Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: burak tuna , messroe , messroe , firefighter7 , BABACAN17 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 102 Misafir (3 Mobil) - 101 Masaüstü6 Mobil2 iOS
5 sn
331.722
Cevap
8.115
Favori
72.893.703
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21732174217521762177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seagate Ultra Touch Taşınabilir Disk, Kumaş Kaplama, 2 TB, Siyah ₺479,00

https://www.amazon.com.tr/dp/B07LGNHNJ9

• quote:

Orijinalden alıntı: akenatons

Hikaye değil. Bazı insanlar ürünü almayıp sepete ekliyor. İndirimli fiyattan alınan ürün için amazon size 10 dk içinde alma hakkı tanıyor. O süre içinde almazsanız hakkınız yanıyor ve listedeki ilk bekleyene hak geçiyor.

Dün mesela ben 400 tl lik süpürgeyi hemen ekledim ama yorumları o kadar kötüydü ki vazgeçtim.

400 tl lik hangi süpürge hocam ? Şu johsson mu, gerçekten yorumlar kötü mü , alamadım diye üzülüp duruyordum zira ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aotnob -- 21 Aralık 2020; 14:26:6 >
  • aotnob A kullanıcısına yanıt
    Vox marka olan dysona benzeyen model mi ben de cok gitgel yasadim almamayi sectim hata mi ettim bilmiyorum
  • amazon yetkilisi bu konuyu okuyor mu bilmiyorum ama almanyadan gelen gönderiler için kargo ücretinde bir düzenleme yapılmalı bence. Ücretler çok yüksek. Almanyadan almak istediğim ürünler var sırf kargo fiyatı sebebiyle alamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyyubi87

Vox marka olan dysona benzeyen model mi ben de cok gitgel yasadim almamayi sectim hata mi ettim bilmiyorum

vox ben aldım valla iyiki de almışım köpek gibi alet bir daha bulamayız o fiyata Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• aotnob A kullanıcısına yanıt

Johnson değil. O dikey süpürgeydi. Dyson dc 32 ye birebir benzeyen bir süpürge vardı bilindik bir marka değil. Ama internette en ucuz 900 TL civarı fiyatı vardı.

• Bu arada printerlarda her site deli gibi kampanya yapıyor. Keşke kartuşlarda da yapsalar. HP 652 kartuş alacam renkli 130 TL den aşağı yok.

• Taşınabilir harici SSD arıyorum. Fiyatlarında indirim olmamış galiba. Indirime Denk gelen var mı acaba .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük C

amazon yetkilisi bu konuyu okuyor mu bilmiyorum ama almanyadan gelen gönderiler için kargo ücretinde bir düzenleme yapılmalı bence. Ücretler çok yüksek. Almanyadan almak istediğim ürünler var sırf kargo fiyatı sebebiyle alamıyorum.

Ne kadardan gönderiyolar? 10 euro yapsalar bile onlara ucuz, bize pahallı olucak her türlü. Vergisi kargosu cartu curtu herşey dahil fiyat göstermeleri çok iyi amazonun. Yıllardır o şekilde sorunsuz aldım, son 2 senedir yurtdışından alışveriş yapmıyorum gerçi.

• TheApproachingCurve kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, yeni hesap lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Büyük C

amazon yetkilisi bu konuyu okuyor mu bilmiyorum ama almanyadan gelen gönderiler için kargo ücretinde bir düzenleme yapılmalı bence. Ücretler çok yüksek. Almanyadan almak istediğim ürünler var sırf kargo fiyatı sebebiyle alamıyorum.

Amazon Germany kahve makinesi aldım geçenlerde, 103 lira sanirim kargo idi

ürün geldikten bir ay kadar sonra 43 lira yatırmışlardı. Fazla olanı yatırıyorlar. boyutu küçükse hele.

• Mukaddem. kullanıcısına yanıt

kodla 270e geliyor yazıcı ne diyorsunuz alınır mı arkadaşlar?

kartuşunu ben doldurabilir miyim ilerde bir de fotokopi özelliği var değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: S T A R

Amazon Germany kahve makinesi aldım geçenlerde, 103 lira sanirim kargo idi

ürün geldikten bir ay kadar sonra 43 lira yatırmışlardı. Fazla olanı yatırıyorlar. boyutu küçükse hele.

Alıntıları Göster

Ben Bosch tornavida setini geçenlerde 82 TL ye aldım sabah 60 TL ye düşmüştü. Müşteri hizmetlerine yazdım onlarda farkı yatırma gibi birşeyimiz yok dediler Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• righteous@ kullanıcısına yanıt

buluruz Hocam sakin ol.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • righteous@ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim aldım hocam.
  • crazydange kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten fiyatı düşen ürün için aradaki farkı yatırmaları saçma olur. O zaman kimse indirim takip etmesin alsın en pahalı fiyatlardan, fiyatı düşünce Amazon iade etsin :)
  • Johnson süpürgesi gelen var mı ? Kurye hala getirmedi heyecandan çatlıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 21732174217521762177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.