocak 2021; 17:51:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gocaman52

amazonda mı?

Alıntıları Göster

evet

• Kısa devre yapıp kapanan laptobumu akım korumalı prizler sayesinde düzeltmiştim. Şarj aletini akım korumalı prize takınca laptop kısa devre yapmamaya başlamıştı.

• 
Sayfa: önceki 25632564256525662567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.