Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1674. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Anexilea , sadecekampanya , speedycihan , TheLawMan Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 52 Misafir (3 Mobil) - 52 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
331.511
Cevap
8.114
Favori
72.841.824
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16721673167416751676
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben tırtıklı yerden yirtip oğluma veriyorum, resim ödev vb için kullanıyor. Bir iki hafta halinin altında dursun dümdüz oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oceanx35 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    İstanbul da yaşıyorum hocam daha önce hep kolay gelsin ile geliyordu kargolarım ama prime day indirimlerinden beri mng ile geliyor anlamadım.

• Savadacok kullanıcısına yanıt

fiyatlar nasıl sizce? varta accu endless aa 1900mah x4 lü takipteyim. fiyatı yükseldi ama 86 tl altına düşmüyor. eneloop 1900x 4 lü 118tl, pil saklama kutulusu 132 tl. eneloop takip etmedim uygyn mudur fiyatı?

• epivep E kullanıcısına yanıt
    Plastik gibi kesinlikle çevreye zararlı değil, zaten geri dönüşümden üretilmiş kağıt. Biz de çöpe atmayıp tekrar dönüşüm döngüsüne girdiğimiz sürece çok daha faydalı...

• quote:

Orijinalden alıntı: Savadacok

Eneloop şarj edilebilir piller gelmiş ancak stokları şimdilik çok az gözüküyor.Meraklısına duyurulur.

Bu pillerin gp recyko lardan ne farkı yada artısı var biliyorsanız açıklayabilir misiniz?

Gp nin 6 lısı 70 tl bunun 4 lüsü 118 tl ama özellikleri aynı hatta gp nin kapasitesi 200 mah daha yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 24 Ekim 2020; 22:14:41 >
  • Fiyatları uygun buldum şahsen, yurt dışındaki amazonlarla kıyasladım ve çoğundan çok daha ucuz pilleri ve şarj cihazlı halleri ürünleri. Ancak ne sıklıkla kullandığınıza da bağlı olarak varta'da işinizi görür diye tahmin ediyorum eneloop'lar çok sık kullandığınız cihazlar için uygundur, mesela oyun kolu, drone kumandaları, fotoğraf makinesi gibi. Eğer yüksek performans gerektirmeyen bir şey için düşünüyorsanız, mesela televizyon kumandası için, değmez.

• kartel1 K kullanıcısına yanıt

Fark olarak Eneloopların kapasitesi daha iyi yani daha çok dayanırlar ve daha çok şarj olabilme ömürleri var. Ancak GP ReCyko'lar da işinizi görür diye tahmin ediyorum, yani Eneloop piller biraz bu işlerin meraklısına yönelik. Aşağıdaki videoda bir kıyaslama yapılmış mesela.

• Savadacok kullanıcısına yanıt

oğlanın oyuncakları ve el feneri için kullanıyorum. orta/iyi kalitede fenerde kullanım dışında çok pro bir kullanım alanı sayılmaz vartayı takibe devam edeyim. eyvallah kardeş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Savadacok

Fark olarak Eneloopların kapasitesi daha iyi yani daha çok dayanırlar ve daha çok şarj olabilme ömürleri var. Ancak GP ReCyko'lar da işinizi görür diye tahmin ediyorum, yani Eneloop piller biraz bu işlerin meraklısına yönelik. Aşağıdaki videoda bir kıyaslama yapılmış mesela.

Teşekkürler hocam 

• Ürünü söylemeyim ama 20ekimde 60 liraya aldığım ürün ertesi gün içinde önce 56 sonra 52ye düştü. Bugün 120 lira oldu.. Normal mi 🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaman_rölesi -- 25 Ekim 2020; 0:29:45 >
  • Şimdi de 122 küsür, son 4 ürün vardı birini ben aldım stok hala 3, 4 gündür hiç alan olmamış elinde mal kalmış niye 2 kat yapılır fiyat?

• MertRammstein kullanıcısına yanıt

sen kolay gelsin şubesi olmayan yerlere mng ile yolluyor deyince onu yazdım ben. yani ona bakarsan benim yaşadığım ilçede de yok kolay gelsin ama 2 kargo da onunla geldi demek istedim ve şube ile ilgisi yok gibi dedim  neyse konuyu boş yere meşgul etmeyelim 

• Colgate 75ml dış macunu + ağız bakım suyu 16₺

https://www.amazon.com.tr/dp/B08KTZ4GBQ/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_l3sLFb6HVRFBP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 25 Ekim 2020; 10:50:18 >
  • Hocam diğer siteleri takip ediyor bir şekilde Amazon sistemi. Oralarda artınca Amazon da artıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recaizade-i Nabizade

Adidas Convertible 3-Stripes Duffel Medium Spor Çanta CG1533

Fiyat: ₺339,00 Prime Teslimat
    Fırsat Fiyatı: ₺169,90

https://www.amazon.com.tr/dp/B077T9T1CQ/

Çantayı medium boy 58cm olanı seçerek aldım fakat sipariş ayrıntılarına bakınca 40cm küçük boy olarak geçmiş olduğunu görüyorum. MH aradım küçük boy göründüğünü doğruladılar. Kargo oluşturulduğu için iptal de edemedim, ancak geldikten sonra iade edebileceğim. Başka alan arkadaşlar da varsa kontrol edebilirlermi? Siz de de bu şekildemi?

• 
Sayfa: önceki 16721673167416751676
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.