Şimdi Ara

AMAZON TR - Microsoft Xbox Wireless Controller Siyah, 9. Nesil - 796.05 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
2.869
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07SDFLVKD

Sadece 18 adet Siyah mevcut. Ben alırken de 18 adet diyordu, 17 olabilir yani kalan :))

AMAZON TR - Microsoft Xbox Wireless Controller Siyah, 9. Nesil - 796.05 TL

• 795 milyar milyon oha. Neyse bari gelmişken şunu sorayim xbox one kolu ve ince küçük tasarımlı olan Windows wireless aparati var elimde bu yeni nesil de çalışıyor mu o aparatla?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4Vagrant kullanıcısına yanıt

fiyat konusunda çok haklısınız ama ülke öyle bir yer oldu ki, zengin çok zengin, fakir çok fakir, ve ne yazık ki, bu ekonomik şartlarda, bu ithal ürünün bu fiyatı sıcak sayılıyor :( uzun zamandır takip ettiğim bir ürün, 999 TL'den stoğa girdiği gibi bitiyordu. şu fiyat amazon uk'e göre epey ucuz.

pc w10 ise aparata bile gerek kalmadan çalışıyor. :)

• celtic pride kullanıcısına yanıt

Gecikme olmaz mi bluetoothla?

Edit budut: kendi sorumu cevaplayim , kablolu 55ms,adaptorle 58ms,bluetoothla 64 ms gecikme elde etmiş yt de biri.pek anlamiyorum ama bluetooth işi kullandigimiz bluetooth alicisina göre ve uzaklığa göre değişir riskli biraz hala bence

Link:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 10 Şubat 2021; 23:16:45 >

Riskten kastınız nedir hocam tam olarak? Bende yurtdışından aldım gelmesini bekliyorum. Bluetooth ile kullanmayı planlıyordum.
  • uahmettt kullanıcısına yanıt

Bluetooth bağlantısı wifiye göre stabil değil, belki bluetooth 5 ile farkı kapatmıştır bilemem,ama zaten stabil olmayan bu bağlantı uzaklaştıkca daha çok sorun çıkaracaktır diye tahmin ettim.Tecrübem yok denemek lazım.Bir de diğer incelemelerde bluetooth alıcısına göre de değiştiği söylenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 11 Şubat 2021; 1:36:9 >

Aliexpresten Bluetooth 4.0 aldım zamanında 5 liraya şuan yeni nesil xbox controlleri kullanıyorum hiç soeun yaşamadım.
  • Uyariyim aldığınızda type c kablo ile PC ye bağlayıp Microsoft marketten Xbox donatıları indirip Gamepad i guncellemeniz gerek aks taktirde sürekli Bluetooth ile oynarken kopmalar olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Noax

Sorun olur mu? Siz aldınız mı buradan?

Alıntıları Göster

ben almadım ama dualsense alan çok kişi var forumda, tek sıkıntısı ilk 1 ay garanti var sonrasında garanti yok. (sony için durum böyle, microsoft'u bilmiyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 11 Şubat 2021; 22:53:20 >
  • celtic pride kullanıcısına yanıt

Fırsat güzel, teşekkür ederiz ve dediklerinizde haklısınız, bu fiyattan düşüğüne konsol aldık. Bir kola bu fiyat veriyoruz şuan. Üzücü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Broon -- 12 Şubat 2021; 0:43:8 >
  • Noax N kullanıcısına yanıt

Ben kol almadım ama kollar için aşağıdaki ürünü aldım. Yılbaşı zamanı biraz gecikti ama geldi. Kapıda vergi ödüyorsunuz. Benim aparata 67 lira vergi geldi.

Link : https://www.shop4tr.com/xbox-series-x-accessories/hori-microsoft-xbox-series-x-ands-dual-charging-station

• Broon kullanıcısına yanıt

onu hiç sormayın hocam... :(

• Shop4tr deki Xbox kollari Türkiye'de 1 yıl garantilidir. Kolu Xbox hesabınıza kayıt ettiğinizde garanti süresini görüyorsunuz

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Ödeme yapılamıyor neden acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene 249 düşünce almamıştım, 200 düşünce alırım demiştim, sonra bir anda 999 tl oldu, şimdi 799 alalım mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.