Şimdi Ara

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.960
Cevap
183
Favori
176.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet prime üyesiysen prime başlıklı herşeyi kullanıyorsun, sadece video değil. Ülkemizde henüz prime music, prime reading falan açılmadı bir seneye gelebilirler. Ama prime gamig açık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Remo1907 -- 31 Aralık 2020; 18:16:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Remo1907

Evet prime üyesiysen prime başlıklı herşeyi kullanıyorsun, sadece video değil. Ülkemizde henüz prime music, prime reading falan açılmadı bir seneye gelebilirler. Ama prime gamig açık.

hadi ya bilmiyordum. gaming için ayrıca ücret kesiliyor 1 ay içinde ücretsiz deneme bitince diye okumuştum, yanılmışım demek ki.

• Görkem ! kullanıcısına yanıt

Evet konunun ilk sayfasındaki tablodan üyelik içeriklerini görebilirsiniz

https://forum.donanimhaber.com/amazon-prime-video-ana-konu-dizi-listesi--135881886

• Yeni Prime İçeriği

Yearly Departed-Yılın Cenaze Töreni

imdb 5.2

Türkçe Altyazılı

Güle güle ve neyse ki bitiyorsun 2020. Bu komik, absürt ve hayat dolu komedi spesiyalinde yedi dobra kadın komedyen, hiç bitmeyecekmiş gibi gözüken bu yılı son yolculuğuna uğurluyor. Phoebe Robinson’ın (2 Dope Queens) sunuculuğunda dünyanın en komik kadınları, polislerden tek gecelik ilişkilere, 2020'nin en büyük kavramsal kayıplarına veda ederek yılı bizi rahatlatan bir şekilde sonlandırıyor.

• Borat 2 nerde Amazon??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arama yaptığımda varlığını bildiğim bir film sonuçlarda gösterilmiyor. Bunu nasıl çözeriz.

Mesela listede "Eagle Eye" filmini gördük ve 10 saat kadar izledik. Sonra kapatmak zorunda kaldık. Kaldığımız yerden devam edemedik çünkü bir daha karşıma çıkmadı. Arama kısmına eagle eye yazıyorum ama sonuçlarda bu film çıkmıyor. uçtu mu arkadaş duruyordu dün.

• Uçmuş olabilir platformlar bazı filmlerle yıl sonuna kadar anlaşıyor

31.12 2020 son gösterimi imiş demek ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygulama ekran görüntüsü almayı neden engelliyor acaba?

• netflix, blutv, amazon video gibi stream platformlarının hepsinde korsan programlara karşı ekran koruma özelliği vardır.

dolayısıyla ekran görüntüsü ve kaydı almanıza izin vermezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcake±

Arama yaptığımda varlığını bildiğim bir film sonuçlarda gösterilmiyor. Bunu nasıl çözeriz.

Mesela listede "Eagle Eye" filmini gördük ve 10 saat kadar izledik. Sonra kapatmak zorunda kaldık. Kaldığımız yerden devam edemedik çünkü bir daha karşıma çıkmadı. Arama kısmına eagle eye yazıyorum ama sonuçlarda bu film çıkmıyor. uçtu mu arkadaş duruyordu dün.

1 ocak 2021 itibariyle bazı diziler ve filmler uçtu. büyük ihtimal sizinki de o yüzden gitmiştir.

• Evet, ulaştım müşteri hizmetlerine bazı yapımlarla olan anlaşmamız bitti, ondandır dediler. Şansımı seveyim. Neyse indirdim filmi kaldığımız yerden izleriz.

• CNBC-E ile tanışmamış Z kuşağının ve ülkedeki yaygın kitlenin çoğu artık Dublajla dizi izlemeye alıştı. Amazon Prime'daki popüler orijinal yeni dizilerde neden dublaj yok? Netflix cayır cayır dublajlı içerik sunuyor. Dublaj olmadığı sürece üye olmayı düşünmüyorum. The Boys, Upload vs dizilerde neden dublaj olmaz anlamıyorum?

Netflix de ilk girdiğinde böyle miydi? Ben 2019 üyesiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Graphic Violence -- 4 Ocak 2021; 3:27:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Graphic Violence

CNBC-E ile tanışmamış Z kuşağının ve ülkedeki yaygın kitlenin çoğu artık Dublajla dizi izlemeye alıştı. Amazon Prime'daki popüler orijinal yeni dizilerde neden dublaj yok? Netflix cayır cayır dublajlı içerik sunuyor. Dublaj olmadığı sürece üye olmayı düşünmüyorum. The Boys, Upload vs dizilerde neden dublaj olmaz anlamıyorum?

Netflix de ilk girdiğinde böyle miydi? Ben 2019 üyesiyim.

Kisiseldir ama dublaj seyretmek filmide diziyide bitirir. Yazik edersin.

• Eski dublajlar ve dublaj sanatçıları kalmadı çünkü altyazıyı sen ben okusak daha düzgün dublaj yaparız

• Yazı okumayı sevmiyorum. Bir de yazı okuyunca tam anlayamıyorum izlediğimi olayları bağdaştırmam zor oluyor. Son zamanlarda yapılan dublajların %80'ininin kalitesinin çok düştüğünü ben de biliyorum. İngilizce bilsem direkt yazısız izlerim zaten ama konu bu değil tüketiciye seçenek sunulması. Amazon bu konuda zayıf kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Graphic Violence -- 4 Ocak 2021; 15:58:52 >
  • Vikings son sezonu 30 aralikta yabancı ülkelerde amazon eklendi sanırım. Bizde eklenmeyecekmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Vikings son sezonu 30 aralikta yabancı ülkelerde amazon eklendi sanırım. Bizde eklenmeyecekmi.

bizde birincil yayın hakları dsmart'ta bulunmakta

• The office izliyorum bu aralar, tavsiye ederim.
  • waltons var mı

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.