Şimdi Ara

Amazon Prime Video’daki en iyi dizi ve filmler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
17
Favori
7.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bence de şu kısır zamanda iyi bir özgün senaryoya sahip.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lucy güzel gibi duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: formgonder2055

sağlam pr yapmış amazon. bomboş bir platformu bu kadar öven varsa bilin ki reklam. netflixte aylik 10tl 4 kişi kullanirsan. amazon prime video eşantiyon olduğu için içerik yok ve platform yavaş ve bakımsız. maksat amazon alış verişini artırmak. amazon prime video 100 m indirilmişken netflix 1 milyarı aşmış. yani kraldan çok kralcıyız. amerikalılar bile amazon prime videoyu kullanmiyorken bizimkiler netflixe rakip diyor ahahaha..
    Havucu değil, Havuç tutanı göreni nerde göersem tanırım. Bir basamak yukardan bakın derim her gelen stajyer mühendise, Ne oluyor görmek için bazen kafayı kaldırmak gerekir.

• Seinfeld the office the Boys gibi üç beş diziye bakar kapatırım üyeliği..

• The Upside.

Komedi, Dram

IMDb 6,9

2019 125 dk

Yatmadan önce izlenebilir.

Amazon Prime Video’daki en iyi dizi ve filmler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WESHARK -- 29 Eylül 2020; 23:15:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya beyler birşey soracam.
    Cep telefona indirdiğim diziyi izlediğimde normal konuşma yokken sanki görme engellilerine görüntüyü anlatıyor gibi konuşma var, pc de bu yok ama. Bunu nasıl kapatabilirim.

• Tom clancys Jack Ryan 2. Sezon için kötü diyorlar. İlk sezonu hoşuma gitti. 2. Sezona başlayip başlamamakta kararsız kaldım.izleyenler varsa tavsiyeleri nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: N3v3N

Tom clancys Jack Ryan 2. Sezon için kötü diyorlar. İlk sezonu hoşuma gitti. 2. Sezona başlayip başlamamakta kararsız kaldım.izleyenler varsa tavsiyeleri nedir?

Evet 1.sezon güzeldi 2.sezon ilk iki bölümü izledim sarmadı hatta deminden 2.bölümü yarıda bıraktkm

• quote:

Orijinalden alıntı: N3v3N

Tom clancys Jack Ryan 2. Sezon için kötü diyorlar. İlk sezonu hoşuma gitti. 2. Sezona başlayip başlamamakta kararsız kaldım.izleyenler varsa tavsiyeleri nedir?

Şans vermeni tavsiye ederim ama ilk sezon gibi zevk vermeyebilir.

İzle ve bitir, 3 sezonu beklersin sonra.

• Türkçe karakter sorununun çözümü var mı mobil uygulama ? House'u izleyeyim dedim yeniden. 3 Sezonda her bölümde neredeyse Türkçe karakterleri ya göstermiyor ya soru işareti gösteriyor.

• N3v3N N kullanıcısına yanıt

1 . Sezon çerezlik izlenir.

Ama 2. Sezon o kadar kopuk o kadar basit o kadar kötü ki nefret ettim.

1. Sezonda ön planda olan karakterler 2. Sezonda dizi de yok.

Konusunu bir türlü bağlayamamışlar hikaye çok kopuk ilerliyor ne bilim hayatımda izlediğim en kötü dizi sezonu olabilir god son sezonuyla yarışır.

• 7500, oyuncu seçimi mükemmel, emprovize oyunculukları hiç hissedilmiyor bile, ilk Amazon Prime Video filmimdi, 9/10

Son sahnelere iyi odaklanmanızı tavsiye ederim, beden dili ve yüz ifadeleri bile 9 puanı hak ettiriyor

https://m.imdb.com/title/tt6436726/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubytube -- 12 Ekim 2020; 13:13:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zamandir Netflix kullanan biri olarak daha yeni uye oldum bu platforma. Ilk bakista neler farkettigimi yazayim..

