Şimdi Ara

Amazon Prime Türkiye [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.172
Cevap
381
Favori
172.482
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim anlamadığım prime video ve amazon prime ikiside aynı şey mi?

Bir diğeri adam tek şampuan alıp hızlı kargo yaparsa bu iş sizce bu ülkede yürür mü?
  • Ben yıllar önce amazon.com'dan açmıştım hesabımı. Sanırım bölgeden dolayı bende sorun çıkıyor. Prime üyeliğini başlatın'a kliklediğimde, bu sayfa çıkıyor.

Amazon Prime Türkiye [ANA KONU]
  • myfranco kullanıcısına yanıt
    burdan başlatabilirsinizhttps://www.primevideo.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: alektemoveit

burdan başlatabilirsinizhttps://www.primevideo.com
    İşte ben 1 aylık Prime Video almıştım. Direk Prime Video açılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

Benim anlamadığım prime video ve amazon prime ikiside aynı şey mi?

Bir diğeri adam tek şampuan alıp hızlı kargo yaparsa bu iş sizce bu ülkede yürür mü?
    Amazon prime Video = netflix gibi düşün

Amazon prime ise, içinde amazon prime Videonun da dahil olduğu ve daha pek çok alışveriş Avantajı getiren bir aylık üyelik sistemi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

amazon prime ana konusuna evrilir bu konu. amazon prime üyelerine verilen özel fiyatlar olarak bol bol fırsat paylaşılacak bu konu altında, olağandışı bir şey yok.

Alıntıları Göster
    Eyvallah reis..

• quote:

Amazon prime Video = netflix gibi düşün

Amazon prime ise, içinde amazon prime Videonun da dahil olduğu ve daha pek çok alışveriş Avantajı getiren bir aylık üyelik sistemi

Alıntıları Göster
    hocam ben şimdi prime videodan üyeliği başlattım ilk ay ücretsiz sonrasında aylık 7.90 dedi. Ve de amazon'un sitesindeki prime üyeliğimde başladı. Çünkü bu prime'a özel indirimli olan ürünlerden sepete ekleyip satın alabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iKD44

hocam ben şimdi prime videodan üyeliği başlattım ilk ay ücretsiz sonrasında aylık 7.90 dedi. Ve de amazon'un sitesindeki prime üyeliğimde başladı. Çünkü bu prime'a özel indirimli olan ürünlerden sepete ekleyip satın alabiliyorum.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun hocam evet sistem bu şekilde

• 1) tosla kartla veya herhangi bir banka kartıyla üyelik oluyor mu ?

2) netflix gibi sanal kartla üyelik açabiliyor muyuz ?

not ; 30 günlük ücretsiz kullanım sonrası aboneliğe devam edeceğim kartta bakiye olacak yani sadece kredi kartını sisteme kayıt etmek istemiyorum.

• quote:

Hayırlı olsun hocam evet sistem bu şekilde

Alıntıları Göster
    teşekkürler hocam. prime video netflix gibi bir sistem deyince bir an amazondaki prime ayrıcalıklarından yararlanamayacağımı düşünmüştüm ama en azından kampanyalı fiyatlardan yararlanabiliyorum. prime video da ekstrası oldu tabi.
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    Benim sanal kart tanımlı. Sanal kart kullanabilirsiniz.
  • Enpara %50 indirim yaparsa bir de off.
  • Ben prime video üzerinden üyeliği başlattım ama amazonun kendi sitesinde prime değilim gibi gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Benim sanal kart tanımlı. Sanal kart kullanabilirsiniz.
    teşekkürler hocam cevap için, sanal kart iyi olmuş en azından her ay 7,90 TL atarız sanal karta sürpriz para çekilmez hesaptan

• Fazla övmeyin de nolur nolmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dizi
    Mr Robot, Seinfeld, Terror, House, X-Files, Into the Badlans, Office(US), Netflix'te yok burada var. It's Always Sunny In Phily var mı diye baktım yok maalesef.
    Film
    Fight Club, Forest Gump, Jurrasic Park, Trainspotting, Shaun of the Dead, Kill Bill 1&2, CSI, Prime'da olup Netflix'te olmayanlar.

İyi Kötü Çirkin - İki platformda da yok.

Mad Max Serileri, Yüzüklerin Efendisi, Usual Suspects, MindHunter, Brooklyn 99 - Sadece Netflix

Netflix o kadar uzun zamandır burada ama hala çok vasat. Açıkçası izleyecek bir şey bulamıyorum. Son günlerde Silicon Valley, It is Always Sunny in Phily izliyorum ve ikisi için de saçma sapan reklamlı yabancı dizi izleme sitelerine giriyorum. Haydi Amazon Prime, Haydi Jeff Bezos. Size güveniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persheid1903 -- 15 Eylül 2020; 3:10:54 >
  • Ya arkadaşlar kafanıza kurt sokmak istemem ama 30 günde bir twitch abonelik dahil diyor. Normalde twitchde abone olunca 5 euro ödüyorsunuz 2.5 eurosu abone olduğunuz kişiye gidiyor. 8 tlye 2.5 euro mu yollamış olacağız çok saçma geliyor. Aylık aboneliği çıkarırlar bence yoksa suistimal edilir gibime geliyor

• Amazon Kindle ve Fire'ı da satmaya başlasalar güzel olacak.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.