Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (905. sayfa)

5 sn
331.627
Cevap
8.113
Favori
72.872.385
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 903904905906907
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    fiyat neydı hocam 8 plus 64gb için ?
  • Note 8 hakkında düşünceleriniz neler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escaper

Bu mesaj silindi.
    hiç bir mantığı olmayan bişeye senin bi kaç kere işine geldi diye mantıklı demene bir şey diyemeyiz sadece senin görüşün olarak kalır

herkes dk başı indirim takip etmek yakalamak kovalamak zorunda değil hoş bir satış stratejisi değil bana göre o an işine gelir alırsın kimseyi bağlamaz ilgilendirmez tabiki.

bu harika amazonun :) normal fiyatları da indirimli fiyatları da bazen piyasa fiyatının üzerine çıkabiliyor örneğin takip ettiğim bir ürün amazonda genel olarak indirime girmesine yani fiyatı düşmesine rağmen (son günde 6 günde 9-10 kere fiyatı değişmesine şu anda da bu değişiklikler içerisinde en düşük seviyeye gelmişken bile) n11 den 22TL lık kuponla daha uyguna alabiliyorum an itibarıyla

saçmalıktan başka bir şey değil bu bana göre kusura bakma.

• yani indirimli ucuza aldım ohhh yea derken amazon kazığı pardon fiyatlarıyla almış olma dikkat et
  • WinKy kullanıcısına yanıt
    Ben aldım hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • riveryilmaz kullanıcısına yanıt
    Almış olduğunuzda fiyat ne kadardı hocam?
  • hsnkrc kullanıcısına yanıt
    En uygun kaça verildi bende bilmiyorum fakat su anda 64Gb silver olan 5.700TL
  • Amazon.tr ye mail atabileceğim bir mail adresi var mı sitelerinde bir tane buldum ona mail gitmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone 8 plus ı bende takipteyim alıcam ama daha uyguna verildimi ? Alan arkadaş yazarsa sevinirim

EDIT: Ben birde şu note 9 ile bunun arasında kaldım. Çok kararsızım hangisi iyidir suan note 5 kullanan biriyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By..Emre -- 29 Aralık 2018; 23:36:42 >
  • By..Emre kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, 14 kasım da 4.355₺ ye kadar indi.
  • Evet bence de adamlar saçma bir sistemle dünyanın en değerli 2 şirketinden biri olmuş. Bir saçma olmasaydı sistemleri neler olurdu tahmin bile edemiyorum :) amazon bence ülkemizde de oyunun kurallarını değiştirdi. Yok puan, yok çek, yok bilmem ne uğraşıyorsun. Dip fiyattan alıp geçiyorsun. N11 gg de 1400tl civarında satılan süpürgeyi 1030tl ye, 380tl ye satılan bilgisayar kasasını 190a aldım. Takip ediyorum arada gerçekten çok güzel indirimler oluyor. Kuponsuz, puansız.

• quote:

Orijinalden alıntı: oceanx35

Evet bence de adamlar saçma bir sistemle dünyanın en değerli 2 şirketinden biri olmuş. Bir saçma olmasaydı sistemleri neler olurdu tahmin bile edemiyorum :) amazon bence ülkemizde de oyunun kurallarını değiştirdi. Yok puan, yok çek, yok bilmem ne uğraşıyorsun. Dip fiyattan alıp geçiyorsun. N11 gg de 1400tl civarında satılan süpürgeyi 1030tl ye, 380tl ye satılan bilgisayar kasasını 190a aldım. Takip ediyorum arada gerçekten çok güzel indirimler oluyor. Kuponsuz, puansız.
    Ben şu ana kadar henüz amazon.com.tr'den alışveriş yapmadım çünkü birden fazla, çok sayıda 'sözde' satıcı profillerine bakıp "alışverişi sebepsiz yer iptal etti" yorumları gördüm çok fazla. Bu tür yorumlar yapılıyorsa, neden satıcılar durup durup iptal ediyor anlamıyorum. Bazı satıcılar normal fiyatın çok altında bir fiyat koyup müşteri çekip sonra siparişi iptal ediyor, özellikle bunu yapan satıcılar var. Böyle kişiler sistemden temizlenirse iyi olur tabi.

Bir de şu ana kadar bir ürünün en uygun fiyatının amazon'da olduğunu görmedim, ya HB ve GG ile aynı fiyat, ya da daha pahalı.

• WinKy kullanıcısına yanıt
    iPhone 8 Plus 64 gb siyah 11.11 tarihinde 4355 den satılmıştı. Kaçırdım alamadım. O günden beri takip ediyorum düştüğünü hiç görmedim 4500 civarına.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

En uygun kaça verildi bende bilmiyorum fakat su anda 64Gb silver olan 5.700TL
    11.11 de 4355tl ye ondan sonra 5084tl ye satıldı.

• DHL ile gelen kargoda napıyoruz ups gibi fax olayı var mı? TR'ye inmiş ama gümrük incelemesinde yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleTalk

iPhone 8 Plus 64 gb siyah 11.11 tarihinde 4355 den satılmıştı. Kaçırdım alamadım. O günden beri takip ediyorum düştüğünü hiç görmedim 4500 civarına.
    Büyük fırsat kaçmış ya. Tekrarı zor gelir. Gelmez belki de

• quote:

Orijinalden alıntı: Escaper

Bu mesaj silindi.
    bak arkadaşım son kez düzgünce yazayım idrak edemiyosan yazma boş yere amazon babamın firması değil bana hizmeti neresi verirse oradan alışveriş yaparım kimseyi ilgilendirmiyor senin alışveriş sayın yerin yaşın başın bilmem neyin ok ? :)

bu sistemle n11 hepsiburada gibi sitelerden daha pahalıya ürün alma riski var takip etmiyorsan piyasayı vaktin yoksa vs vs

KAPİŞ ? :)

daha ıvıra zıvıra gerek var mı başka ? yukarıda ne yazdım yahu babanızın firması gibi savunmalar falan bir numara olmuşmuş :D sistem SAÇMA kardeşim şu an alacağım üründe bana avantaj sağlamıyor pahalı KAZIK bunu anlamak niye bu kadar zor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oceanx35

Evet bence de adamlar saçma bir sistemle dünyanın en değerli 2 şirketinden biri olmuş. Bir saçma olmasaydı sistemleri neler olurdu tahmin bile edemiyorum :) amazon bence ülkemizde de oyunun kurallarını değiştirdi. Yok puan, yok çek, yok bilmem ne uğraşıyorsun. Dip fiyattan alıp geçiyorsun. N11 gg de 1400tl civarında satılan süpürgeyi 1030tl ye, 380tl ye satılan bilgisayar kasasını 190a aldım. Takip ediyorum arada gerçekten çok güzel indirimler oluyor. Kuponsuz, puansız.
    siz tahmin mahmin etmeyin ucuza aldığınızı zannedip geçin hiç bakmayın başka yerlere :)

ne yazılanı okumuş ne adam gibi cevap yazabilmiş kardeşim her konuda fikriniz olacak diye bir zorunluluğunuz yok başka konulara yazabilirsin mantıklı bir açıklaman yoksa..

ya sabır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kevin GroBkreutz

Amazon.tr ye mail atabileceğim bir mail adresi var mı sitelerinde bir tane buldum ona mail gitmiyor.
    https://www.amazon.com.tr/gp/help/customer/contact-us

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 903904905906907
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.