Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7917. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.271
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 79157916791779187919
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Black Friday İndirimleri ortalığı yerle bir etti.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Amazon de ye bak orada ucuz galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Hocam dip 76 dolar değil. 65 Dolar Creative Sound Blaster ZX için...Ben de o fiyata düşmesini bekliyorum :/
  • pahalı yahu öylede amazon.com'a gelirse 700$ falan görürüm ozmn seni ama
  • Amazon app için 5 dolar kod isteyen pm atabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexter Morgan -- 24 Kasım 2016; 16:7:26 >
  • Samsung 850 EVO - 1TB - M.2 SATA III Internal SSD (MZ-N5E1T0BW)https://www.amazon.com/dp/B01G844PC0/ref=cm_sw_r_cp_api_4tUnyb8S24255

250$+ 51$ ship+vergi var güzel fiyat gibi duruyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ocağımız sönecek durun

• Amazondan aldiklarim simdilik bunlar..
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• Erdo4 kullanıcısına yanıt
    yok yahu ne ucuzu herşey ile birlikte 775 Euro 749€ a kadar düşmüştü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 24 Kasım 2016; 16:7:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

ZX bekledik bekledik dip fiyattan aldık çok şükür.

İnşallah H100i V2 de aynı şekilde olur

z ile zx aynı kart sırf kumandası var 19$ daha pahalı ses sisteminin zaten kumandası varsa gereksiz zx

Ses sistemimin kumandası yok hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

Hocam dip 76 dolar değil. 65 Dolar Creative Sound Blaster ZX için...Ben de o fiyata düşmesini bekliyorum :/

Camelizer yanılttı beni öyleyse
  • magrofon kullanıcısına yanıt
    O gereksiz dediginiz masaustu on kumanda 10 numara ise yariyor. Herseyden once kasanin arkasina erismeye calismiyorsun. 1 kere ses kartina takiyorsun sonra butun 3,5 ve 6,5mm girisiler mikrofon dahil onunde oluyor. Buna birde sunu eklemek lazim. Orn kulakliginizin kablosu cok uzun degilse yetismeme gibi durumlar ortadan kalkiyor. xCloud2 1 metre kablo uzunlugu var.

• Abi insanın hevesi kursağında kalıyor. 1 Dolar 3.44 TL nedir Allah aşkına ya. Ben BF'ye Dolar 1.8 iken başlamıştım. Şimdi iki katı ödüyorum. Dellenmemek elde değil. Bir de tarihi zirvesi BF zamanı görüyor. Yani ayarlasan tutmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kratosgreatdestroyer

Bende h100i var yalnız h110i gtx bekliyorum ama daha bugüne kadar vergi altı fiyatına geldiğini görmedim h100i v2 veya gtx in sadece bir ara vergisiz gönderim yaptılar

H100i v2 geçen ay vergi çıkmıyordu şimdi indirim olsa olsa yine geçen ayki fiyatını verip alıcam vergiyle ya da dolar kurunun yüksek olması sebebiyle.

Ama insan bir umut bekliyor işte.
  • Beyler amazon.de yada amazon.com dan ''Yazıcı'' alan var mı yada ürün tavsiyesi olan
  • Merhaba arkadaşlar wifi sd karta ihtiyacım var ucuz bir fiyata ne önerebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: cingene

Arkadaşlar amazon üzerinden aşağıdaki ürünü almak istiyorum. Ama sanırım 2 dolar yüzünden gümrük vergisine tabi oluyor ürün . 5 doalrlık hediye çeki vss olan ve bana yardımcı olabilecek birileri var mı .*?

https://www.amazon.com/Turtle-Beach-Stealth-Wireless-Headphone-Surround/dp/B00MNP9PD8/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1479992044&sr=8-1&keywords=turtle+beach+p500

Ürün bir kere vergi sınırını geçtiyse çek falan kullanılsa da o vergiyi alıyor diye biliyorum. Yanlış biliyorsam düzeltirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

Bence bunun 30$ a düşmesini bekleyin

https://www.amazon.com/gp/product/B01FG8PXXO?th=1

30 dolar zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

GÜNÜN PS4 İNDİRİMİ DE ŞÜKELA

PlayStation 4 console (1TB, black, slim) incl. Uncharted 4 + 2 DualShock 4 Controller
    300€
    https://www.amazon.de/PlayStation-Konsole-Uncharted-DualShock-Controller/dp/B01M11NPN7

Hocam sizce bu indirim kaç gün devam eder ?
  • BF1 indirimli falan hesabı sepete koydum 43 dolar çıktı. shipping böyle küçük şeylerde çok çıkıyor bence.

• 
Sayfa: önceki 79157916791779187919
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.