Şimdi Ara

AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.867
Cevap
283
Favori
503.875
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Arkadaşlar.Önce şu konuyu ortadan sona doğru okuyun:

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=99764012

Kargonun nasıl sıfırlandığı detaylı anlatılıyor orada.

Yapmayın arkadaş şöyle şeyler, 1000 kere yazıldı....Adamlar göndermeyi bırakacak..Yaptığınız uyanıklık değil başka birşey,..Yarın öbür gün göndermezse oturur ağlarsınız...Sırf kendinizi düşünmeyi bırakın artık

Zamanında PS4 yollamayı bıraktı adamlar bu tip şeyler yapan, kendini uyanık sananlar yüzünden....Biraz bilinçli, düşünceli olun

Hem düzgünce alışveriş yapmak isteyenlerin hemde adamların haklarını yiyorsunuz...Donanımhaber bu tip şeyleri engellemeli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 27 Kasım 2014; 0:11:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ETA

quote:

Orijinalden alıntı: crazyslamdunker

Bu kulaklık orjinal midir? Sennheiser'in sitesinde €99 Amazonda $99.
    Adam nasıl ürünün sitesinden daha ucuza satabilir ki?

http://www.amazon.com/Sennheiser-MOMENTUM-In-Ear-Samsung-version/dp/B00N3RFFV6/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1417035325&sr=8-1&keywords=sennheiser+momentum+in-ear

http://en-de.sennheiser.com/momentum-headphones-in-ear

Ürünün Amazon'da ucuz olması sıradan bir dürüm hele ki Avrupa fiyatı ile karşılaştırıyorsanız daha da olası.
    Ürünü Amazon'da satan da zaten Sennheiser Amerika'nın ta kendisi...

Sennheiser MOMENTUM In-Ear - Black (Samsung Galaxy version)
    by Sennheiser
    olarak belirtiyor zaten ürün isminin altında..

AMAZON Sıcak Fırsatlar  [EFSANENİN EFSANESİ]

Sennheiser'in resmi hesabı mı diyorsunuz yani? Kesinlikle orjinal ürün mü?
    ama 11 feedback'i var çok az değil mi? ve sadece 8'i 5 yıldız.
    bir de neden daha ucuz onu anlayamadım.

• Şu kargo olayını suistimal etmeseniz de sayılı kapılardan biri olan amazon da bize arkasını dönmese.

Salak değiller illa ki er yada geç fark edecekler durumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: allstarspectre

arkadaşlar kargo sıfırlama falan gibi bir muhabbet yok.

artık şu saçma muhabbete bir son verin, kişisel olarak kimseye söylemiyorum bunu ama çok çirkin olmaya başladı bu muhabbet. çingenlik yapıp 3 kuruş için komple türkiye'ye alışverişi iptal ettireceksiniz. bi kere emsal gösterip istisnai olarak herkes yaptı tamam eyvallah da daha neyi zorluyorsunuz anlamıyorum.

ölücü her yerde ölücü arkadaş ya. adamlar ne güzel konuşmuş etmiş hala istismar, çingenlik. inşallah komple türkiye'ye gene yasaklarlar alışverişi. yeminederim hak ediyoruz biz batı dünyasının bize olan muamelesini. yahu hiç utanmıyor musunuz o müşteri hizmetlerinde elemanlara dilenci gibi "kargoyu sıfırlayın" demeye?

allah sizin elinize hiçbir şey düşürmesin kardeşim. iliğini sömürürsünüz her şeyin.

Şikayet et arkadaşım, böyle rezillik yok...Bu tip sahtekarlıklar yüzünden pekçok site Türkiyeye yollamıyor artık, Kenya ya yolluyor buraya yollamıyor

Insanda biraz utanma sıkılma olur...Kul hakkı yediklerininde farkında değil...Çocuk ucuza almış hala 10$ ıda iade alayım kafasında..Bu kadar aç olunmaz...10$ ı buradan alırsın yarın öbürgğn başka yerinden 1000$ çıkar bu dünyada, öbür tarafta hesabını hiç veremezsin....

