Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: goygoy06 , lordspear , J.sins Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 75 Misafir - 76 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
331.609
Cevap
8.113
Favori
72.867.662
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sonuç çıkıyormu çıkmıyormu görürüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müşteri hizmetlerine ısrarla sorduk 6 lı gelecek dediler ampulü ama tekli geldi.

Uğraş şimdi iadeyle

• Arkadaşlar , Anker Zolo Liberty+ Bluetooth Kulaklık . Bu ürün stokta kalmamış alan oldu buradan ? veya fiyat gören hatırlayan :) Hepsiburada da 380 tl ye alabiliyorum fiyat iyimi ? sizce amazon da yeniden stok eklenebilir mi ?
    https://www.amazon.com.tr/Anker-Z2010O11-Liberty-Bluetooth-Kulakl%C4%B1k/dp/B07CVHV552

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Designer* -- 22 Eylül 2018; 15:33:40 >
  • NewsTR kullanıcısına yanıt
    İyiki ipta ll etmisim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bigbangem kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, 2564 liraya aldım.
    Edit: fiyatı yanlış girmişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boardmarker -- 22 Eylül 2018; 15:36:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

40 li Gp Kalem pil 2AA 18 TL baya baya uygun. Çocuğun oyuncakları için iyi fırsat
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07BZ5QW4R/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM
    Müşteri hizmetlerine sordum ürün fiyatı ve adeti doğru mu diye,

Dönüş : şu anda ürün sitemizde güncel bilgilerle mevcut değil
    sitemiz yeni açıldığı için elinize yanlış ürün gelme olasılığı bulunuyor
    mağdur olmanızı istemeyiz.

Alacak arkadaşlar dikkatli olsun.

Bence 1 ay filan amazon.com.tr den uzak durmak da fayda var gibi.

• Ps4 için oyun satın almıştım ürünü dün teslim aldım paketinde henüz açmadım az önce daha uygun fiyatlı gördüm. Geri iade edebilir miyim ? İade politikasını okuduğum kadarıyla video oyunlarını geri iade kabul etmiyor Amazon.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EWN-28N wifi menzil genişletici ve seagate 2 tb hdd geldi.
    Paketleme amazon.com a göre baya kötüydü.
  • ilgi azalsın paketlemeler düzelir şuan hızlı olsun diye özensiz yapıyorlar paketlemeyi
  • HünkarBeğendi kullanıcısına yanıt
    ne alaka yemek fotosu ile,şahsen ben zevk alıyorum gelen ürünleri görmekten.Her konuda bi muhalefet çıkacak muhakkak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Solomun

Kardeş burası Amazon başlığı adam geldiği ürünü gösteriyor bundan güzel bir şey var mı? Keşke herkes gösterse ne güzel. Paylaşmak güzel neden bu kadar zorunuza gidiyor insanların paylaşımları bir türlü anlam veremiyorum. Kıskançlık yoksa nedir bu?

Su an hastaneden yaziyorum kiskancliktan kaynakli catlagi dikiyorlar. Dedigim gibi kiskancliktan catlamis olsam da bu yapilanin ayip oldugu gercegini degistirmiyor. İstediginiz kadar "benim yavru, benim fistik, benim 91 inch canavar" yazarak paylasim yapabilirsiniz ben sadece kendime gore durumu yorumladim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu sipariş gruplama nereden yapılıyor göremedim. 17 parça siparişi tek tek göndermiş bu manyaklar.
  • samsung tv sabah geldi, gelince aradım servisi az önce gelip kurdular. 95 liraya priz satmaya çalıştılar almadım. Zaten belkin akım koruyuculu prizim var dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANIL.K

Beyler bu sipariş gruplama nereden yapılıyor göremedim. 17 parça siparişi tek tek göndermiş bu manyaklar.
    benim de ampülleri tek tek vermişler, mngden aradılar noluyor diye
  • Amazon.de tecrübelerime dayanarak konuşuyorum. Paketleme konusunda; Satın almayı yaparken *kendi kutusunda gönder gibi bir ibare tikli olunca direk kendi kolisinde gönderiyordu. Bende o şekilde süpürge almıştım. Dikkat etmeyip. İtalya-Almanya-Türkiye seferini kendi kutusunda yapmıştı. Sıkıntısız geldi o ayrı. Ona dikkat edin.

Yada siparişi verir vermez müşteri hizmetlerine yazın. Ayrı koliye koyup gönderin lütfen diye. Sorun kalmaz.
  • enorton E kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, dahili uydu alıcıyı kullanırsanız kumandadan kanal değişimi nasıl yapılıyor bilgi verirseniz sevinirim, yani yaşlı biri atıyorum 12 yazıp istediği kanala gidiyor bunda ok tuşları ile mi oluyor ?
  • HünkarBeğendi kullanıcısına yanıt
    Ben kendime göre durumu yorumladım diye yuvarlak konuşuyorsun sonra aynı cümle içinde birde "bu ayıp olduğu gerçeğini değiştirmiyor." diyorsun. Birşey söyleyeceksen yekten, dikine söyle.

Konu ile alakalı olarak; Sana göre ayıp. Arkadaşlar birbirlerini bilgilendiriyor. Bence hiçbir problem yok. Keşke herkes ürünlerini değerlendirip inceleme yapıp bizide bilgilendirse.
  • Escapetolife kullanıcısına yanıt
    2012 model samsung tv'nin kumandası çalıştırdı cihazı. Numara kısmını ben ordan girdim ama digiturk kullandığım için sorun çıkmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: terlikk

Bu linklerdeki referans durumlarından rahatsız olduğum için artık linklere tıklamıyor, linkteki anahtar kelimeleri amazon'da arattırıyorum. Bizi bu hale getiren, emeği geçen herkesin kanlı basur olmasını diliyorum.
    Chrome'da sağ tıklayıp gizli sekmeden açabilirsiniz. Böylece hiçbir zaman referans link tarayıcıya çerez bırakmayacaktır. Satın almayı normal pencereden alabilirsiniz.

• Satın aldığı ürün sayfadakinden farklı, ya da paketlemesi kötü olan ürünlerin satıcısını da yazarsa insanlar, sorunun nereden kaynaklandığını da daha iyi anlayabiliriz belki.
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.