Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (519. sayfa)

5 sn
331.612
Cevap
8.113
Favori
72.870.573
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaş 8 plus almış sen 8 den bahsediyorsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • meybahane M kullanıcısına yanıt
    Ne demek
  • dcorp D kullanıcısına yanıt
    Bu ürünü aldım bende n11 den dün.679 tl ye düştü birde kupon falan kullanılabiliyordu.Epey uyguna geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escapetolife

Giyim ürünleri yavaştan gelmeye başladı.

https://www.amazon.com.tr/s/ref=sr_st_date-desc-rank?fst=as%3Aoff&rh=n%3A12467068031%2Cp_6%3AA1UNQM1SR2CHM&qid=1540045927&bbn=12467068031&sort=date-desc-rank
    sonunda, botlar eklensin ortalık şenlensin biraz. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

https://www.tefalshop.com.tr/index.php/eticaret/pl-urun-gruplari/2100088989-titanium-expertise-tava-24-cm.html

ürün bu hocam.granit den sonra gelen en üst model.titanyum serisi.ben yukarda arkadaşın onerdigi modeli pek onermiyorum.heleki cocuklu bir evde.sebebi mandal kulp a sahip bi ürün.ne kadar guvenligi filan olsada insan bişey taşırken korkarak taşımamalı.zaten belli bir taşıma kapasitesi var.onun disinda taşımama oluyormuş.heleki evde 3 cocuk olucakmış yakında hocam.bu işler tehlikeli.genede bi tefal magazasına gidip gorebilirsiniz.ancak arkadasın onerdigi urun dokum degil galiba.benim linkini attıgım urun dokum üzerine titanyum kaplama.

Alıntıları Göster
    çok teşekkür ederim en kısa zamanda bir tefal mağazasına ziyaret gerçekleştireceğim.

• Dun verdigim tum siparisler bugun mng ile hepsi geldi.gayet guzel kutulanmis bir sekilde

Satici: amazon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thermaltake Core V51 750W Kasa ürününün arttırıldı 1.357,20 TL olan eski fiyatı 1.381,30 TL olarak değişti

Apple iPhone 6S, 32 GB, Altın (Apple Türkiye Garantili) ürününün arttırıldı 2.966,93 TL olan eski fiyatı 3.039,05 TL olarak değişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün aldığım LG UK6950PLB televizyon bugün sabahtan MNG kargo ile sorunsuz geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhcoban

Dün aldığım LG UK6950PLB televizyon bugün sabahtan MNG kargo ile sorunsuz geldi.
    Hocam hayırlı olsun. Ne kadara almıltınız ve kaç inç ti tv

• freedom1259 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam. dün indirime girmişti 55" halini 4589TL'ye aldım.
  • amazon agırlıgını hissettirmeye başladı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon ve Dip Fiyat!

Amazon'a yeni olan arkadaşlar için açıklayalım.

Örneğin almayı düşündüğünüz ürünün fiyatı ortalama 100 lira civarında olsun. Amazon bu ürünü yıl içinde atıyorum 50 ile 150 lira arasında sürekli değişen fiyatlara satar. Fiyat değişimi adeta bir kalp grafiğine benzer. En üst ve en dip fiyatlar vardır. Örnekteki ürün sene içinde 3 defa 50 liraları görmüştür. Bu bilgi elimizde olduğu zaman( ki şu anda değil) ihtiyacımız acil değilse en dip fiyatı yakalamayı bekleriz. Bu zamanlar genellikle Christmas, Cyber monday, Black Friday, St.Valentine Day, Singles Day, vb. gibi günler ve haftalardır. Ancak bunlar dışındaki zamanlarda da olabilir.

Eğer bu dip fiyat olayına dikkat etmezsek yukarılarda benim ve diğer arkadaşların paylaştığı ürünleri fırsat zannedip alabiliriz. Bu bazen piyasaya göre pahalı olabilir. O yüzden dikkatli olmalı internetten fiyat araştırması yapmalısınız. Şu an yapılan paylaşımlar sepetteki ürünlerde meydana gelen değişiklikler üzerinden yapılan paylaşımlardir ve her zaman dip fiyat anlamına gelmez. Ayrıca şu an indirimden çok bindirim yani fiyat artışı var. BF'de yeniden yoğun olarak indirim görebileceğiz.

Not: Camelcamelcamel bana verdiği cevapta AmazonTR'yi kapsama alanlarına alabilmeleri için en az 3-4 aylık fiyat bilgilerini elde etmeleri gerektiğini, bundan sonra fiyat takibini gerçekleştirebileceklerini söylemişti. Bekleyip göreceğiz ancak daha çok kişi mesaj atıp istekde bulunursa belki daha etkili olabilir. Bunun icin

support@camelcamelcamel.com adresine mesaj atabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersin123 -- 12 Kasım 2018; 15:5:4 >

• Merhaba arkadaşlar bir sorum var

Limiti yeterli olmayan kart ile geçtiğim sipariş "henüz gönderilmedi" aşamasında gözüküyor hala.

Ne zaman bana ödeme yapmam için kart bilgilerini tekrar girdirecek?

Ve ödemeyi yapmam için süre ne kadar?

Bilenler yardımcı olabilirse sevinirim.

• mersin123 kullanıcısına yanıt
    fiyatseyir.com şu anda amazon’daki Fiyatları takip ediyor ve geçmişe yönelik trend çıkartabiliyor hali hazırda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 Kasım - 1:

HOMEND 1902 S3 HANDBLENER Blender / 121TL(son stok) /https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00N4ORT08/ref=ox_sc_act_image_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

Xiaomi Bluetooth Hoparlör Altın (Aux ve Bluetooth Destekli) / 198.5TL(son stok) /https://www.amazon.com.tr/gp/product/B074MGNRM8/ref=ox_sc_act_image_3?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

Acer LCD RT270bmid Monitör 27 inches LED Teknolojisi / 1061TL(son stok) /https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07CHWL85C/ref=ox_sc_act_image_4?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

• Sahibindene ilanlar düşmeye başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonyereksiyon

Sahibindene ilanlar düşmeye başladı
    insanlar da faydalanıyor.

5800 e alacak adam 5 den alıyor.

ama bazıları var ki 4000 ver diyorlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cat_power

fiyatseyir.com şu anda amazon’daki Fiyatları takip ediyor ve geçmişe yönelik trend çıkartabiliyor hali hazırda
    Program bende olmasına rağmen ben bilmiyorum. Nasıl yapılacağını anlatırsınız hepimiz faydalanıriz. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.