Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2282. sayfa)

5 sn
331.686
Cevap
8.115
Favori
72.886.587
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22802281228222832284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deepzelan

Kaçan bişey yok, uyduruk kıytırık popular kültür ergen kitaplığı

Üzülmeyin bir daha ki sefere siz de kaçırmazsınız inşallah 😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akbankkart ya da neo karta çok güzel bir kampanya var amazon için, hediye kartı bakiyenize 2 farklı günde bin tl yükleme yaparsanız yılbaşı kampanyasından 150TL çippara+ akbank kart ile e ticarette 50TL, her harcamaya %2-5 (kişiye göre değişiyor) kampanyasıylatoplamda 250TL çippara kazanabilirsiniz. denendi çipparalar anında yüklendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jdivision

Kitaplarda acayip fiyatlar var. Hiç aklımda yokken 21 tane kitap aldım. Kitap sitelerindeki fiyatların yarısına çok kitap var.

hangi kitapları aldınız siparişlerim sayfasından bir ss gönderir misinz arkadaşlar @ahmet_cahit

• Mıh yıllık sony müzik setini bağladım yıllardı r başka türlüsü tat vermiyor, bunda sub nerde var fotolarda göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: oceanx35

61 kitap 626TL tuttu (bence maliyeti daha fazladır başka bir yerden almaya kalksam en az 1500 tutardı), bazı kitaplara almaya çalışırken bitti, bazılarını daha önce almışım:), lampanyanın sınırlı süreli olduğunu bilsem daha çok alırdım, fiyat ve içerik araştırması yapmadan alır geçerdim:)

-resimler küçültüldü-

Maşallah hocam ülkemizi tek başınıza muasır medeniyetler seviyesine çıkartacaksınız.   Şaka bir yana liste çok güzel hayırlı olsun.  

• Arkadaşlar kitap fırsatları varmış kaçırdım. Fakat nereden bakacağız nereden bakıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: oceanx35

akbankkart ya da neo karta çok güzel bir kampanya var amazon için, hediye kartı bakiyenize 2 farklı günde bin tl yükleme yaparsanız yılbaşı kampanyasından 150TL çippara+ akbank kart ile e ticarette 50TL, her harcamaya %2-5 (kişiye göre değişiyor) kampanyasıylatoplamda 250TL çippara kazanabilirsiniz. denendi çipparalar anında yüklendi.

1 kere başvurdum gelir düzeyim de kart için uygun ama red yedim nededini çözemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Amazon çılgın bir boyut kazandı artık benim için.. Son 4 günde 6 sipariş vermişim.. Demek ki Prime böyle bir şeymiş kargo ücreti kaygısı da olmayınca önüne gelen her fırsatı alıyorsun. Bu arada verdiğim siparişlerden ikisi teslim edildi biri de bugün teslim edilecek :)

Yalnız değilsin :) bende önceleri e-ticaret sitelerinden pek alışveriş yapmıyordum olursa indirimi denk getirip ihtiyacları alırdm. Prime cıktıgında amazon'dan ilk alısverişimi yapmıstım. Şuana kadar yaptıgım tum alısverişlerin 2-3 katını amazondan yapmışımdır herhalde. Bi yandan kötü olmadı diyorum cunkü ihtiyac olabilecek ürünleri alıyorum, uzun vadede çok artısı oldu bana :) Ben mi kazandım amazon mu bilemiyorum 

• Constantius kullanıcısına yanıt

Kızıma sordum hepsini aldık zaten geçen kampanyada dedi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepzelan -- 24 Aralık 2020; 14:22:8 >
  • sasa_iliç kullanıcısına yanıt

çocuk olan her evde mutlaka geniş yelpazeli kitaplık (içinde kitap olan)olması gerekiyor bence. yoksa çocuklarımız telefon (tablet, bilgisayar vb.) ekranı bağımlısı olacak.

• olmazadam kullanıcısına yanıt

Uzulecek bir şey yok hocam salla gitsin, erken okuduğunda say

• quote:

Orijinalden alıntı: -observer-

Yalnız değilsin :) bende önceleri e-ticaret sitelerinden pek alışveriş yapmıyordum olursa indirimi denk getirip ihtiyacları alırdm. Prime cıktıgında amazon'dan ilk alısverişimi yapmıstım. Şuana kadar yaptıgım tum alısverişlerin 2-3 katını amazondan yapmışımdır herhalde. Bi yandan kötü olmadı diyorum cunkü ihtiyac olabilecek ürünleri alıyorum, uzun vadede çok artısı oldu bana :) Ben mi kazandım amazon mu bilemiyorum 

Alıntıları Göster

Bende bizimkileri alıştırdım temizlik malzemeleri tuvalet kağıtları deterjanlar yağ çözücüler hepsini amazondan aldırdım indirimden,geçen markete gittiğimizdede gösterdim bakın biz nekadara aldık burda ne kadar diye şaşırdılar 300 küsür temizden kar etmişiz 2-3 gündede geliyor tüm siparişler valla :)

• Dünkü şanslı saatler ürünleri neydi acaba?
  • Mitrovic kullanıcısına yanıt

Hocam kredi kartı çıkartmasanızda olur. Kampanyaların çoğunu banka kartı olan akbankkarta da yapıyor akbank. Gidin bir akbank şubesine vadesiz hesap açın orada hazır basılı olan akbankkartlardan isteyin ve çıkın 👍

Kredi kartından tek eksiği şu kadar harcamaya şu kadar chip-para kampanyaları oluyor. Diğer çoğu kampanyaya dahil oluyor.

Ayrıca toslaya da başvurun. Onda da güzel indirimler oluyor, özellikle Trendyol'da.

• Arkadaşlar kitap fırsatları varmış kaçırdım. Fakat nereden bakacağız nereden bakıyoruz.

Kampanyaya dair hiçbirşey göremedim.

• Kızın adı gortce K kullanıcısına yanıt

bakacak bir yer kalmadı dostum, sabah başladı öğlen bitti. alabilenler aldı. ama tekrar yapar, bize zorla kitap okutturacak amazon:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oceanx35 -- 24 Aralık 2020; 14:27:48 >
  • 
Sayfa: önceki 22802281228222832284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.