Şimdi Ara

Amazon TR | Yılın Son Fırsatları (20-31 Aralık) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
42
Favori
75.596
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Amazon normalde multi hesap olayında da ban atabiliyor. Kodlar kampanyalar vs suistimal ediliyor diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim hesaplarım 4 tanesi kapalı artık amazondan yenı hesap acsamda alısverıs yaptırmıyor. ARADIGIMDADA ACMADILAR. 

• quote:

Orijinalden alıntı: oraffiti

benim hesaplarım 4 tanesi kapalı artık amazondan yenı hesap acsamda alısverıs yaptırmıyor. ARADIGIMDADA ACMADILAR. 

iyi olmus, ne öyle 500 tane hesap açıp kupon kullanmak. Adres de blackliste alınmıştır şimdi Amazon TR | Yılın Son Fırsatları (20-31 Aralık)  Amazon TR | Yılın Son Fırsatları (20-31 Aralık) 

• Milletçe birşeyin canını çıkartmakta üzerimize yok. Bazen çok abartıyoruz. 10 hesap nedir arkadaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trbist T kullanıcısına yanıt
    Evde 4 kişiyiz 4 hesabımız var 4 ümüzün adına 4ümüzün TC sine. Öyle yoğun birşeyde yok.

Birkez bi hesabımı banladılar bir daha ulaşamıyoruz o hesaba müşteri hizmetlerine ilettim 2 yıldır kapalı. Sebebi abimin kredi kartını kendi hesabımda kullanmış olmam. 2 gün amazona o kart ile ödeme yapamadık. Ödeme yapabilmek için abim ekstre falan gönderdi kanıtladı. Yeni hesap açtık abimin adına öyle sipariş verdik sonra 2 yıl öncesi. O hesap hala kapalı ben kendime başka açtım sonra mecbur.

O tecrübeden sonra bile tırsıyorum herkesin ayrı hesabı var ban gelecek mi diye 😂 ekstradan hesap açmak zaten risk benim tecrübemde
  • aç köpek gibi saldırmanın manası yok.

30 liraya haysiyetinizi satmayın

• daquied kullanıcısına yanıt

hocam başka şüpheli hareketlerde vardır. Biz bir hesabı bir kaç kişi kullanıyoruz resmen. Hatta bir hesapta kullandığım bir kartı başka hesapta bile kullandım prime var diye. Hiç birine de bir şey olmadı. (Ama kendi hesaplarımızdanda sipariş geçiyoruz prime ya da kupon kullan kenara koy gibi değil)

• Broon kullanıcısına yanıt
    Türkiyeye ilk girdikleri dönemdi. Başka hiçbir şüpheli hareket yoktu normal hesap işte alışveriş yapacaktım ödeme yapa bastım hesap patladı direk. Şuanda olmuyor başka kartlarla ödüyoruz sorun yaşamadık
  • oraffiti kullanıcısına yanıt

hahahahahhahhahha

• daquied kullanıcısına yanıt

hocam büyük ihtimal ilk girdiği dönem o kadar çok sömürüldüler ki daha sert önlemler aldılar.

• oraffiti kullanıcısına yanıt

Amazon TR | Yılın Son Fırsatları (20-31 Aralık)  hocam geçmiş olsun, acayip indirimler kaçıyor , bilgine Amazon TR | Yılın Son Fırsatları (20-31 Aralık) 

• Eğer iade süreci tamamlandığında kod hala aktif ise kullanabiliyor olmanız lazım. Ama iade sürecini başlatır başlatmaz kullandığınız kodun yeniden kullanıma açılmaması gayet mantıklı. Çünkü sizin kod kullanarak gerçekleştirdiğiniz alışverişin iade sürecinin olumsuz sonuçlanma, yani iadenizin kabul edilmeme ihtimali de var. Bunun için süreç sonuna kadar bekleniyor olabiliyor.

Diğer yandan iade süreci tamamlanana kadar kodun kullanım süresi de sona erebilir. Böyle bir durumda da kodu kullanamama ihtimaliniz var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nsy77 -- 22 Aralık 2020; 12:24:29 >
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B00BGK959U/ref=twister_B08G5F1VP2?_encoding=UTF8&psc=1

Baseus Q Pow 10.000 mAh LCD Display 3A. 2xUSB , Lightning Kablolu PD Power Bank, Beyaz (31813)

Önerilen Satış Fiyatı: ₺179,00 Büyük Fırsat: ₺116,90

Kalan süre: 9 gün

İndiriminiz: ₺62,10 (% 35)

Fiyatlara KDV dahildir.

Yeni (3) başlangıç fiyatı: ₺116,90 Kargo BEDAVA

Renk: Beyaz

• zenginin malı züğürdün çenesini yorar derler, ne çok 30 lira muhabbeti olmuş ilginç🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu adamlarla 100 metre fazla yol gidecek de 0,05 kuruş fazla yakacak diye ödü kopup ters yöne girenler aynı kafa... o yüzden bu tiplerin olduğu bizim gibi ülkelere amazon gibi dünya çapında firmaların farklı satış ve hizmet politikaları uygulaması gayet normal...

• ademcell A kullanıcısına yanıt
    Amazon TR | Yılın Son Fırsatları (20-31 Aralık)
  • quikcem Q kullanıcısına yanıt

Ben de o dönem 2 tane almıştım. Bu fiyatlara bir daha düşmez. 30 kod ile şu anki fiyatı ile yine de alınabilir.

• Stereo Palma kullanıcısına yanıt

hala bekliyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Broon

hocam büyük ihtimal ilk girdiği dönem o kadar çok sömürüldüler ki daha sert önlemler aldılar.

valla alabildikleri en sert önlemleri alsınlar da şu 1 dolara prime fırsatını kaybetmeyelim.

• Arvelo kullanıcısına yanıt

hocam cidden altın gibi bir fırsat, ama insanlar çıkarcı işte

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.