Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1819. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: salim0634 , Anarchist_xx Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 113 Misafir (3 Mobil) - 111 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
331.077
Cevap
8.113
Favori
72.726.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18171818181918201821
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n0fx kullanıcısına yanıt
    Ben gözlüğü 1 gün boyunca taktım gözümde herhangi bir rahatsızlık hissetmedim, bana kaliteli gibi geldi, çerçeve zaten plastik, yalnız geniş yani zayıf insanlar için biraz büyük gelebilir, bana tam oldu, rahat hafif bir gözlük, benim hoşuma gitti indirimi görünce bir tane daha sipariş verdim, bence fiyatı düşerse alın deneyin olmadı iade edersiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zipmaker

Hocam bende 2 tane var bu monitörden. Hayalim şu görseldeki gibi bir ortam oluşturmak. 1 tane monitör lazım, dolar tekrar fırlamadan uygun fiyat kovalıyorum.

Ha ne yapıyorsun bu ekranları diye soranlar, yazık paraya diye düşünenler mutlaka olacak.

Çoklu ekranlar borsada gün içinde takibi kolaylaştırıyor, işlemlerimi hızlandırıyor, biraz da hastalık  

hocam bist30 götürüyor borsayı, yan kağıtlar boş var mıdır tavsiyeniz .)

• Merhabalar, prime üyesi olup siparişleri geciken var mı? Daha önce 6 Kasım da verdiğim sipariş 10 Kasım da ulaştı elime. Şimdi de 11 kasım da verdiğim sipariş hala mng amazon teslimat şubesinde dün akşamdan beri. Yani anlıyorum şu sıra indirimlerden vs fazlası ile yoğun olabilir firmalar ve kargo şirketleri sadece sizlerde de gecikme durumu oldu mu onu merak ettim :)

• cklnc C kullanıcısına yanıt

Evet gecikme oluyor,neredeyse tüm siparişlerim 3-4 günde geldi

• Alacağım ekran kartini Amazon tr de Amazon de satıcısı satıyor garantisi 2 senemi 1 senemi bilgisi olan var mıdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cklnc

Merhabalar, prime üyesi olup siparişleri geciken var mı? Daha önce 6 Kasım da verdiğim sipariş 10 Kasım da ulaştı elime. Şimdi de 11 kasım da verdiğim sipariş hala mng amazon teslimat şubesinde dün akşamdan beri. Yani anlıyorum şu sıra indirimlerden vs fazlası ile yoğun olabilir firmalar ve kargo şirketleri sadece sizlerde de gecikme durumu oldu mu onu merak ettim :)

ben de benzer bir yorum yazacaktım. 10 kasım siparişlerimden ulaşan olmadı. üstelik çoğu kocaeli kargo çıkışında bekliyor. sözde prime aldık amazon bu hafta fena çuvalladı.

• Bölgesel olabilir sizin gecikmeler 9 kasımdan beri her gün siparişim var geciken olmadı.

• seyyah_gk kullanıcısına yanıt

Yok hocam ben de şimdiye kadar verdiğim her siparişimde ertesi gün elime ulaştı. Az önce bilgi alma amaçlı müşteri hizmetleriyle konuştum yoğunluk olduğu söylendi. Zaten tahmin etmek zor değil bunu şu zamanda ama mng amazon teslimat şubesinde sanki gereğinden fazla kaldı :) umarım en kısa zamanda herkes aldığı ürüne kavuşur. Ne olursa olsun güvendiğim tek firma.

• Ben uygun fiyatlı gözlüklerden 4 tane almıştım, 1 hugo (460₺), bir 2 carrera (285₺-365₺), bir de havaianas (135₺) almıştım, havainas ve carrera 365₺ olanı iade ettim, çok büyük gözlük ikisi de, suratımın yarısını kapladı. Havainas çok kalitesiz duruyor dışarda görsem 30₺ verip almam öylesi. Tabi bu benm görüşüm, bnm zevkim, beğenen arkadaşlara lafım yok. Bir de bir tek havainas bez kılıf içerisnde geldi, sanki ezilmiş gibi bir durum vardı sapların dengesi kaymıştı. Kargoda ya da iadeden dolayı olmuş olabilir.
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oceanx35 -- 13 Kasım 2020; 9:57:40 >

• oceanx35 kullanıcısına yanıt

Ekartmana dikkat etmediniz mi?

• karasac K kullanıcısına yanıt

açıklamalarda yok ekartman bilgisi ama sanırım ürün başlığının en sonundaki rakamlar ekartman bilgisi oluyor böylelikle.

• quote:

Merhabalar, prime üyesi olup siparişleri geciken var mı? Daha önce 6 Kasım da verdiğim sipariş 10 Kasım da ulaştı elime. Şimdi de 11 kasım da verdiğim sipariş hala mng amazon teslimat şubesinde dün akşamdan beri. Yani anlıyorum şu sıra indirimlerden vs fazlası ile yoğun olabilir firmalar ve kargo şirketleri sadece sizlerde de gecikme durumu oldu mu onu merak ettim :)

6 kasımda sipariş ettiğim ürün hala yolda...

9 kasımda sipariş ettiğim ürün ise hala Kocaeli'de bekliyor...

Prime üyeliğim var. İlk defa boyle oluyor :/

• quote:

dün sipariş vermiştim az önce teslim aldım, hala eskisi gibi. kolay gelsin ile geldi

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Büyükşehirler de öyle. Diğer bölgelerde aksama var.

• ayın 11 de verdiğim sipariş kocaelinde görünüyor sanırım kampanya dönemi dolayısıyla mng kagro da iş yoğunluğu var

• quote:

Keşke gecikse, daha benim aldığım ürünü tedarik edemediler. Stokta varken nasıl tedarik olmuyor o da ilginç. Hem de tam 5 gün oldu hala sonuç yok.

• megalomenyak kullanıcısına yanıt

Sistemsel bir hata vardır büyük ihtimalle. Ben amazon un bu durumun üzerine yatacağını düşünmüyorum. Umarım sizin de probleminiz bir an önce çözüme kavuşur.

• cklnc C kullanıcısına yanıt

Bua aralar operasyonel bir sorun var sanırımi, ayrıca tarih ve teslimat süreleri hakkında değişen birşeyde var, Mesela cumartesi günü kulaklık aldım prime express teslimat 1 günde teslim seçenekli amazon satıcı ve gönderici, Ancak ürünü aldım pazartesi bile kargoya verilmedi, pazartesi öğlen aradım kontrol ediyorum vs derken mesaj geldi, kargoya veriilmiştir diye. Ama kargo takip numarasını girdiğimde böyle bir numara yok siyor kargo firması, Neyse salı günü gelsi. çarşamba günü yine express teslimat amazon satıcı gönderici çocuk ayakabısı aldım, 1 günde teslim yazıyor alım esnasında ama sepeti onayladıktan sonra garip şekilde 4-5 gün sonrası teslim tarihi olarak çıkıyor.

Amazonda birşeyler oldu ama haberimiz olmadı bence, Millet işi yada parayı beğenmedi toplu istifa falanmı etti rakipler operasyon grubunu komple kendilerine mi aldı ne yaptı bilmiyorum Ama burası türkiye gardaş HERŞEY OLABİLİR :)

• 
Sayfa: önceki 18171818181918201821
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.