Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1818. sayfa)

5 sn
331.638
Cevap
8.114
Favori
72.875.270
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18161817181818191820
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sokakta herkesin kolunda sanırsın kızılay dağıtmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Brotha B kullanıcısına yanıt
    Evet çok iyi fiyat . Babayı kandırabilsek alırım da 😁

• radko kullanıcısına yanıt

Sana dağıtmamış demek

• Arkadaslar var mi indirim kodu su an aktif.ampul vs alicam?

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Şimdi teslim edildi baya hızlı oldu teslimat.

Kablo gayet sağlam ve orijinal

Bana daha gelmedi hocam iyiymiş. Bu fiyata güzel ürün o zaman

• radko kullanıcısına yanıt

Dışarıda bir akşam yemeğine çıkılacak paraya insanlara keyif veren bir cihaz alıp yıllarca kullanıyorlar ve kendilerini teknolojinin içinde hissediyorlar. Oldukça da işlevsel bir ürün.

Problem?

• darkemxre D kullanıcısına yanıt

Dediğiniz gibi mağaza içinde arama yapılmıyor sanırım. Bu sebeple incelemek zor hocam. Ben marka bazlı biraz bakındım. Kahve merakım olduğu için WMF markasına baktım. Uygun makinalar var.

Teknik olarak fiyata gümrük + kargo eklendiği için ülkemizde 300-500'e satılan ürünlerde bir avantaj olmaması olası. Ancak daha yüksek fiyatlı ürünler için uygun fiyatlar olabiliyor.

Salomon yazdığınız için belirteyim. Dün boynerde ürün sayfalarında verilen kodla indirimli satılan ürünler görmüştüm. İhtiyacınız varsa bakabilir siniz.

• Omara kullanıcısına yanıt

Vallahi sorma hocam, 3500 + 3500 + 4000 topladım, 3'e böldüm, maliyet olarak tanesi 3666'ya gelmiş oluyor aslında iyi gibi diye kendimi ikna etmeye çalışıyorum Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zipmaker

Vallahi sorma hocam, 3500 + 3500 + 4000 topladım, 3'e böldüm, maliyet olarak tanesi 3666'ya gelmiş oluyor aslında iyi gibi diye kendimi ikna etmeye çalışıyorum  

o monitörde çok fazla ölü piksel oluyordu, kontrol etmediyseniz kontrol etmenizi öneririm, büyük ihtimalle satıcaksınız alan kişiye yazık olmasın eğer bilinçsiz bir şekilde alıcaksa. Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Arkadaşlar merhaba
    Aşağıdaki linkte ekşi sözlükten bir yazar amazon.tr üzerinden amazon.de siparişi verebildiğimizi yazmış.
    Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
    Teşekkürler
    https://eksisozluk.com/entry/115503670

• zipmaker kullanıcısına yanıt
    s1LENT kullanıcısına yanıt
    vay hocam aldınız demek, güle güle kullanın. ben de aldım ama sonra iptal ettim :)

yukarıda kullandığını yazmıştı hocam arkadaş.@s1LENT

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • knbrgl K kullanıcısına yanıt

Amazon.com.tr de amazon germany adında satıcı var. Bu satıcı olarak amlanyadan ürün alabiliyorsunuz. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Ürünlere bakabilirsiniz.

https://www.amazon.com.tr/s?me=A3O5TP4R0OZYXZ&marketplaceID=A33AVAJ2PDY3EV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turxtar61 -- 13 Kasım 2020; 0:53:29 >
  • s1LENT kullanıcısına yanıt

Yok hocam ben kullanıcıyım, 2 Eylül'de aldım 2 adet bir tane bile ölü piksel çıkmadı. Aldığım ilk gün çok detaylı kontrol ettim. Daha önce MSI AG32CQ ve LG 32GK650F (2 kez) aldım ve iade ettim. Yüzeyde çizikler, ölü pikseller vardı.

Beni tek rahatsız eden karanlıkta beliren bleeding dedikleri olay. Telefon kamerası durum abartıyor tabi, neyse ki insan gözü bu derece seçici değil Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]  Işıklar açık kullanıyorum hiçbir sorun yaşamıyorum.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• turxtar61 T kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim yardımınız için 🙏

• Omara kullanıcısına yanıt

Hocam bende 2 tane var bu monitörden. Hayalim şu görseldeki gibi bir ortam oluşturmak. 1 tane monitör lazım, dolar tekrar fırlamadan uygun fiyat kovalıyorum.

Ha ne yapıyorsun bu ekranları diye soranlar, yazık paraya diye düşünenler mutlaka olacak.

Çoklu ekranlar borsada gün içinde takibi kolaylaştırıyor, işlemlerimi hızlandırıyor, biraz da hastalık Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

üstat yukarda 3 monitörden ortalama hesabı yapınca 3’üncüyü de aldınız sandım :) yoksa 2 tane kullandığınızdan haberdarım. selamlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu ortamı kuruyorsan para kazanıcan demek bu ortamdan yoksa sırf hobi mi?

• Havaianas gözlük alan var mı? bir sorum olacak

• n0fx kullanıcısına yanıt

Ben 2 tane aldım

• 
Sayfa: önceki 18161817181818191820
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.