• X-Ray olayi cok basarili. Hangi oyuncu hangi sahnede trivia bilgiler vs cok begendim.
    • Kutuphanesi genislik olarak epey zayif. Ama cok kaliteli yapimlar var. Dizi kaliteleri Netflix'e gore daha iyi. Ayrica filmleri de cok iyi. TR altyazi bakimindan epey geride yani bircok yapimin TR altyazisi yok bu zamanla duzeltilecektir diye dusunuyorum. Ornegin cok iyi japon yapimlari var TR altyazilari yok...
    • Ek olarak bence Netflix'in en buyuk eksigi olan CBS dizileri Prime'da cosuyor.
    • Ben hic altyazi karakter sorunu yasamadim. (PS4 ve Firestick kullaniyorum.)
    • Goruntu kalitesi neden bilmiyorum ama Netflix'e gore daha iyi gibi geldi bana, ikisini de 1080p de izlememe ragmen. Bu Netflix'in degil de TR'deki ISP'lerin sucu olabilir.
    • 3 simultane profile izin vermesi cok iyi oldu bizdeki ev ahali icin.
    • Amazon TR'den ayda bir bile olsa alisveris yapiyorsaniz amerikalilarin deyimiyle sistem kanimca "no-brainer". Sokakta bir bardak kahve daha pahali ne yazik ki.
    • Arayuz konusunda ise Netflix cok ileride bence bunu en kisa surede gelistirmeleri lazim.

Ilk planda aklima gelenler bunlar. Platformu almayi dusunenlere belki yardimci olur...

• battlestar galactica ve the expanse izleyip bitirene kadar amazonun bombaları lord of the rings ve wheel of time başlar o zaman buralar coşar zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: rancorous

Uzun zamandir Netflix kullanan biri olarak daha yeni uye oldum bu platforma. Ilk bakista neler farkettigimi yazayim..

• X-Ray olayi cok basarili. Hangi oyuncu hangi sahnede trivia bilgiler vs cok begendim.
    • Kutuphanesi genislik olarak epey zayif. Ama cok kaliteli yapimlar var. Dizi kaliteleri Netflix'e gore daha iyi. Ayrica filmleri de cok iyi. TR altyazi bakimindan epey geride yani bircok yapimin TR altyazisi yok bu zamanla duzeltilecektir diye dusunuyorum. Ornegin cok iyi japon yapimlari var TR altyazilari yok...
    • Ek olarak bence Netflix'in en buyuk eksigi olan CBS dizileri Prime'da cosuyor.
    • Ben hic altyazi karakter sorunu yasamadim. (PS4 ve Firestick kullaniyorum.)
    • Goruntu kalitesi neden bilmiyorum ama Netflix'e gore daha iyi gibi geldi bana, ikisini de 1080p de izlememe ragmen. Bu Netflix'in degil de TR'deki ISP'lerin sucu olabilir.
    • 3 simultane profile izin vermesi cok iyi oldu bizdeki ev ahali icin.
    • Amazon TR'den ayda bir bile olsa alisveris yapiyorsaniz amerikalilarin deyimiyle sistem kanimca "no-brainer". Sokakta bir bardak kahve daha pahali ne yazik ki.
    • Arayuz konusunda ise Netflix cok ileride bence bunu en kisa surede gelistirmeleri lazim.

Ilk planda aklima gelenler bunlar. Platformu almayi dusunenlere belki yardimci olur...

aradığım mesaj buydu. üyelik çok uygun, fakat ne kadar işime yarar diyordum. film ve dizi harici sitesinde her alışverişte kargo ücretsiz gibi bir avantajı mı oluyor ?

• The Terror güzel dizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

aradığım mesaj buydu. üyelik çok uygun, fakat ne kadar işime yarar diyordum. film ve dizi harici sitesinde her alışverişte kargo ücretsiz gibi bir avantajı mı oluyor ?

Alıntıları Göster

Evet prime uyesine her kargo ucretsiz. Sitesinde prime detaylari var diye hatirliyorum.

Kargo hizi olarak ist, ank,izm, bursa vs disindaysaniz ise yaramiyor. Ben Kusadasi'ndayim 6-10 gun arasi geliyor.

• Lie ve Black Box filmlerini öneririm.

• Amazon Prime uzun vadeli yatırım yapıyor. LOTR ve The Wheel of Time dizileri buna en büyük örnek. Umarım o zamana dek rekabetçi fiyat politikasını sürdürür.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.