Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7915. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.421
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 79137914791579167917
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Erdo4

O zaman sana yardım edeyim.

100 e düşünce HD598 al. Arkana bakma.

Hoyydaaaaaa tamam bekliyorum o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar razer kraken ile ilgili fikriniz var mi 40$ a buldum saticisi amazon guvenilir diye dusundum siz de isterseniz bakin daha duser mi bilmiyorum 1 haftadir da bu fiyatta

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01576IDDC/ref=ox_sc_act_image_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

• Arwen Undomiel kullanıcısına yanıt
    Bass bana az geldi gibi ama yeterli gibi şiddet güzel kalite bozulmuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaeNs

Sennheiser PC350 almayı düşünenler; ülkemizde çok sayıda bass tutkunu var. Eğer onlardan biriyseniz bu ürün sizi tatmin etmez. Sadece oyun amaçlı kullanacaksanız alabilirsiniz. Fakat Sennheiser'ın çok tercih edilmeyen bir modelini aldığınızı unutmayın.

Ek olarak; 70-80 dolar civarı oyun/müzik kulaklıklarında indirim görmemesine rağmen şampiyon hala ''Philips SHP9500''.

Hocam amazonun Türkiye'ye yolladığı SHP9500'i nasıl görebilirim bir türlü bulamadım.

Ekstra olarak superlux hd 668b öneririm lâkin pedlerinin değişmesi lâzım değiştirecek ped bulamadım.
    Takstar hifi2050 de var.

Şunu da şuraya koyayım :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 24 Kasım 2016; 15:58:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: babike

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Sesli güldüm yahu.
  • Arwen Undomiel kullanıcısına yanıt
    Bende var wireless modeli süper 7.1 sesi şahane
  • tayfur3294 kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: shario

Yarın sabah 08.00 de mi başlıyor black friday.?

İlk sayfaaaa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyWalker87

quote:

Orijinalden alıntı: _mrtcngz_

Arkadaşlar g502 alayım diyorum 40$'a düşmüşken ama sepete ekledikten sonra kargo ücretini gördüğümüz kısımda ürünün gönderilmediği yazıyor. Fiyat çok iyi. Alan oldu mu acaba hiç?

Hocam forumdaki herhes aldi neredeyse,
    Kargo dahil $46.43 olmasi lazim, gonderimde yapiyor.

Hocam ürün sayfasında gönderilir yazıyor da sepete ekledikten sonra sağ kısımdaki estimate your shipping and tax kısmından bakınca seçilen adrese gönderilemiyor yazıyor. Kafam karıştı o yüzden.
  • Sony Gold Wireless geçen yıl 50 dolara düşmüştü tekrar düşer mi sizce yoksa 60 dolardan alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

Sony Gold Wireless geçen yıl 50 dolara düşmüştü tekrar düşer mi sizce yoksa 60 dolardan alınır mı?

Büyük ihtimalle düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: innovativengineer

Arkadaslar razer kraken ile ilgili fikriniz var mi 40$ a buldum saticisi amazon guvenilir diye dusundum siz de isterseniz bakin daha duser mi bilmiyorum 1 haftadir da bu fiyatta

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01576IDDC/ref=ox_sc_act_image_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Hyperx Stinger var ilk sayfada hem 5 dolar daha uygun hem de kalite olarak ta daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kratosgreatdestroyer

Amazon de den stokta varsa ve fiyati aynıysa al 36 Euro olmasi lazım kargo ücretide yok daha hesaplı

Orada 63 euro hocam şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _recoo

Murat Hocam teşekkür ederim tekrar tekrar. Uzun zamandır beklediğim RAM'i güzel fiyata yakaladım ve aldım.

Herkese tavsiye ederim, pc'yi ilk toplarken 8gb almıştım ileride upgrade ederim diye, 6 ay sonra ancak alabildim.

Sepette 61,5€ oluyor. Crucial Ballistix Sport DDR4 16GB

Turkiyeye teslim edilemiyor diyor

• 5$ promosyon verecek var mı?
  • ZX bekledik bekledik dip fiyattan aldık çok şükür.

İnşallah H100i V2 de aynı şekilde olur
  • Arkadaşlar ben şimdi bu https://www.amazon.com/gp/product/B01FGAIQIG?th=1 Battlefield 1'i satın alsam e-mail'ime kod mu gelecek? Çünkü ben bunu şimdi sadece satın alacağım ve 3 ay kadar sonra sistemi toplayınca kuracağım. Şu an indirecek bir pc'im yok yani sadece yadigar bir notebook'um var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacques Reverdi -- 24 Kasım 2016; 15:56:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

senin kullandığın Monitör bir türlü gelmedi hocam stoklara nerde kaldı bu kaç aydır takip ediyorum sen bu monitörü alırken Blackfriday günümü almıştın.

Nisanda aldım. O zamanlar yeni geliyordu stoklara 769.99 dan sipariş ettim.

Sana dedim o kadar dolar 2.92 iken ve monitör 749.99 ken al diye..

Amazon DE ye bak belki stok vardır ve uygundur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darci

Columbia Mont TR fiyatı : 569 TRYhttp://www.columbia.com.tr/urun/cascade-ridge-ii-softshell-erkek-mont-23499/siyah

Amazon Fiyatı : 57 Euro https://www.amazon.de/gp/product/B00KMVEMLA/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

Daha ucuza bulamazsınız.

Harika fiyat. Amazon.de yi seviyorum.

• Dolar 3.44 oldu, bir taraftan kurtardık derken diğer taraftan geçiriyorlar. Şu 2 günde artmasa daha bari.
  • 
Sayfa: önceki 79137914791579167917
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.