Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (520. sayfa)

5 sn
331.627
Cevap
8.113
Favori
72.872.234
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kingston DT50/64GB, USB 3 DataTraveler 50, 64 GB, Metalik/Mavi ürününün azaltıldı 82,49 TL olan eski fiyatı 82,07 TL olarak değişti

Kingston HX430C15PB3/8 8GB 3000MHz DDR4 CL15 DIMM XMP HyperX Predator ürününün azaltıldı 542,22 TL olan eski fiyatı 539,31 TL olarak değişti

Philips 32PFS4132/62 32" 80 Ekran Full HD LED TV, Siyah ürününün arttırıldı 1.214,10 TL olan eski fiyatı 1.313,10 TL olarak değişti

AMD YD2600BBAFBOX İşlemci RYZEN5 2600 Socket AM4 3.9Ghz Max Boost, 3,4Ghz Base+19MB ürününün azaltıldı 1.502,90 TL olan eski fiyatı 1.483,85 TL olarak değişti

Samsung Galaxy S8, 64 GB, Altın (Samsung Türkiye Garantili) ürününün arttırıldı 3.134,06 TL olan eski fiyatı 3.134,91 TL olarak değişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

Amazon ve Dip Fiyat!

Amazon'a yeni olan arkadaşlar için açıklayalım.

Örneğin almayı düşündüğünüz ürünün fiyatı ortalama 100 lira civarında olsun. Amazon bu ürünü yıl içinde atıyorum 50 ile 150 lira arasında sürekli değişen fiyatlara satar. Fiyat değişimi adeta bir kalp grafiğine benzer. En üst ve en dip fiyatlar vardır. Örnekteki ürün sene içinde 3 defa 50 liraları görmüştür. Bu bilgi elimizde olduğu zaman( ki şu anda değil) ihtiyacımız acil değilse en dip fiyatı yakalamayı bekleriz. Bu zamanlar genellikle Christmas, Cyber monday, Black Friday, St.Valentine Day, Singles Day, vb. gibi günler ve haftalardır. Ancak bunlar dışındaki zamanlarda da olabilir.

Eğer bu dip fiyat olayına dikkat etmezsek yukarılarda benim ve diğer arkadaşların paylaştığı ürünleri fırsat zannedip alabiliriz. Bu bazen piyasaya göre pahalı olabilir. O yüzden dikkatli olmalı internetten fiyat araştırması yapmalısınız. Şu an yapılan paylaşımlar sepetteki ürünlerde meydana gelen değişiklikler üzerinden yapılan paylaşımlardir ve her zaman dip fiyat anlamına gelmez. Ayrıca şu an indirimden çok bindirim yani fiyat artışı var. BF'de yeniden yoğun olarak indirim görebileceğiz.

Not: Camelcamelcamel bana verdiği cevapta AmazonTR'yi kapsama alanlarına alabilmeleri için en az 3-4 aylık fiyat bilgilerini elde etmeleri gerektiğini, bundan sonra fiyat takibini gerçekleştirebileceklerini söylemişti. Bekleyip göreceğiz ancak daha çok kişi mesaj atıp istekde bulunursa belki daha etkili olabilir. Bunun icin

support@camelcamelcamel.com adresine mesaj atabilirsiniz
    ingilizcemiz tarzancadan beter. örnek metin paylaşırsan gereğini yaparız üstat.

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Yok hocam PLUS tan bahsediyorum. Plus eklemiştim bende sepetime. Ama 40 saniyelik bir düşünme süresinde sepetten gitti.
  • Badi Ekrem kullanıcısına yanıt
    4100 e mi düştü plus
  • s9 plus fiyatı ne kadara indi ki? Bir de iptal olursa, aynı fiyattan mı giriyor satışa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xrestinpeacex

s9 plus fiyatı ne kadara indi ki? Bir de iptal olursa, aynı fiyattan mı giriyor satışa?
    3570 civarı bir şeydi.
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Dün öyle hatırlıyorum ama 4300 diyor arkadaşlar öylede olabilir. 40 saniyede uçup gittiği için fiyat net değil :)
  • Badi Ekrem kullanıcısına yanıt
    Yanlışınız var hocam. O fiyatlara düşse burada arbede çıkardı. Düştüğü minimum fiyat 4355 liraydi :)
  • Sepetinde bulunan arkadaşlar, sepetteki fiyat ne kadar?
  • quote:

Program bende olmasına rağmen ben bilmiyorum. Nasıl yapılacağını anlatırsınız hepimiz faydalanıriz. Teşekkürler.

Geniş bir vakitte, muhtemelen akşam, özetlemeye çalışacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonyereksiyon kullanıcısına yanıt
    3 bin küsürlüydü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xrestinpeacex

s9 plus fiyatı ne kadara indi ki? Bir de iptal olursa, aynı fiyattan mı giriyor satışa?
    3570 idi galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cat_power

quote:

Program bende olmasına rağmen ben bilmiyorum. Nasıl yapılacağını anlatırsınız hepimiz faydalanıriz. Teşekkürler.

Geniş bir vakitte, muhtemelen akşam, özetlemeye çalışacağım.

Alıntıları Göster
    Şimdiden teşekkürler.
  • https://www.amazon.com.tr/Acer-X34Pbmiphzx-Monit%C3%B6r-%C4%B0n%C3%A7-LED/dp/B078JB4291/ref=sr_1_11?ie=UTF8&qid=1542029573&sr=8-11&keywords=acer+monitor

arkadaslar yukardaki monitor 8000 tl degerinde.boyle bir ürüne satıcısı amazon olmasa dahi ciddi indirim gelebilirmi? suan icin sadece telde indirim gozukuyor.

tecrubeli arkadaslarin fikrini almak isterim.
  • 
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.