Adam yarı fiyatına almış, utanmamış 3-4 tane sipariş etmiş, burada kulaklık satacak, hala 20$ ı nasıl alırım deyip birde millete akıl veriyor diğer başlıkta...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 27 Kasım 2014; 0:20:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

Bizim bayramimiza kara cuma diyorlar bir de karakter yoksunları

Black friday denmesinin sebebi Amerika'da satıcıların çok yüksek cirolar yapıp yüksek nakit girişi yapmasıyla alakalıdır. Amerika'da muhasebe eğer zarar ederse kırmızı (red) rengi ile gösterilir, muhasebe kar edince siyah (black) rengi ile gösterilir. Black friday günleri çok kazanç elde edildiğinden muhasebe baştan aşağı siyah olur çünkü zarar hiç olmaz.
  • Niye uyanıklık olsun ki?Adamlar kendi ağızlarıyla diyorlar Meksika,Afrika,Singapur ücretsiz kargo diye.Biz , bize de aynısını uygular mısın diyoruz.Dünden razılar zaten.Kabul ediyorlar.
    Mesela ben dedim kargo ücreti olursa bu fiyatın benim için bir anlamı kalmıyor diye.İki temsilci bir şey yapamayız dedi.Üçüncü kargoyu sıfırlasam anlamı olur mu diye sordu.Tamam dedim.
    Hatta bir çok kulaklık alan bu olayı bilmeden siparişi geçti.Ondan sonra kargo iadesi yapar mısınız diye sordu.
    Ama bir siparişten öteye geçenlere ben de karşıyım.O artık iyiniyeti suistimale giriyor.Hatta bazıları şu kadar refund aldım,teslim bir gün gecikti bu kadar indirim istedim diye övünüyor.Ne diyeyim onlara!
    Zaten önce de belirttim;Bu bir jestti.Çok da memnun oldum.Bir daha da böyle bir talepte bulunmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Blof -- 27 Kasım 2014; 0:37:33 >
  • cuma gününü bekliyoruz... Bir de şu amazon'u suistimal etmeyin artık adamlar zaten müşteri memnuniyeti için çalışan bir firma, siz istemeseniz de kargonuzu sıfırlayabilir bir sonraki alışverişinizde 10 dolar hediye çeki verebilirler. Bunlara gerek yok yani. Ben şu ana kadar hiç istemediğim halde 60-70 dolar hediye çeki kargo indirimi vs vs. almışımdır. Adamlar hep sizi memnun etmeye çalışacaklardır zaten. Pek çok site TR'ye gönderim yapmıyor, umarım amazon da ileride kapamaz.

Yukarıda bir arakdaş ps4ü kapadılar falan demiş suistimalden ama o yüzden kapanmadı ps4. Sony'den gelen emir ile kapandı US haricinde hiçbir yere gönderim yapmadılar. Ha o konuda çok suistimal ettiler orası ayrı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkm1

quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

az önce bir karışıkla kulaklığı aldım ama kadın 69 dolar indirim uygulayacağım dedi sipariş kargolanınca fakat bu import fee deposit geri dönünce cünkü 99-69= 30 dolara almış olacağım kulaklıgı ayrıca birde sansa alacağım onada kargo iadesi yapacağım dedi.

gençler amazon gerçekten özellikle benim gibi collector versiyon oyun toplayan birileri için çok iyi bir yer bunu tek bir sipariş olarka geçenler için bir şeyler konuşmuyorum lakin ara ara süreklü siparişi olan biri olarak ben her defasında kargo ücreti verirken böyle bir şeyin bakın Türkler için demiyorum dünyanın neresinde olursa olsun farketmez birilerine uygulanmasını ayrımcılık cifte standart olarak algılarım ve bir müşetreri olarak birilerine uygulanan birşeyler varsa doğal olarak bu gibi bir durumda talep edilmesi doğal karşılanmalıdır.vel hasılı kelam şuanki siparişe 168 dolar diyor kadın 69 dolar refund yapacağım kargo shipment durumuna geçince ayrıca 69 dolara düşülmesiylede ilgileneceğim dedi ayrıca otomatik olarak deposit fee olarak alınan ücrette size geri dönecek dedi fakat bunların hepsi için kargonun shipmente geçmesi gerekli dedi anlayamadığımsa shipmenete geçmeden nasıl indirim yada refund yapamadıkları?diğer konuda syfalarca ssler paylaşılmış yazılmış cizilmiş...çünkü benim mantıgımca yola cıkmıs ürüne indirim uygulanamaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOLDFALCON -- 27 Kasım 2014; 0:37:41 >

