Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.280
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: TatarSüvari

Amazondada, ebaydada hangi ürüne baksam, Türkiyeye gönderim yapılamıyor diyor...Siz nasıl alıyorsunuz?

İlk sayfayı okuyarak.
  • PUMA Erkek Ceket ESS Bulky Jacket EUR 28,52 Süper fiyat, ihtiyacı olan kaçırmasın
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]https://www.amazon.de/Herren-Sodalite-Blue-New-833807-15/dp/B00YJC29RW/ref=sr_1_772?m=A3JWKAKR8XB7XF&s=apparel&ie=UTF8&qid=1492205766&sr=1-772&nodeID=1981298031&psd=1&th=1&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k@llone -- 15 Nisan 2017; 0:45:26 >

• k@llone kullanıcısına yanıt
    Yukarda yazmıştım hocam ben de.

XL beden müthiş fiyat.
  • k@llone kullanıcısına yanıt
    xl bana olur yanına 18 euroluk bi ihtiyacımda vardı onuda ekledim 46.93 euro yaptı 50 ye tamamlasam kargo ücretsiz olsa gececem hemen siparişi ürün bulamadım iyi bi yazlık ayakkabı denk gelse süper olucak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak235 -- 15 Nisan 2017; 0:55:21 >
  • Arkadaslar şu bleutotlu kulakliği almayi düşünüyorum. Fiyatı 20+5 dolar. Saticisi amazon. Bütçem 20-30 dolar. Baska tavsiyeniz var mi.

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01NAQRG1W/ref=mp_s_a_1_3?ie=UTF8&qid=1492206280&sr=8-3&refinements=p_85%3A2470955011&rps=1&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=bluetooth+headphones&dpPl=1&dpID=41eO-kx3UpL&ref=plSrch

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Statist

2 monitör arasında kaldım arkadaşlar ikiside FHD 144 hz hangisi daha mantıklı

https://www.amazon.com/ViewSonic-XG2401-FreeSync-Monitor-DisplayPort/dp/B01A0ZRR50
    https://www.amazon.de/Acer-Predator-GN246HLBbid-eSports-Reaktionszeit/dp/B00IG0Z0HY/

bunlar dışında 144 hz fhd önerebileceğiniz başka modeller varsa paylaşırsanız sevinirm

https://www.amazon.de/Acer-Monitor-Reaktionszeit-Höhenverstellbar-FreeSync/dp/B01684HUJU

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhnkndy

Yani siz dip diye paylaşılan bütün fiyatların gerçekten en dip fiyatı olduğunu mu söylüyorsunuz?

22.başlığa bakarak sizde kontrol edebilirsiniz bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elf Dragon

Artık amazonda import fee çıkmıyor di mi? Ben mi yanlış görüyorum, vergi hesaplamıyor değişen bir şey mi oldu?

O bir yanlışlıktır, YARDIM bölümüne yazın düzelir, vergisiz bir şey alamazsınız bunu bizim devletimiz alıyor.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    hocam 3-5 euro luk canta vs gibi işe yarar bişi var mı önerebileceginiz sepetlik ürünlerde göremedimde sepeti tamamlamak istiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stoyki Muzhik

Herkese merhaba. Öncelikle şunu belirteyim, konuyu bir süredir takip etmekle ve amazon hakkında çoğu şeyi öğrenmiş olmakla birlikte tabletler konusunda oldukça bilgisizim ve film izlemek, internete girmek vb. işlerde kullanacağım yalnızca kablosuz bağlantılı bir tablet almayı düşünüyorum.

Forumlarda yaptığım araştırmalar neticesinde aşağıda linkini verdiğim "Samsung Galaxy Tab A (2016) T580N 25,54 cm (10,1 inç) Wi-Fi Tablet Bilgisayar (8 Çekirdekli, 2GB RAM, 16GB eMMC, Android 6.0, yeni sürüm)" ürününün işimi göreceğini değerlendirdim.

https://www.amazon.de/Samsung-Tablet-PC-Octa-Core-Android-Version/dp/B01ERY8650/

Türkiye'de güvenilir sitelerde fiyatı yaklaşık 1.100 TL olan bu tableti amazon.de'den (bildiğim kadarıyla Samsung Avrupa garantisi Türkiye'yi kapsamıyor) 800 TL civarından almakla almamak arasında kaldım açıkçası. Ayrıca ürünü amazon.de'den almam durumunda garanti durumu dışında atladığım başka bir handikap olur mu acaba, ya da bu tablet yerine başka bir tablet mi tercih etmeliyim?

Konudan anlayan birileri yardımcı olursa gerçekten müteşekkir kalacağım. Konu dışına çıktıysam üzgünüm, sonuçta amazon ile ilgili sayılacağını düşünerek buraya yazdım, şayet konu kirlenecekse yardımcı olmak isteyenler özel mesaj ile ulaşabilir.

Şimdiden teşekkürler.

İlk sayfadaki garanti bölümünü iyi okuyun Elektronik ürünler 2 yıl Amazon.de garantili.

Tablet fena durmuyor alabilirsiniz, Nougat'ı alır herhalde 6.0.1 ile gelmiş zaten.

Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak235

hocam 3-5 euro luk canta vs gibi işe yarar bişi var mı önerebileceginiz sepetlik ürünlerde göremedimde sepeti tamamlamak istiyorum :)

Bildiğim her şeyi ilk sayfaya yazıyorum inan ben bile oradan okuyorum unuttuklarımı.
    tşk ederim hocam 4 euro luk canta var ama gönderimi kesmişler keza makaslarda gelmiyor artık uyuyacam sabaha mont bitmiş olur zaten böyle bi derdimizde kalmaz haydi iyi geceler :)
    Murat Bey, cevabınız için teşekkür ederim. İlk sayfayı elimden geldiğince takip ediyorum ancak garanti konusunu atlamışım, bu güzel bir haber oldu benim için.

Sanırım en iyisi bu ürünün de gönderimi kapanmadan bir an önce almak.
  • .com da türkçe müşteri hizmetleri varmı ? .de neden gtx1080 ti Türkiyeye gönderim yapılamıyor diyor , yüksek fiyattan dolayımı

• rambocuk kullanıcısına yanıt
    Hayır.

Sebebi belirsiz, ücretten dolayı değil.
    Teşekkür ederim, bu arada .de den yaptığım ilk alışveriş den dolayı çok memnun kaldım , ufak bir sorunda müşteri hizmetleri türkçe arayarak sorunumu çözdüler , zaten 2 yılda garanti veriyormuş .de , ne zaman isterseniz gönderin yenisini yollarız yada iade alırız dediler , her platform da öveceğim hareketler yaptılar adam gibi adamlar

Teşekkür ediyorum. Mx300 de karar kıldım gibi

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.