Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1676. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 92 Misafir (3 Mobil) - 95 Masaüstü8 Mobil1 Android
5 sn
331.722
Cevap
8.115
Favori
72.893.974
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16741675167616771678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Saçma bir yaklaşım. İhtiyacın olduğu kadar alırsın buna kim ne diyebilir? Gören de piyasanın çok altında satış yapıyorlarmış sanır, aynı fiyata satıyorlar bazen daha pahalı bu durumda söz söylemeye hakları yok. Ucuza satarlar o anlık, o zaman fırsatçılık yapmak isteyen olur ona dur tamam dersin. Aynı evde 5,6 çocuğu olan insanlar yaklaşım yanlış.

Alıntıları Göster
    Bence doğru bir yaklaşım. Mesela farklı hesaplardan onlarca telefon sipariş eden telefoncular mevcut. Bunların engellenmesi lazım. Kullanıcılar faydalanmalı satıcılar değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• s1LENT kullanıcısına yanıt

Hocam benim anlatmak istediğim de fırsatçılık dediğiniz şey bir ürünü birden fazla almak mı? Piyasa da fazlasıyla olan bir ürünü, alıcı bir kişi zaten her yerden temin edebiliyorken neden sizinle uğraşsın? Ya da hiçbir yerden de bulamamış sadece Amazon da bulmuştur. İyi niyetle yapıyor olabilirler ama uygulama şekli yanlış çünkü sıradan bir insanın da birden fazla ihtiyacı olabilir bunun için kanıt mı sunmamız gerekiyor? Uygulama şekli yanlış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtyg kullanıcısına yanıt

Hocam işte her kategoride bunu yapmamaları lazım. Birisi 100 tane telefon alıyorsa o zaman tamam ama adamın yanında çalışan 50,60 kişi var tuvalet kağıdı alacak ona göre ne yapsın şimdi? Her üründe olmaz bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 25 Ekim 2020; 21:4:30 >
  • ayın 12 sinde ürün iade ettim 14 ünde ellerine ulaştı,iadeyi daha yeni yaptılar. bankaya geçmeside 5 günü buluyor etti mi sana 15 gün,ilk siparişte ellerine ulaştığı günün ertesinde olurdu iade onayı,umarum şu prime olayını kaldırırlar.

• Halen var mı bilmiyorum ama 2007de abd amazonunda aldığın ürünün fiyatı düşüp de müşteri hizmetlerine iletince aradaki farkı iade ediyorlardı, br kere yararlandım 250 usd ye aldığım ürün 200e inmişti

• ysahin2000 Y kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de onu yapmıyorlar. İade edebilirsiniz diyorlar.

• Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Amazon “Bir ailenin ihtiyacına yetecek kadar” diyor. İş yerlerine alınanları Amazon iptal edebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sirphoenixx kullanıcısına yanıt
    Amazon amazon diyorsunuz da xiaomi mi box bekliyorum fiyatı düşsün alayım diye, fiyatı haftalardır hala yüksek 😂😂

Bu beklentiyi karşılamak istiyorsa amazon, 100 lira indirim yapmalı black fridayda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dert Sahibi -- 26 Ekim 2020; 0:30:43 >
  • Dert Sahibi kullanıcısına yanıt
    bu döviz kurlarıyla çok zor be kardeşim.

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    410 tl ye gördüm ekim 10'unda. O dönem nakitim yoktu 😅 mümkünatı yok almam 480 tl ye.

420-425 tl gibi bir fiyata almak istiyorum. Aradaki farkı da ugreen ethernet hub'a vereceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: deresay

Yine, yeniden...

bu kitabı alan, okuyan hiç yok galiba Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: extagon

ayın 12 sinde ürün iade ettim 14 ünde ellerine ulaştı,iadeyi daha yeni yaptılar. bankaya geçmeside 5 günü buluyor etti mi sana 15 gün,ilk siparişte ellerine ulaştığı günün ertesinde olurdu iade onayı,umarum şu prime olayını kaldırırlar.

sen de anormallik olmuş. ben prime yoğunluğunun hemen ertesi iade ettim. kargo ellerine ulaştıktan 2 gün sonra iadem onaylandı, 2 gün sonra da bankada gördüm iademi. yani 5 gün sürdü tüm olay.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

İlk kitabı bitirdim 2'nin ortalarındayım. Yani çok bir beklenti ile okumamak lazım

• 
Sayfa: önceki 16741675167616771678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.