Şimdi Ara

Amazon Saatler (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.462
Cevap
427
Favori
644.891
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hayırlısı olsun öncelikle. Hangi siteden takip ediyorsunuz. Camelcamel de göstermiyorda,
  • O otomatik invicta saati ayin 16 sında satin aldim suan tr de yarin elime ulasir buyuk ihtimal size resimlerini atarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iLsrt kullanıcısına yanıt
    Amazondaki saat linkinden takip yada sepete atın ordan takip edin .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnvicta saatlerin fiyatlarında abartılı indirimler var açıkçası sürekli farklı modellerinde büyük indirimler yapıyorlar ancak çok kaba saatler değil mi ?
    Normal bedeli 2000$ olan bi saat birden 60$ düşmesi gerçekçi gelmiyor bana biraz pazarlama stratejisi fazla kullanıyorlar markanın değerini düşürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventsr

Arkadaşlar saat az önce tekrar 54 doları görmüş saat amaon takip sayfasında farkettim 54 dolardan 684 e çıkmış tekrar ara indircekler demekki,
    http://www.amazon.com/gp/product/B00HV4DZGE?psc=1&redirect=true&ref_=ord_cart_shr&smid=A2PO7VSCRWBVY7

Hocam eminmisin? Bu saati o paraya vermezler bence, bir yanlışlık olmasın? Nereden kontrol ettiniz? Link verebilirmisin?

• alks kullanıcısına yanıt
    Amazon linkinden takip edebilirsin ,2 saat öncede 54 dolarmış tekrardan.

• Sağolasın üstad,

Bu saat bu paraya kesinlikle bedava. Hayırlı uğurlu olsun. Inşallah senin de k@llone ninde saati sıkıntısız gelir

Bir ara çok bakmıştım bu saate, hem büyük hemde swiss made otomatik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alks -- 24 Şubat 2016; 22:49:32 >
  • alks kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağolasın ,gün içinde mesaj attım sonrasında ürünü yolladılar,bakalım ne yollıcaklar,aynı saatmi başka saatmi.

• quote:

Eyvallah sağolasın ,gün içinde mesaj attım sonrasında ürünü yolladılar,bakalım ne yollıcaklar,aynı saatmi başka saatmi.

Hayırlı olsun

• Invicta 66 dolar

Invicta Men's 19705SYB Specialty Analog Display Japanese Quartz Black Watchhttps://www.amazon.com/dp/B0159W2YYS/ref=cm_sw_r_sms_awd_kKHZwbJZQMTQX

Bu mesaja eklenen görseller:

Amazon Saatler

• İndirim güzel ama model kötü bnce tutuncu invictanın
  • Biz de burda 200 dolarlık saat 55 dolara düşsün diye bekleyelim :(
    Bu mesaja eklenen görseller:

Amazon SaatlerAmazon Saatler

• geogenior kullanıcısına yanıt
    Çok laf yalansız çok mal haramsız olmazmış, boşver az olsun helal olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Şubat 2016; 1:53:33 >
  • quote:

Amazon linkinden takip edebilirsin ,2 saat öncede 54 dolarmış tekrardan.

Büyük fırsat kacirdik çokta beğendiğim bir modeldi..

• nvicta Men's 20375SYB Aviator Analog Display Swiss Quartz Black Watch Price: $56.81 + $8.47 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey
    Amazon Saatler
    http://www.amazon.com/Invicta-20375SYB-Aviator-Analog-Display/dp/B0157BVUI2?SubscriptionId=AKIAJ7T5BOVUVRD2EFYQ&linkCode=xm2&camp=2025&creative=165953&creativeASIN=B0157BVUI2

• Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Aynı satıcıdan wenger bir saat aldım. Bugün elime ulaşmadı gerekiyor. Şuana kadar herşey normaldi. Bakalım saat nasıl bir şey çıkacak? Fotoları paylaşırım.

• geogenior kullanıcısına yanıt
    Takipteyim o zaman sizi hocam, hangi saati aldınız. Akşama doğru bende sipariş geçerim siz memnun kalırsanız.
  • Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Bu saati almıştım hocam. Amazon özelliklerini yanlış yazmış. Ebaydan özelliklerini buldum.

Wenger Women's 72821 Analog Display Swiss Quartz Green Watchhttps://www.amazon.com/dp/B00J70F5NQ/ref=cm_sw_r_sms_awd_ruSZwbN1SSXHR

• İlk defa amazondan saat aldim 9 gunde geldi az once teslim aldim ama kargo kutusu bayagi bi buyuk kol saatine gore nerdeyse 23" monitorum genişliğinde. Hediye aldigim icin acmadim gorsellerini yakinda eklerim.
    Not: Saat otomatik invictia siyah kirmizi olan.
    Amazon Saatler

• 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.