Şimdi Ara

Amazon Saatler (305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.463
Cevap
427
Favori
644.883
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hatırladım hocam daha önce paylaşmıştınız. Gelsin bakalım şimdi daha çok merak ettim. İnşallah dediğiniz çapta ve safir camlıdır.
  • Arkadaşlar Amerika da yeğenim var. Ben şimdi burdan herhangi bir saati kendi kredi kartımdan alıp adresi yegenimin Amerika'daki adresini göstersem ve saat oraya gitse olur mu? türkiye'den alındı diye vergiye tabi olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mhts M kullanıcısına yanıt
    Amerikadaki hangi eyaleti gidiyorsa onun vergisine tabi olur, Türkiye'ye yeğeniniz yanında getirirse Türkiye'den ek vergi çıkmaz.

• Birazda TR'den ekleyelim. Üzerine tıklayınca saatlerde indirim oluyor. Fiyatlar güzel.

http://www.kliksa.com/urunler/kol-saatleri/11031?sortPrice=asc

Casio Edifice EFR-104D-5AVUDF 150 TL

Amazon Saatler

Swiss Military 06-4170.30.009 175 TL (Safir cam-swiss made)

Amazon Saatler

Swiss Military 06-5214.04.007.04 241 TL

SEIKO SNDX98P1 681 TL

• bu swiss military i daha once konyali saat satmisti ama fiyatini hatirlayamadim kaca satilmisti bilen var mi

• Arkadaşlar saatlerin ne zaman indirime gireceğini yazanlar nereden öğreniyorlar ?

Şu saat indirime girer mi ?http://www.amazon.com/dp/B014MA5UP8/ref=wl_it_dp_o_pd_S_ttl?_encoding=UTF8&colid=Q7F3BYSNZL23&coliid=I82AE0QF5ZZIA
  • KALJOJO K kullanıcısına yanıt
    todays deals anlık indirimler var ancak orda görebilirsin. şu zaman bu zman indirime gircek diye bir link yok sürekli takip gerekiyor.

• frank94 F kullanıcısına yanıt
    Ben paylaşmıştım bunun bir üst versiyonunu kronolu olanı satmıştı fiyatda 150 170 arası idi,
    Hem normal hem kronolu var bende tavsiye edrim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leventsr -- 25 Şubat 2016; 13:42:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • leventsr L kullanıcısına yanıt
    sagolun konyalinin sattigi kronoluysa bu o kadar da sicak degil o zaman

• sear55 S kullanıcısına yanıt
    Ben oyumu vermezdimden yana kullaniyorum. 250 lira az para degil. Fakat tasarimini cok begendiyseniz neden verilmesin. Fiyati suan en dusukte sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mhts

Arkadaşlar Amerika da yeğenim var. Ben şimdi burdan herhangi bir saati kendi kredi kartımdan alıp adresi yegenimin Amerika'daki adresini göstersem ve saat oraya gitse olur mu? türkiye'den alındı diye vergiye tabi olur mu?

Gönderirse olur kendi getirirse olmaz.

• frank94 F kullanıcısına yanıt
    Sıcak aslında 50 dolar civar bir rakama geliyor,hem safir cam hem swiss made aöazonda dahi çok denk gelmez bu rakama.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    en düşügün 1 dolar üstü :) ben bu şekil koyu renk saat istiyorum aslında gözüme kestirdigim 3 tane saat var bi düşse yapıştıcam birisine ama düşmüyolar bende daha sabredemiyorum sabah akşam forum amazon iş yapamıyorum işimde sürekli pc de engel oluyo bana :)))
    hocam madem siyah seviyosunuz yapistirin gitsin swiss military i kendinizi amazonla sinirlandimayin

Kellone'nin sabah 56 dolara paylaştığı invictayı alsaydınız keşke hocam.

Bu arada bencede kliksa daki swiss i kaçırmayın. Daha önce konyalıdaki fiyatıda 179 civarı bir şeydi. Bu saatin kronolusu yok diye biliyorum.

Zamanında bütün forum aldı bu saati.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=111672390&p=1#111672390

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marmaratic -- 25 Şubat 2016; 14:03:34 >

• Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    kronolu istiyorum çok düz saat istemiyorum hem agır durcak hemde spor :)
  • 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.