• valla ben iade istemedim. kargo bedelini iade edecekseniz sipariş vereceğim dedim, yoksa sizden almamanın bir mantığı kalmıyor dedim ki doğruydu 40 lira daha verip türkiyeden almak cazip geldi. temsilci de tabi ki verin ben iade edeceğim dedi. ha yok deseydi türkiyeden bakacaktım. sağolsunlar direk sipariş aşamasında kargo bedelim gözükmedi.
  • Millet kargo sıfırlayanlara saydırmış :D sanki kargoya ödedikleri para kendilerine geri dönüyor... Döviz akıtıyorsunuz, 5 kuruş değeri olmayan paramızı onlara ' ücretsiz sunabilecekleri ' bir hizmete para ödeyerek harcıyorsunuz.
  • fantastiko_92 kullanıcısına yanıt
    PS4 kesin olarak gelmez mi buraya ? Ucuza alacağım diye seviniyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mach Buster -- 27 Kasım 2014; 0:39:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps4 gönderimleri şu anda açıktır. Şubattan beri Uzun bir süre kapalıydı...İndirim olacağını pek sanmıyorum ps4'te 400 dolar da gayet ucuz zaten
  • ps4 gönderimleri şu anda açıktır. Şubattan beri Uzun bir süre kapalıydı...İndirim olacağını pek sanmıyorum ps4'te 400 dolar da gayet ucuz zaten
  • fantastiko_92 kullanıcısına yanıt
    Çok iyi oldu bunu öğrendiğim teşekkür ederim hocam fiyatı da gayet uygun zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: DallasPage

Millet kargo sıfırlayanlara saydırmış :D sanki kargoya ödedikleri para kendilerine geri dönüyor... Döviz akıtıyorsunuz, 5 kuruş değeri olmayan paramızı onlara ' ücretsiz sunabilecekleri ' bir hizmete para ödeyerek harcıyorsunuz.

Doğru adam taaa US den kapına kadar yolluyor kısa sürede ve bunu ücretsiz yapmalı..Sende bilgisayarın başından böyle saçma sapan mantık yürütürsün...Kalk git vatan dan al...Yurtiçindeki firmalardanda iade iste, neden para alıyorlarki postadan değilmi ? Altı üstü şehirden şehire yolluyor, kıtalararası bile değil !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 27 Kasım 2014; 0:48:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

quote:

Yapmayın arkadaş şöyle şeyler, 1000 kere yazıldı....Adamlar göndermeyi bırakacak..Yaptığınız uyanıklık değil başka birşey,..Yarın öbür gün göndermezse oturur ağlarsınız...Sırf kendinizi düşünmeyi bırakın artık

Zamanında PS4 yollamayı bıraktı adamlar bu tip şeyler yapan, kendini uyanık sananlar yüzünden....Biraz bilinçli, düşünceli olun

Hem düzgünce alışveriş yapmak isteyenlerin hemde adamların haklarını yiyorsunuz...Donanımhaber bu tip şeyleri engellemeli...

ben de ps4 almayi dusunuyorum ama ilk ciktiginda alanlar priority shipping e 25 dolar odedi suan 94 dolar su kargo fiyatini dusurmeyi ya da ucretsiz kargoyu satin almadan sepete ekleyerek ben de sansimi deneyecegim yanlis birsey yapmis olmuyorum sanirim

• Ps4 Türkiye gönderim var mi şu an, total kaça gelir?

• quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazor

quote:

quote:

ben de ps4 almayi dusunuyorum ama ilk ciktiginda alanlar priority shipping e 25 dolar odedi suan 94 dolar su kargo fiyatini dusurmeyi ya da ucretsiz kargoyu satin almadan sepete ekleyerek ben de sansimi deneyecegim yanlis birsey yapmis olmuyorum sanirim

25$ ödemedi, bende aldım..Hızlı istersen gümrük vs ekler...Burada gümrük masrafı çıkmazsa sana ztn iade ediyorlar. Baştan istemenin manası yok...Millet 25 e aldı diyeceksin adam şaşıracak, çünkü öyle bir olay yok...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazor

quote:

quote:

25$ ödemedi, bende aldım..Hızlı istersen gümrük vs ekler...Burada gümrük masrafı çıkmazsa sana ztn iade ediyorlar. Baştan istemenin manası yok...Millet 25 e aldı diyeceksin adam şaşıracak, çünkü öyle bir olay yok...

suan priority shippingle 621$ expedited shipping ile 571$ vergi ve kargo dahil bunun ne kadarini iade ediyorlar daha sonra onu bilmiyorum benim amacim gumruk masrafini istemek degil kargo ucretini dusurmek yada ucretsiz gondermeleri istemek

edit: buda burdan alinmahttp://forum.donanimhaber.com/m_85461368/tm.htm

399$ playstation 4
    110$ gümrük vergisi
    25$ kargo ile
    yaklaşık olarak 535$ tutmakta, 1 hafta içerisinde kapınıza teslim bir adet ps4 ünüz olmakta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedyrazor -- 27 Kasım 2014; 2:09:07 >

• amazon gümrük masrafını çok fazla hesaplıyor. gerçekten daha sonra dedikleri gibi artan tutarı iade ettikleri oluyor mu.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.